Uncategorized

Bestia Story – odevná línia s líniou dejov

Bestia Story Garments Line má dvoch zakladateľov – George Dulos z Livermore v Kalifornii, ako aj hrad Luis z Cerres v Kalifornii, ako aj vyrobené, keď sa chystali do DeVry Univerzita v oblasti Bay v Kalifornii. Luis bol vyčerpaný z práce pre iné podnikanie, takže sa rozhodol založiť svoju vlastnú spoločnosť. Luis, ktorý prelomil z formy hľadania iba peňažného pohodlia a bezpečnosti, uznal základy spoločnosti, ktorá ovplyvnila ľudí (najmä mladých), aby dodržiavala svoje sny, ako aj využíva ich talent. Okrem toho potreboval spätný príbeh, ktorý mnohým výrobkom dnes chýba, pretože v skutočnosti nechodí nad dostupné umelecké diela. Luis to tvrdí:
„Čo je to pozadu alebo naznačuje návrhy? Používanie niečoho na vašom tele by vás malo určiť, ako aj to, v čo veríte, v mnohých tričkách, ktoré som mal, boli iba náhodné štýly alebo obchodné logá. Veril som, že by sme mohli urobiť lepšie. “
Výsledkom je, že odevy Bestia Story majú tričká s tričkami so štýlmi odkazujúcimi na scénu alebo časť väčšieho príbehu. Je to príbeh, ktorý sa spája vo všetkých svojich štýloch, ako aj vo výtvoroch, príbeh, ktorý dúfajú, má pozitívny vplyv a ovplyvňuje ľudí, aby sa pustili do strachu a dodržiavali ich sny.
Príbeh má zatiaľ 3 znaky a 1 kapitolu, druhý z nich bol ponúkaný v beta režime ako ukážka pre fanúšikov, ktorí sa prihlásia na odber.
Príbeh MoonBestialil Nicholbestia má silné spojenie so svojimi klientmi, ako aj verejne všeobecne, keď sa neustále dostáva do kontaktu s ich názormi, ako aj s možnosťami budúcich produktov linky. Blog je dôkazom toho, že neustále udržiavajú verejnosť na nohách s súťažami, darčekmi a diskontnými sadzbami, kedykoľvek je to možné ako odmena za pripomienky a podporu, okrem toho, že sa do komunity zahrnuli.
Štýly sú originálne, rovnako ako sa vám bude páčiť postavy, keď pochopíte príbeh za nimi, aj keď atmosféra Tim Burton zaručí popularitu, aj keď ste tento príbeh nekontrolovali. Košele tričko sú slušné, rovnako dobre, rovnako ako majú klobúky Snapback, luxusné hračky s postavami, ako aj plagáty.
Spojte sa s Facebookom, ako aj s Twitterom a nechajte im porozumieť tomu, čomu veríte – dostanú sa k vám a určite zvážia vaše názory pre budúce produkty!
Kapitola 2 F.E.A.Rchapter 2 F.E.A.Rartemis CityReach pre MoonBestialil Nichollonely Hillthe Moongrey Power Sign Snapback HatBestia Baseball Baseball Zime Luxusné hračky:
Luxusná hračka Bestia (ručne vyrobená) Lil Nichol Luxusná hračka (ručne vyrobená) a čoskoro bude vydaná – mikiny, ktoré majú skutočne skvelú prezentáciu:
Príbeh bestia storybestia
0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *