Uncategorized

Vdýchnuť nový život do vášho staré topánky s týmito prevratnou výstroja

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Takže ste (konečne) dal preč svoje Havaianas a neón klinové sandále, ale myšlienka, že (znova) vstúpil do vlaňajších topánok nie je presne robiť vlny na nadšenie doske. a netreba hovoriť, vrátane nový pár Chloe hrotmi kožené topánočky (alebo dokonca knock-off v Zara) nie je riešením. Cítime vašu situáciu! Čo je dôvod, prečo sme sa zaokrúhľuje niektoré wow-hodné oblečenie prepracovať tie staré topánky do aktuálneho natočenia sezóne.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Prineste svoj starý manžety späť do módy Rotation

Midi sukňa, $ 49.99 od Victoria Secret

Dobre, budeme len povedať to. Sme posadnutí vysokom podpätku črievice! Stali sa naším go-to topánka pre každodenné kancelárske oblečenie. Swap so svojimi čerpadlami pre topánky elegantné členku naraziť až odvážny aspekt ceruzkou sukne a kapoty krku.

Tinley road Sweater šaty, $ 89 od Piperlime

A aj keď si stále môže spárovať tie topánočky s holými nohami a sveter šaty. raz spadnúť vychladiť kopy v nepriesvitné pančucháče sú optimálne možnosť vrstvenie.

Valentina Boot, $ 89,95 z Sole Society

Uvedomujeme si, že toto je nie toľko herné-menič ako ne-jasné, ale vysoké topánky nosiť s úzke džínsy je jednotná de rigueur. Je to ľahké odpovedať na tieto ranných chvíľach, keď sa káva nie je infiltrované mozog. Najlepšie pre školské behu.

Kolená šatku Print sukne, 19,80 $ od navždy 21

Neobmedzujte dotyky rock, n ‘roll pre rebel-milujúci kožu! Priniesť chic, aby hroty topánočky s ozdobne ozdobené ceruzkou sukne. Watch dátum noc prskanie s úspechom.

Cap Sleeve kábel pletené tunika, teraz $ 14,99 zo štýlu & Co.

Pre obchod relácie sobotu ráno, jednoduchosť tunike s legínami dostane injekciu kultivovanosti, keď finálne vypnutie s elegantnou jazdecké topánky. Ak váš tunika sa stane, že v ňom polotieň Oxblood, potom ste už o krok napred.

Midi sukňa, $ 52,77 z ASOS

Hoci trochu rezervovaný vo svojom vyjadrení midi sukňa je všetko, len nie nuda, keď spárovaná s našej obľúbenej vysokom podpätku topánkami. Alebo switch v kolená vysoké štýle vyleštiť vzhľad s dokonalosťou.

Sme milujúci 60. štýly, ktoré prišli dole S / S 13 lávky! pripravený k práci tento trend teraz? spárovať svoje čižmy s dlhým rukávom shift šaty pre moderne módnym atmosféru.

Pridávať ďalšie lesk k SLOUCHY topánka s kožnými objímanie lesklé legíny a flitrami sveter. Nedeľné popoludnie nikdy nevyzeral tak jasne!

Odtieň Slouchy návleky, $ 16 od Nordstrom

Keď je úžasné vánok skutočne nastáva, vziať ju do zárezu (doslova) s párom nôh ohrievačov. Sú pomlčku z mäkkej a útulné, ktorý vám accessorize žiadny topánky.

Paisley Print blúzka šaty, 79.50 $ od Loft

Do batožinového priestoru, ktorý ide s everything- neutrálnych členkových-style-možnosti sú veľa! Ísť Boho v tlačenom pošvy.

Dittos Dawn Skinny Jean-Croc Print, $ 99 od Urban Outfitters

Alebo zachovať neformálny farebnými džínsy. Neutrálny tón kufra členku ukotvuje všetky druhy tlačovín a textúry v pevnom štýle.

Tri bodky Tlačené legíny, $ 88 z Neiman Marcus

A bez ohľadu na to, čo nosíte, nie je nič zlé sa ukazuje trochu kožu! zvlášť keď je to pokukování medzi svojimi topánočiek a príjemne tlačených legíny.

Ako budete štýl svoje staré topánky cítiť svieži?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *