Uncategorized

Duchess nosí Catherine Walker na angažovanosť s kráľovnou

Duchess nosila Catherine Walker, keď sa pripojila k HM na King’s College London dnes.

Boli v KCL pre otvorenie Bush House, najnovšieho vzdelávania a vzdelávacieho zariadenia na akademickej pôde.

Jej Veličenstvo je patrónom King’s College London. Nižšie je v Duchess privítaný bývalým premiérom Sir Johnom.

Pár za cestoval na nové zariadenia a stretli sa s ľuďmi, ktorí podporili rozvoj.

Strávili čas na jednej z dvoch strešných terás.

Ako vidíte, umiestnenie ponúka úžasný výhľad na Londýn.

Lighthearted moment.

Pár sledoval demonštráciu robotiky.

Videli tiež demonštráciu, ktorá ukazuje, ako snímače vyrobené z textilu môžu merať užitočné informácie o tele. Nižšie, Kate hovoríte so študentmi.

Hm a vojvodky, keď začali zakázať návštevu.

Kráľovná predstavovala dnešnú návštevu plaku.

Kráľovná a vojvodky, ako opustili kráľovskú vysokú školu.

Technicky to je prvá oficiálna verejná angažovanosť Kate s HM, kde je to len dvaja. Predtým sa pripojila k kráľovnej v Buckinghamskom paláci na náhľad spôsobu, akým by sa jej svadobný súbor prejavil verejnosti.

Duchess sprevádzal HM a Duchess z Cornwallu do Fortnum a Masonu v marci 2012.

Zúčastnila sa recepcie Buckingham paláca s kráľovnou s kráľovskou akadémou dramatických umení.

To bolo vo februári 2014.

Duchess sa pripojila k kráľovnej a vojvodi Edinburghu pri spustení Jubilee Tour v marci 2012 v Leicesteri.

A nastúpila do HM a Prince Philip na marec 2013 návštevu na stanicu Baker Street, ktorá je súčasťou Londýnskeho podzemia.

Tak to bolo technicky prvá verejná angažovanosť vojvodky z paláca s kráľovnou.

Dnes máme iné správy: Duchess bola menovaná Patronom zalievaných múzeí, kde jej druhá angažovanosť bola dnes popoludní. Viac informácií o tejto správach, ale najprv viac o múzeu z správy správ:

Zlievacím múzeum rozpráva históriu zalievanej nemocnice, prvú charitatívnu galériu v Spojenom kráľovstve. Múzeum pracuje so súčasnými umelcami, spisovateľmi a hudobníkmi na rozvoj vzdelávacích programov, ktoré sú zmysluplné pre mladých ľudí …

Kate počas návštevy na rok 2017 v múzeu.

Dnes Duchess pri pohľade na “spálne London” exponát, popísané ako dokumentovanie “… životných podmienok Londýna najviac znevýhodnených detí.

Viac z dennej pošty:

Jeden z jej sprievodcov, 20-ročný Callum, žil v 14 rôznych domovoch a povedal jej, že si vybral obľúbenú fotografiu, ktorá predstavovala čiernu bin vložku, pretože to predstavovalo svoju vlastnú skúsenosť s nikdy necítim schopným rozbaliť svoje veci.

Vidíte Callum vľavo, nižšie.

Ona sa stretla s mladými dospelými, ktorí boli prostredníctvom programu “Tracing našich príbehov”, iniciatívy, ktorá ich vlaje, aby prevádzkuli kreatívne workshopy pre návštevníkov múzea.

Na ľavej strane vyššie, Rohima Poosch, ktorý bol súčasťou pôvodnej skupiny mladých ľudí, ktorí začali tréning v roku 2017. Viac z príbehu Telegrafu Hannah Furness.

V diskusii s Rohima Poosch, 20, ktorý je jedným z hlavných úspechov Programu a teraz pracuje v múzeu, Duchess sa spýtal, ako počula o stáží a ako jej to pomohlo.

“Niekedy v múzeách je pocit, najmä pre mladých ľudí, ísť do múzejných priestorov je celkom zastrašujúce,” povedal Duchesss. “Nevedia, že je to pre nich.

“Ale keď ste vstúpili dovnútra a vidíte rôzne programy, ktoré sa dejú, uvedomujú si, že je to pre nich].”

Jej slová ozvenia vedúcich predstaviteľov Británie, s veľkými inštitúciami pracujúcimi na roky na prekonanie reputácií elitizmu alebo neprístupnosti na podporu mladých ľudí prostredníctvom svojich brán.

V dnešnej triede bolo zameranie na techniky blokovej tlače. Nižšie, detailný záber na kate pracujúci na kus.

Duchesss tiež doručil stručný prejav v múzeu.

Vo svojich poznámkach hovorila o umenie a čo to môže urobiť pre jednotlivcov.

Vaša práca spája a oslavuje dva predmety, ktoré sú pre mňa hlboko dôležité: deti a umenie.

Vždy som veril v silu umenia, a to nielen odomknúť, že kreativitu, ale aj priviesť nás radosť a inšpirovať, výzvu a pozitívne zmeniť naše životy.

Video.

Ako sme spomínali, dnes bolo oznámené, že vojvodky je patrónom pre zalievané múzeum. viac z správy správ.

Larissa radosť, predseda správcov – zalievané múzeum, povedal:, Sme potešení a poctení tým, že Jej kráľovská výsosť vojvodkyňa z Cambridge sa stal patrónom najdúcha múzea. Nemohli sme si predstaviť dokonalejší Patron. Tešíme sa na spoluprácu s ňou, ako plníme naše poslanie inšpirovať ľudí, aby pozitívny vplyv na spoločnosť prostredníctvom umenia. ‘

Caro Howell, riaditeľ najdúch múzea, povedal:, Nahrávka Foundling múzeum je nadšená a poctení vojvodkyňa záštitu. Jej podpora je obrovský boost našej práci premieňajúcu život ohrozených mladých ľudí prostredníctvom umenia. ‘

Ešte jedna fotografie vojvodkyne v múzeu.

Práve kvôli čomu bol nosený na stretnutí v daný deň. HM mal na sebe Stewarta Parvin, staré ruže ‘kašmírový kabát a hodvábne šaty, jesenné les v odtieňoch šedej fuchsie a olív,’ per Emily Andrews The Sun.

Jej klobúk je Rachel Trevor-Morgan, a ak je špekulovať rukavice HM by som staviť na Cornelia James.

Firma je rukavičkárske ku kráľovnej, držal kráľovského rozkazu od roku 1978.

Vojvodkyňa bola v novom Catherine Walker šaty.

Poznámka: Pôvodné informácie z médií, bolo, že išlo o “kabát šaty,” ale teraz, keď som mal čas sa pozrieť na odeve, a to najmä vo vysokom rozlíšení fotografií, myslím, že to je naozaj šaty. Môžete vidieť neviditeľné zips na zadnej strane v niektorých obrazoch. (Budem hľadať ten, ktorý ukazuje, že lepšie ako obrazy, ktoré mám.)

Spočiatku si myslel, že to bolo rovnaké konštrukcie nosiť do kostola s HM a Leicester vlani. Môžete vidieť rozdiel medzi dvoma odevy nižšie.

To má istú podobnosť s Zelina šaty, prinajmenšom od pásu dole; krabicové záhyby sú veľmi podobné. UPDATE 20.marca: Šaty sú tiež podobne ako návrh Josie, zobrazené vľavo dole.

Presnejšie, živôtik, výstrih a golier.

Iný pohľad na šaty, nosiť popoludní.

Zobrazia sa tlačidlá, ktoré majú byť zahrnuté v rovnakom zamatového materiálu ako golier a manžeta má výrazný svetlicu. UPDATE 20.marca: som vynechal to včera, ale tam je viac než len svetlice na manžete, je záhyb poskytnutie ďalšieho materiálu. Ďalším novým lahôdku: zamatové gombíky na šaty paru Kate dokonale zamatových tlačidlami na HM kabát.

Vyzeralo to, že Kate odniesla Bayswater spojku Mulberry.

Mala na sebe pomerne nová Gianvito Rossi, Piper 85 ‘semišové čerpadla ($ 695).

Topánka je k dispozícii v dobrom mix veľkostí v mojom Terézie a vo veľmi obmedzených rozmerov u Gianvito Rossi.

V prípade, že vojvodkyňa klobúk vyzerá povedome, môžete si spomenúť jeho prvé vzhľad: v roku 2012 Jubilejný turistické návšteve Leicester vyššie. To je John Locke, rozprávka ‘štýl.

Pravdepodobne je to Kate obľúbený úvodnom, nosiť najmenej sedemkrát, keď je dnes.

Vojvodkyňa tiež nosili Kiki McDonough náušnice. V niektorých fotografiách vyzerajú ako vankúšom kvapky Pink Morgan (nie je k dispozícii), a v iných prípadoch vyzerajú ako vankúš náušnice White Topaz (£ 1166, o $ 1545 V v dnešných výmenných kurzov).

Video:

Tento rodinný kanál kus Royal je zameraná na návštevu múzea a beží nalezenec asi 4 minúty.

A toto video pokrýva angažmán HM King College v Londýne.

Prepojenie:

Navštívte stránky Kings College v Londýne tu; Stránka Facebook je tu; môžete sledovať Twitter feed tu; Instagram stránka je tu

V múzeu web Foundling je tu; Stránka Facebook je tu; Instagram stránka je tu a tu zdroj Twitter

Kensington Palace tlačová správa o dnešnom stretnutí a sponzorstva oznámenia je tu

Pokrytie Daily Mail je Rebecca angličtiny King College zábere je tu; Rebecca Foundling múzeum kus je tu; denná Mirror príbeh z Russell Myers na Kráľovskej vysokej školy pracovný pomer môže byť videný tady; Telegraf je sirota múzeum kus Hannah Furness je tu

Simon Perry ľudia článok je tu; Town & Country je slideshow je tu; Ahoj! kus je tu; FUG Girls Post je tu

338Save

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *