Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Najhorúcejším trendom jarnej / letnej sezóny je farebný blokovanie, a osobne sme nemohli byť oveľa viac nadšení. Na jar 2011 Robuny vybuchli živými odtieňami, ktoré boli Avante Garde, hravé a nemožné ignorovať tak pre ich jasu a ich významnosť cez dizajnérov a maloobchodníkov.

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Farebný blok je ďaleko od nového, ale je to späť s takýmto treskom, že to nechcete nerešpektovať v tomto roku. Existuje veľa spôsobov, ako to, aby to fungovalo pre vás – niektoré jednoduchšie ako iné – tak si vezmeme nejaký čas na analýzu najlepších spôsobov, ako farebný blok.

Podvádzať

Budete vyzerať ako módny génius bez toho, aby ste sa dostali do neho, ak si jednoducho zakúpite farebne blokované šaty. Vyberte si ten, ktorý funguje pre tón pokožky a osobný štýl – a uistite sa, že všetky farby ploché, nie len jeden alebo dva.

Plisovaný farebný blok trapeze šaty, $ 107.58, ASOS

Pár oddeľuje, keď príde na farebné blokovanie s oddelenými, najjednoduchší spôsob je spárovať svetlý odtieň s nahým odtieňom. Akonáhle ste sa dostali k tomu, môžete sa pokúsiť spárovať dve tučné farby, ale odporúčame počnúc jasnou top a nahá sukne.

Chiffon Double Layered Sukňa, $ 42, American AuthedCulture Fit Top, $ 44, Zappos

Kopať notch

Akonáhle máte svoje neutrálne a tučné odtieň, je čas pridať oveľa viac (áno, ešte jeden). Pár hlbokým tyrkysovým alebo kobaltom s pastelom, alebo posunúť svetlé nohavice s bohatými bundami. Pre fialové tričko nad, milujeme mäkký kardigan.

Featherweight Cardigan, $ 62, J. Crew

Do ante

Akonáhle máte svoje hlavné odtiene zastúpené vo vašom oblečení, vykonajte farebné blokovanie na ďalšiu úroveň s príslušenstvom. Ak máte hlboko-hid, sukne alebo šaty, spárovať ho s jasným príslušenstvom a naopak. Jasný žltý top vyzerá úžasne s kobaltovým modrými náramkami, a hlboké purpurové sukne párs pekne s jasnými ružovými topánkami.

Ben Amun Green Náramok, $ 30, StyleBopjucia Couture “Filomena” Jelly, $ 70 Jildor

Protipostes atraktívne sú pár vecí, ktoré si zapamätajú, pokiaľ ide o farebné blokovanie s najlepšími farbami. Uistite sa, že máte len jednu neónov farbu. Aj keď je to úplne v poriadku na rock tri tučné farby, len jeden z nich by mal byť veľmi svetlý. Páči sa nám tento vzorec: jeden svetlý, jeden tučný, jeden neutrálny.

Tiež si pamätajte, že neutrálne nemusí znamenať nahý. Použite bielu, šedú, hnedú a čiernu, aby ste držali svoje oblečenie spolu. A jednoduchý spôsob, ako sa uistiť, že dostanete pravé pravé, aj bez neutrálnej? Držte sa rôznymi odtieňmi tej istej farby. neba modrá, kobalt a námorníctvo vyzerať skvele, zatiaľ čo bledá ružová, jasná ružová a fuchsia robiť rovnako.

Mať ťažký čas, ktorý zistil, čo sa má párovať s čo? Tu sú niektoré oveľa viac odtiene, ktoré idú úžasné stretnutie.

1. Cobalt modrá, žltá, Orange2. chocolate Brown, Pink, Peach3. Fialovej, svetlé modré, Teal4. Tmavo modrá, jasne ružové, Wite5. Coral, Gray, Ivory

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *