Aké šperky pravidelne nosíte v kancelárii (a ďalej)? (Prosím, zdieľajte odkazy, ak ste si nedávno kúpili!) Aké šperky musíte zastaviť, aby ste sa o to opäť dostali, pretože ho nosíte možno príliš často? (Ktoré kusy šperkov, ktoré ste si kúpili, majú dostatok opotrebenia na zdôvodnenie ceny – a ktoré šperky vo vašej zbierke už máte svoje peniaze?)

Za môj 0,02 dolárov si stále kupujem šperky Alexis Bittar, pretože to sú náhrdelníky, ktoré nosím najviac – pre mňa je to jednoduchý spôsob, ako pridať farbu blízko mojej tváre, pretože mám tendenciu nosiť toľko tmavých neutrálov. Niektoré z mojich najotrebenejších položiek sú tento modrý prívesok a tento neónový žltý prívesok (čo je pre mňa úplné prekvapenie; nemyslel by som si, že neónová žltá je moja vec). Momentálne nemôžem nájsť ani k dispozícii na predaj, ale vyššie uvedený náhrdelník je podobný môjmu modrému prívesku, hoci môj je o niečo jednoduchší. (Ale teraz budem dávať pozor na vyššie uvedený, ha.)

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!

Vždy som rád, že vytiahnem galaktické náušnice Stephena Dwecka, ktorý pre mňa kúpil môj manžel (dobre, kúpil môj zoznam žiadostí o šperky)-sú pekné a zaujímavé bez toho, aby boli príliš blingy a hmlisté ružové, ktoré mám Vyzerajte pekne na moje tmavé vlasy. Na druhej strane, stále milujem, ale takmer nikdy som nosil svoje náušnice sirény Monica Vinader, pretože sú ružové zlato so svetlo modrými kameňmi a nemám veľa ďalších kúskov ružového zlata, s ktorými ich spárujem. (Ak chcete zmiešať kovy, ak chcete, ale za môj 0,02 dolárov to musí byť o niečo úmyselnejšie ako nosiť jeden kus v zlate a jeden kus v ružovom zlate … ale možno som to ja.)

{Súvisiace: Ako zostaviť zbierku šperkov pre prácu}
Jeden kus nie som si istý, či si dosť vážim, je môj náhrdelník ippolita. Páči sa mi ten, ktorý som kúpil, a veľa z nich som sledoval, dlhý čas (6-12 mesiacov), aby som zistil, čo som chcel kúpiť … ale nepáči sa mi to 300 dolárov. (Práve som skontroloval – konečne som za to zaplatil 396 dolárov; táto možnosť eBay vyzerá veľmi podobne ako moja.)
Nosím takmer nula z jemných šperkov, ktoré som kúpil v obchodných domoch podobných Macy-mám veľa onyxu, granátu, perly a iných náhrdelníkov a krúžkov, ktoré sotva nosím. Mám malý zafírový prívesok v tvare diamantu, ktorý stále nosím, a humorne veľký zlatý kokteilový prsteň v purpurovom/zelenom polostrenom drahokam, na ktorý momentálne zabudnem meno (myslím, že je to mystický topaz).

Pri zvláštnych príležitostiach stále nosím svoje blingy, diamantové náušnice art deco-y a pravý diamantový prsteň-obaja sa stále cítia fantázie a som rád, že ich môžem vytiahnuť. (Skutočne to pre mňa nakupovali vrahovia kategórie!)
Čitatelia, čo vy – aké šperky nosíte v kancelárii? Ktoré sú vaše obľúbené kúsky opakované a ktoré kúsky si myslíte, že by ste mali nosiť viac?
PSST: Tu sú niektoré z našich obľúbených produktov na skladovanie šperkov:

< 19,39 dolárov 21,17 dolárov 18,99 dolárov 43,12 dolárov 12,99 dolárov 27,50 dolárov 15,99 dolárov 16,99 dolárov 15,99 dolárov >

Fotografie v šablóne (blondínka, ktorá nosí náramok a viac náhrdelníkov a krúžkov).

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *