Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok o Harrem Pants je sponzorovaný Buddhom nohavíc. Všetky názory sú moje vlastné.

Takže, harem nohavice. Teraz mám pár pár a musím povedať, sú skvele. Ľahká, pohodlná a ich vlastná značka elegantnej značky Chic, Harrem Nohavice označujú najdôležitejšie boxy na mojom módnom kontrolnom zozname.

Teraz je ten správny čas experimentovať s týmto štýlom. Athleisure je stále divoko populárny, aj keď estetické sa vyvíjajú, aby boli viac módne dopredu. Ukazuje sa, že nie som jediný, kto chce moje oblečenie nositeľné, praktické a štýlové. Fashionistas všade kupujú kúsky, ktoré sú dostatočne univerzálne na prácu alebo ísť von. A moderné Harrem pant sa hodí priamo do tejto mixu.

Z týchto dôvodov som skočil do šance na štýl harem joggers a kombinézu Budhovým nohavicami. Kolekcia Buddhou nohavice je vyrobená úplne z ľahkej, organickej bavlny, ktorá sa krásne dostatočne na takmer akúkoľvek príležitosť – z jog okolo okolia do divokej noci tanca.

Aby ste to dokázali, tu je päť vyzerá, že som urobil s oblečením už v mojom šatníku plus Buddha nohavice Miami begger v Macchiato a Buddha nohavice Savannah Jumper v čiernej farbe.

1. Úradu

AK Voľné, ľahké nohavice sa hodí priamo do Softshell Blazer, biele tlačidlo nadol, a členkové topánky. Pridal som aj uprataný buchtický účes, pretože moje vlasy môžu byť trochu all-over-the-ihrisko, keď to nechám.

Ak pracujete v kreatívnom prostredí, môžete tiež tím tím vašich HAREM nohavíc s vzorovaným, blúzkou s uzáverom a slohadovanými sandálmi alebo mulovmi. To by bola pekná zmena tempa, ak ste v tmavom umývacom džínsoch, počas vášho pracovného týždňa.

2. Deň s priateľmi

Pre stretnutie s priateľmi na obed, som spároval svoje Harrem nohavice s Clingy, Krk na krku v detskej modrej a tmavšej modrej, kĺzačke. Mäkké, tvar-objímajúce horné váhy z plnosti nohavíc krásne, bez toho, aby sa odobrali z uvoľnenej atmosféry.

Pokiaľ ide o topánky, HAREM nohavice sú univerzálnejšie ako bežec. Nohavice sú dostatočne ľahké, aby išli s pätou a dostatočnou príležitosťou na to, aby vyzerali úžasné s flip plopy.

Snažil som sa takmer každú topánku, ktorú vlastním s týmito nohavicami – a jediné štýly, ktoré nefungovali, boli topánky, ktoré stúpajú nad členkom. Chcel by som sa tiež vyhnúť mačiatkovému pätu, pretože sa cíti príliš pripomína, že snívam o Jeannie (pre tých, ktorí z nás dosť starý na to, aby si zapamätali). Ale Mules, snímky, nízke podpätky a vysoké podpätky môžu všetky ukotviť harrem pant štýlovo v závislosti na tejto príležitosti.

3. Lake Party

Môžete tiež nosiť svoje nohavice harem ako plávanie, pre super-horúce pláž a jazera vyzerá. I spároval moju s jednoduchým čiernym trojuholníkom, jazero sandále a Kimono som si kúpil niekoľko rokov späť.

Mohli by ste ľahko stlačiť jednostónový oblek pre trojuholník top tu a byť najchutnejšou dáma na dokovacej stanici. Tankinis a Bandeaus by tiež fungovali. Vlastne, jediný štýl obleku, ktorý môžem myslieť, že by to mohlo byť nepríjemné nad nohami Harrem je vysoké pásové dno.

4. Spustenie ERRANDS

Čas priznania – Môj väčšina opotrebovaná Harrem Pant outfit je príležitostný tank-a-tenisky combo. Robím uvoľnenú zastrčku s vrcholom, takže nie som prekonaný s tkaninou. Ak tento tvar nefunguje pre váš typ tela, experimentujte s rôznymi hemnami a hodí sa na vrchol.

Všeobecným pravidlom je, ak oblečenie vyzerá nelichotivé, je to zvyčajne preto, že odevy sú mimo rovnováhy. Vzhľadom k tomu, Harrem nohavice sú uvoľnené v súlade, mali by sa prirodzene vyvážiť dobre s kratšími, prísnejšími vrcholmi.

Nakupovať The Miami Jogger tu.

5. noc

Milujem, láska, milujem túto Black Savannah Harem Jumpsuit. Je to vlastný štýl otáčania hlavy – prispel som len pár päty, dvomi bucelety manžety a moju obľúbenú červenú rúžu.

Kombinézy väzby na zadnej časti krku, takže si môžete nastaviť, ako odvážny chcete byť. Tie to voľnejšie po hlbším výstrihom a dolnú chrbtovú líniu. Alebo rozhodujúcej to pevnejšie, aby to tajomnejší. Nevadí mi ukazuje trochu kože, a tak som šiel na dĺžku stredov na kravatu.

Tiež som nosiť tento oblek úspešne s plochou čiernou sandál. To je skôr výrazom House Party – stále elegantná a šik, ale o niečo menej efektné než dýkou.

Shop Savannah kombinézu tu.

Pre každú príležitosť

Háremové nohavice môžu ľahko sa dostanete do kancelárie, na pláž alebo do klubu, so všetkými pohodlie, ktoré očakávate a obrovskú dávku štýlu. Navyše sú ľahké dosť sledovať svoj tvar krásne, čo z nich robí neuveriteľne lichotivé. Ak chcete vidieť viac zábavné háremové nohavice vzhľad, nasledovať Buddhovy nohavice na Instagram, Facebook, Twitter, alebo Pzáujem.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *