Uncategorized

Nikdy neplatí plnú cenu za módu: 6 pravidiel na život

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Jedným z najväčších vymožeností internetu, pokiaľ ide o dedičský nákupný náboj, je schopnosť kontrolovať ceny na požiadanie. Ale dôsledkom tohto pohodlia je hlodavý nutkanie nájsť čo najlepšie riešenie zakaždým. A že, drahí čitatelia, môže byť časovo náročná, sociálno-životná závislosť. Páči sa mi, že mám svoj tortu a jesť aj to: indikuje, že ušetrí, bez toho, aby som strávil svoje dni, ktoré sa zatiahli v tmavej miestnosti, obmedzená na život porovnania cien.

Pravdou je, že som zdokonalil umenie skratky cesty k úsporám. A teraz budem zdieľať svoje tajomstvá s vami, od programov Rewards na 2-za-1 darčekové certifikáty.

1. E-mailové zoznamy

Prihlásenie do zoznamu e-mailov lokality bude pravdepodobne získať počiatočnú zľavu, ktorú môžete použiť na váš prvý nákup. A zaznamenáva vás, aby ste dostali slovo o špeciálnych promococh. Zatiaľ čo niektoré posielajú budúce zľavy priamo do vašej doručenej pošty, prinajmenšom budete upozornení predaja, takže môžete byť čoskoro, aby ste nakonali kúsky, na ktorých ste čakali.

TOBI – 50% zľavu z vašej prvej objednávky
Loft – $ 25 z vášho prvého nákupu 100 USD alebo viac
Biely dom Black Market – 10% zľava z vašej prvej objednávky

Ak ste sa snažili o ďalšie e-maily v priečinku Doručená pošta, nastavte nový e-mailový účet a používajte ho výlučne pre vaše predplatné promo.

2. Upozornenia na predaj

Stránky, ako je obchod shop, vám umožňujú rozhodnúť sa na upozornenia na produkty a značky, ktoré milujete. To znamená, že ste okamžite upozornení, keď vaše mušty-haves konečne pokles cien, a môže sa zamerať svoje hľadanie úsilie na nájdenie ďalších zliav namiesto pravidelne kontrolovať, či produkt ešte prešiel na predaj.

3. Rewards programy

Od oddelenia obchodu KONTAKTY KARTY KARTOVÉ BODY NA OLOŽENÉ KARTY OLOKUJÚCICH PRIPOJENÝCH PROGRAMOV MÔŽU BYŤ PRÍPRAVA NA PRÍSTUPY MÔŽU BYŤ JEDNOTKOUJÚCICH TÝKAJÚCICH SPÔSOBILOV. Akumulovať body s každým nákupom a používajte tie z minulých výletov zaplatených kreditnou skóre alebo vernostnou kartou obchodu s cieľom financovať vašu ďalšiu. Moje obľúbené:

Nordstrom – $ 20 Poznámka pre každých 2000 bodov získaných na Nordstrom Credit Skóre alebo debetnej karty
Sephora – Exkluzívne VR predaja a bezplatné odvolanie SWAG na 100 a 500 bodových značiek
GAP – 15% zľava z prvého nákupu s GAP CARD, 10% zľava Každý nákup vyrobený v utorok s GAP CARD & A $ 10 Credit Skóre za každých 200 bodov získaných na karte

4. Sociálne médiá

Stáva sa fanúšikom alebo nasledovníkom stránky alebo obchodu, ktorý nakupujete, platí veľký. Je to skvelé pre nasledujúce a zistené o predajných časoch, plus interakcia s Facebookom, Twitter alebo Instagram účty môžu získať ďalšie a oveľa viac exkluzívne zľavy.

5. Kupónové kódy

Pred nákupom vždy skontrolujem akékoľvek aktuálne kupónové kódy. Niektoré značky a lokality budú hosťovať ich na vlastnú päsť pre všetkých na použitie, a niektoré môžu byť spojené s niektorými z vyššie uvedených úspora stránok. Či tak alebo onak, vyhľadávanie na stránke kupónu pre relevantný kód je rýchly krok, ktorý vám môže ušetriť na odoslanie, peniaze a ďalšie. Kupóny stránky na kontrolu:

Coupons.com
RetailMeNot

6. dostať Teraz uložiť neskôr

Ľahko tak jedným z najnovších spôsobov, ako ušetriť, nákupu darčekové certifikáty za nižšie ceny z lokalít, ako je pozlátenie či Groupon môže byť ďalší spôsob, ako získať oveľa viac za svoje peniaze v miestach pravidelne nakupovať. Oni nie vždy bude váš veľký box obchody; by mohli byť miestne butiky, alebo dokonca špecializované skúsenosti pri pozoruhodné zľavou. Tu rozhodujúci je byť disciplinovaný: ten Groupon, keď sa vzťahuje na niečo, čo by si v každom prípade a nepoužívajte ho zľavu ako zámienku, aby si niečo, čo nepotrebujete.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *