Uncategorized

Falošné uggs – Lacnejší UGG Alternatives za menej ako $ 75

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Poznám skóre – Chcete UGG topánky, ale nemôžete, alebo nebude prehĺtať strmý nákladnú značku. Chápem. Boli sme dosť drsný na Uggs priamo tu na rozpočet pláne Fashionista z dvoch hlavných dôvodov: cena je jedným z dôvodov, rovnako ako ostatné je štýl, ktorý je niečo získal chuť.

Ale Uggs majú svoje výhody. Sú extrémne pohodlné, rovnako ako teplo, ktoré je prakticky záchranca počas Midwest či východnom pobreží zime. Len som nedávno dostal pár falošných Uggs ako dar, rovnako ako musím povedať, že som konvertita. Mine sú Bearpaws, ktorý je považovaný najlepší falošných uggs značiek, rovnako ako ja nosiť takmer každý deň, keď je studený.

Ak ste nikdy predtým Uggs, preskočiť skutočné UGG nákladnú značku rovnako ako ísť na jeden z týchto lacnejších značiek. Budete tráviť veľa menej, rovnako ako nebude ani pochopiť rozdiel od skutočnej veci. Tiež, falošné Uggs sú oveľa jednoduchšie zistiť, ako prostých Uggs (pravých).

Najlepší Fake Uggs Brands

Bearpaws

Bearpaw je môj top voľba pre značku fake UGG. Mám pár vysokých topánok na ťavu, rovnako ako sú úžasne pohodlné, rovnako ako dvojica obrích papuče. Vysoký rovnako ako v polovici topánky všeobecne v maloobchode za okolo $ 60 alebo menej, ale môžete objaviť je na predaj v $ 40s na 6pm.com rovnako ako ďalších on-line predajcov.

Bearpaw Emma Tall, $ 69,99, 6pm.com

Bearpaw Emma Short, $ 44.99, 6pm.com

Kirkland by Costco

Septembra s decembrom, môžete zvyčajne objaviť Kirkland obruba topánky na Costco za cca 40 $. Po zvyšok roka môžete vyzdvihnúť Kirkland topánky na eBay. Tieto napodobňujú tradičný UGG štýl, takže sú skvelá voľba pre tradicionalistov.

Kirkland obruba Boots, $ 39, Costco

TOMS (Nepál Boot)

TOMS Nepal Boots, $ 49 (na predaj), 6pm.com

Kto nemá rád značku cieľa TOMS poskytnúť topánky pre tých, ktorí požiadavka je? Tieto Nepál topánky sú skôr horskom štýle, ale majú UGG pocit ako k nim. Táto dvojica zvyčajne predáva za $ 98 však osemnásť hodín máva ich cena oveľa nižšia.

Koolaburra by UGG

Dámska Koola vysoký Boot, $ 89,99

Topánka Koolaburra nie je cena za $ 75, ale to si zaslúži zmienku tu. Koolaburra je UGG je nižšou cenou linka – snáď bol tak unavený z knock-off, ktoré uhasiť svoju peňaženku-friendly UGG.

Koolaburra vyzerajú rovnako ako tradičné UGG, však si môžete vyzdvihnúť na krátku manžetu asi $ 80, tiež vysoké topánky pre asi 90 $.

Tipy pre objavovanie svoj vlastný štýl

Môžete skúsiť hľadať “falošných uggs”, však, že nebude produkovať veľké množstvo výsledkov na internetových stránkach topánku maloobchodníka. Na Zappos, napríklad toto hľadanie Neboli nájdené žiadne výsledky, rovnako ako aj navrhovanej možnosti sú hit-and-minúť. Namiesto toho, skúste vyhľadať vaše topánky stránkach fav za “vysoký obruba topánky” alebo “short obruba topánky.” To zvyčajne obsahuje niektoré zodpovedajúce výsledky. keď kliknete na topánke, ktorá je blízko tomu, čo chcete, vziať na vedomie “súvisiacich výrobkov.”

Pokiaľ objavíte pár falošných Uggs, ktoré máte radi, vráť sa rovnako ako my pochopiť, kde, rovnako ako to, aký štýl v komentároch.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *