Ak chcete vidieť tvár Upper East Side Chic, pozrite sa na New York Socialite a Model Olivia Palermo, pretože si myslíme, že to epitomizuje. Taliansky-Američan z južného talianskeho pôvodu sa narodil v Greenwich, Connecticut, v roku 1986, a ako by ste mohli očakávať, zúčastnili sa nezávislých škôl, kde bola horúca na športe.

Jej kariéra začala, sme radi, že správam, kedy ju videl fotografa Patrick McMullan v aukcii, a začal ju fotografovať o meste. Palermo sa postupne zapojil do okruhu charitatívnej udalosti. V roku 2009 bola podpísaná modelom Wilhelmina a zdvihla medzinárodný módny svet s TV, dizajnom a modelovacou prácou. Kryty časopisov zahŕňajú Tatler, Asos, Elle Mexico, Marie Claire UK a obchod Til vám.

V roku 2010 sa pripojila k jej nemeckému snúbencovi Johannes Huebl v kampaniach pre Mangé a Hogan. Obaja si vezmú svoje šatníkové voľby vážne, ale pripúšťa, že zatiaľ čo ona sotva kritizuje svoje oblečenie, je oveľa viac nadchádzajúci, pokiaľ ide o to. Nemyslíme si, že je to spravodlivé, keď Olivia má taký veľký zmysel pre štýl, a vyzerá perfektne v čomkoľvek, čo nosí!

Vieme jej čo najlepšie pre jej úlohu v Cult American Reality TV SHOW, mesto, ktoré ju v roku 2008 vzalo do PR oddeleň Diane Von Furstenberg, a neskôr, na oddelenie Príslušenstvo v Elle. Jej časť bola zvýšená o druhú časť prvej série v roku 2009, a pre druhú a záverečnú sezónu v roku 2010, Palermo získala hlásené povinnosti pre ELLE.com.

Nasledovali ďalšie televízne práce. Bola hosťom sudca na projektovej dráhe počas svojej deviatej sezóny, a tiež hosťoval na ďalšom hornom modeli Británie a Írska.

Busy Model spustil šperku s Roberta Freymanom v roku 2010, a bol vybraný ako tvár Mediterraneo Collection španielskym firmou Carrera Y Carrera. Ako keby to nestačilo, stala sa veľvyslancom značky Maasai projektu 2013 pre Pikolín, ktorá podporuje lepšiu kvalitu života kenského kmeňa.

Sme inšpirovaní pocitom Olivia Palerma pre trendy a jej pochopenie toho, ako skutočné ženy šaty. Keď bola požiadaná, aby si vybrala tri základné položky, jej odpoveď bola: “Úžasný pár pätiek, elegantný, klasický hodinky a bezchybne prispôsobený blazový”. Pre nás to ilustruje jej vrodený dobrý vkus. V roku 2013 bola olivia vybraná ako Chadstone prvý jar / leto 2013 ikonu štýlu, objavujúci sa na svojej dráhe v Melbourne, Austrálii. Zdvihneme náš prípad!

Olivia Palermo má na sebe vintage slnečné okuliare, oblek z Paul & Joe, Tričko z Daryl K, Topánky z Stuart Weitzman a taška je z Marni

Pekne v ružovej cez splash novinky

Chytený v New Yorku v Park Faux Fur Coat

Fotografia od freddie baez

Street štýl tu v Stuart Weitzman Highland Boots

Čierna uhlová obuv dokonalá dĺžka sukne a kabát

Model Olivia Palermo v Brooklyne New York

Model OLIVIA PALERMO Ukazuje sa na Christian Dior Jar 2013

OLIVIA PALERMO Štýl na Fashion Week

Olivia Palermo Street štýl 2013, milujte kabát

Cute Olivia Palermo v Skater šaty

Model Olivia Palermo Street štýl 2013 Topánky Caroline Issa

Street Styling Skinny džínsy a armáda

Olivia Palermo Street štýl chudé džínsy a biely top

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *