Uncategorized

William, Harry & Kate Majte na mysli princeznú Diana

Kate nosil Prada za dnešné udalosti, ktoré si pamätám Diana, princezná Wales.

Video Kate, William, ako aj Harry prichádza na Kensington Gardens.

Prvá časť dnešnej angažovanosti bola prehliadka Bielej záhrady vytvorenej v Diana’s Ccter.

Záhradné prvky “Kvety, ako aj listy inšpirované spomienkami na život princeznej, obrazu, ako aj štýlu.”

Z historických kráľovských palácov:

V lete sa hrnce tradičných anglických bielych ruží obklopujú reflexný bazén v strede záhrady, rovnako ako aj výsadba skončí byť viac bujný, s žiariacimi okrasnými trávnymi tkanie s vesáčikmi, ako aj billows z elegantnej Gaury.

Nižšie, trio, ktoré hovoríme so Sean Harkinom, ktorý navrhol záhradu, rovnako ako Graham Dillamore, vedel princeznú, keď pracoval v záhrade pred 30 rokmi.

Okrem návštevy záhrady sa Duke, vojvodky, ako aj princ stretol so zástupcami charitatívnych organizácií, ktoré prebrali princezná.

Kensington palác poznamenal, že angažovanosť bola “Duke, ako aj princ Harryho šanca verejne vzdať hold svojej matke, rovnako ako všetko, čo dosiahla.” Z príbehu telegrafu:

Boli tiež uspokojovaní zástupcovia charitatívnych organizácií podporovaných Diana v posledných rokoch svojho života, vrátane fantastickej Ormond Street nemocnice, Národná dôvera AIDS, Mission LEPROSY, kráľovskej Marsden nemocnice, anglický národný balet, ako aj CentrePoint.

William, Harry, ako aj Kate majú väzby na mnohé charitatívne organizácie zahrnuté na dnešnej akcii: CentrePoint, Royal Marsden Hospital, ako aj detské brankára sú medzi skupinami zastúpenými na recepcii.

Pri chatovaní so zástupcami anglického národného baletného kate hovoril o Charlotte tanec. To je cez Rebecca English na Twitteri.

Ako zajtrajšie 20. výročie sa blíži, fanúšikovia uvádzajú pamiatky na brány Kensingtonského paláca.

Harry, ako aj William urobil krátky chodník tesne mimo brány.

Boli poskytnuté kvety davom.

Dali ich s ostatnými na provizórnej pamäti.

Snímky evokujú spomienky na chlapcov v tých presne rovnakých brácoch v roku 1997.

Tu je krátke video z ITV.

Kensington Palace vydal vyhlásenie, že “Duke, ako aj princ Harry sú vďační za mnohé kvety, listy, ako aj správy, ktoré dostali o svojej matke.”

Teraz, ťažký obrat na to, čo kate nosil.

Duchess bol v hodvábnom šaty Prada. Neverím, že niekto bol prekvapený, že vidí kvetinovú tlač, prikývnú do udalosti vo farbe, ktorá by nevyniknúť alebo byť rozptýlením. Popplies v tlači boli krásny symbol, čo predstavuje spomienku, ako aj konsolúciu.

Frrk sa vykonáva v ľahkom hodvábne krepovom. Je vybavený úplnou sukňou, zhromažďuje sa na ramenách, dlhých rukávoch, stojan golier s odnímateľným s vlastným kravatom luku, ako aj najvýraznejšie, suskovaný shirred pás. Ponúka sa na zápasoch móde v zmiešaných veľkostiach, ako aj v mojej Terézii v mixe veľkostí. Je to 2340 dolárov na oboch predajcov. Kedy ešte raz povieme vďaka HeavenQRF na Twitteri pre Fab ID.

Ďalší vzhľad.

Kate príslušenstvo s jej lk Bennett ‘Fern’ päty. Topánka je ponúkaná v extrémne málo veľkostiach na lokalite Lk Bennett US (345 USD); Je na sklade vo všetkých veľkostiach na lokalite LK Bennett UK (195); Ponúka sa v obmedzených veľkostiach v ShopBop (325 USD). Domov fraserových akcií topánky v ‘béžovej’ (na rozdiel od ‘výkopu, “farebný kate nosí), to je extrémne veľká replika.

A jej náušnice Monica Vinader ‘Siren (195 dolárov).

Kate nosil jej vlasy nadol.

Aktualizácia 5pm 30 Aug Aug 30: Vyzerá to, že Kate nesie Brigg dáždnik z britského dedičstva Značka Swinee Adeney Brigg. Nižšie, pozrite sa na kovovú dosku na rukoväť jednej z dáždnikov spoločnosti z jeho webovej stránky; Close-up shot KATE’s Rukoväť; Ďalší obrázok z webovej stránky značky, toto zobrazuje princes William, ako aj Harry, ktorý prepravuje dáždniky spoločnosťou.

Z webovej stránky:

Dáždnik Brigg je známy svojou vysokou vysokou kvalitou, ako aj dlhou históriou dodávajúcou kráľovskou rodinou, prvoradými ministrami, ako aj rozlíšenými dámami, ako aj pánmi po celom svete.

Dnes sme stále reprezentuje najlepšie dáždniky na svete v našich pracovníkoch v Anglicku!

Nie som schopný povedať, aký druh dreveného kate je vyrobený; Nevidím to na webovej stránke pre štýly pánov alebo dámske štýly. (Ale nie som hviezdny identifikátor dreva.) Nižšie, obrazovka uchopte farby ponúkané pre časť baropy. Kate je môže byť štýl na mieru; Viac informácií mám dotaz v obchode.

Swaine Adeney Brigg

Ďakujem potešeniuful wkwer pre dáždnik hrot.

Aktualizácia 2 Štvrtok, 31. august: Veľkí ľudia vo Švédskom Adeney Brigg sa dostali späť do mňa, ako aj overený kate nosil svoj dáždnik. Je to dámy javor s terrovou Cotta Color Canopy, ako aj zlatý golier. Aktualizovať 3 piatok ráno: Swaine Adeney Brigg Povedz mi, že farba je hnedá, nie Terra Cotta.

To muselo byť ťažká angažovanosť pre všetkých tri. Zajtra budú dodržiavať výročie súkromne.

Časté čitatelia chápu, že sme zriedka diskutovali Diana v tomto priestore; Samozrejme, ak je to vhodné pre angažovanosť alebo ešte jeden aspekt publikovania, ktorú tvoríme. Pracujeme s ťažkosťami, aby sme sa vyhli najmä porovnania medzi Diana, ako aj Kate. Dnes sa však zdá byť vhodné zostaviť o niečo viac o Diane.

Pri verení o princeznej Wales, jedno slovo vždy príde na myseľ: žiarovka.

Mario Testino cez Kensington Palace

Svieti miestnosť, angažovanosť, udalosť, v metóde málo.

Mario Testino cez Kensington Palace

Toto nie je stránka, ani som spisovateľ správne vyjadriť zmysel pre obrovskú stratu, ako aj obrovský smútok toľko cítil v roku 1997, ako aj pocit tohto dňa. Komentár Harry urobil dnes.

Existujú tisíce príbehov o funkcii Diany ako módne ikonu, ako humanitárna, ako aj ako matka. Je to táto funkcia ako rodič, na ktorý som sa chcel stručne zamerať, pretože bola touto funkciou, ktorej bola najviac hrdá. Dával som si pár fotiek, ako aj veril, že by som zdieľal niektoré William, ako aj Harryho citácie o svojej matke. To je z Williamského rozhovoru s britskými GQ.

“Chcel by som, aby som mal radu. Milujem, aby som sa stretla s Catherine, ako aj videli, že deti vyrastú. To mi nešťastné, že nebude, že ju nikdy nerozumejú. ”

Patrick DemArchelier cez Kensington Palace

Jej funkcia ako mama bola hlavným zameraním tohto letného dokumentu Diana, naša matka: jej život, ako aj dedičstvo. Prince Harry, hovoriť v tomto dokumente.

“Bola naša mama. Stále je naša mama. Rovnako ako samozrejme, ako syna, ktorý by som to uviedol, bola najlepšia mama na svete. Udávala nás láskou, to je isté. ”

Nižšie, Diana s Williamom v Austrálii v marci 1983; Prince William bol prvým “seniorom britským dedičom” narodený v nemocnici, nie na kráľovskom paláci. (Princess Anne syn, Peter Phillips, bol rovnako narodený v nemocnici sv. Márie, hoci v tej dobe bol 5. miesto.)

Z Williama, súčasťou The Prince Williamovej vášení: Nový otec, Nová Hope ITV Dokumentárna.

“Nikdy som si nikdy nerealizoval, koľko z efektu, ktorú mala. Môžete sa cítiť, rovnako ako vidieť, kedy je rozprávaná, rovnako ako návšteva, že sa skutočne spája, rovnako ako stará o to, čo robí. ”

Diana bola ruka na matku, viac ako v predchádzajúcich generáciách. pod ľavým, obrazom, ktorý skutočne prevzal princ William, Diana s Harrym na Royal Yacht Britannia. Na pravej strane, formálny portrét Prince William v decembri 1982.

Prince Harry, z veľkej ráno America rozhovor:

“Dúfam, že veľké množstvo talentov mojej matky sú preukázané vo veľkej veci, ktorú robím. Dúfam, že sa pozerá dole, viete, s slzami v jej očiach, byť neuveriteľne hrdý na to, čo sme založili, predpokladám. ”

Tento obrázok bol vydaný tento leto William, ako aj Harryho; Ukazuje Diana drží William v roku 1984, pričom očakávam Prince Harryho.

Trh Duke z Cambridge, ako aj Prince Harryho

Prince William, z mysle BBC na záležitosti.

“Šok je najväčšou vecou, ​​ktorú sa cítim o 20 rokov neskôr, o mojim matke. Nikdy sa to nedostanete. ”

Zavrieme nepublikovaným obalom Hello!. To bolo presne tak, ako by sa mal pozrieť problém 6. septembra 1997, problém časopisu.

Nepublikovaný kryt cez Hello!

To je to, čo bolo zverejnené.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cítim sa skôr nepríjemné, vrátane toho, ale veril som, že ľudia by chceli pochopiť niekoľko zákaziek boli naplánované na budúci týždeň, vrátane prvého dňa princa Georgea v škole. Ak chcete ísť na stránku kalendára Kate, ak chcete prejsť na stránku kalendára Kate, ak je to naklonené.

Poznámky:

S vďaka Bonnie za jej komentár je text revidovaný, aby presnejšie odkazoval na šaty v páse, ktorý je shirred, nie sa smiať.

Povedzte vám vďaka Suzanne, Bessie, rovnako ako levanduľa za ich pripomienky k môjmu popisu Williama ako “prvý dedič” narodený mimo kráľovského paláca. Urobil som pridanie k textu na túto tému.

Prepojenie:

CentrePointova stránka je tu; Jeho Facebook Stránka priamo tu, ako aj Twitter.

Národná stránka dôveryhodnosti AIDS je tu; Jeho Facebook Stránka tu, Twitter Feed Rigful wkwer pre dáždnik hrot.

Aktualizácia 2 Štvrtok, 31. august: Veľkí ľudia vo Švédskom Adeney Brigg sa dostali späť do mňa, ako aj overený kate nosil svoj dáždnik. Je to dámy javor s terrovou Cotta Color Canopy, ako aj zlatý golier. Aktualizovať 3 piatok ráno: Swaine Adeney Brigg Povedz mi, že farba je hnedá, nie Terra Cotta.

To muselo byť ťažká angažovanosť pre všetkých tri. Zajtra budú dodržiavať výročie súkromne.

Časté čitatelia chápu, že sme zriedka diskutovali Diana v tomto priestore; Samozrejme, ak je to vhodné pre angažovanosť alebo ešte jeden aspekt publikovania, ktorú tvoríme. Pracujeme s ťažkosťami, aby sme sa vyhli najmä porovnania medzi Diana, ako aj Kate. Dnes sa však zdá byť vhodné zostaviť o niečo viac o Diane.

Pri verení o princeznej Wales, jedno slovo vždy príde na myseľ: žiarovka.

Mario Testino cez Kensington Palace

Svieti miestnosť, angažovanosť, udalosť, v metóde málo.

Mario Testino cez Kensington Palace

Toto nie je stránka, ani som spisovateľ správne vyjadriť zmysel pre obrovskú stratu, ako aj obrovský smútok toľko cítil v roku 1997, ako aj pocit tohto dňa. Komentár Harry urobil dnes.

Existujú tisíce príbehov o funkcii Diany ako módne ikonu, ako humanitárna, ako aj ako matka. Je to táto funkcia ako rodič, na ktorý som sa chcel stručne zamerať, pretože bola touto funkciou, ktorej bola najviac hrdá. Dával som si pár fotiek, ako aj veril, že by som zdieľal niektoré William, ako aj Harryho citácie o svojej matke. To je z Williamského rozhovoru s britskými GQ.

“Chcel by som, aby som mal radu. Milujem, aby som sa stretla s Catherine, ako aj videli, že deti vyrastú. To mi nešťastné, že nebude, že ju nikdy nerozumejú. ”

Patrick DemArchelier cez Kensington Palace

Jej funkcia ako mama bola hlavným zameraním tohto letného dokumentu Diana, naša matka: jej život, ako aj dedičstvo. Prince Harry, hovoriť v tomto dokumente.

“Bola naša mama. Stále je naša mama. Rovnako ako samozrejme, ako syna, ktorý by som to uviedol, bola najlepšia mama na svete. Udávala nás láskou, to je isté. ”

Nižšie, Diana s Williamom v Austrálii v marci 1983; Prince William bol prvým “seniorom britským dedičom” narodený v nemocnici, nie na kráľovskom paláci. (Princess Anne syn, Peter Phillips, bol rovnako narodený v nemocnici sv. Márie, hoci v tej dobe bol 5. miesto.)

Z Williama, súčasťou The Prince Williamovej vášení: Nový otec, Nová Hope ITV Dokumentárna.

“Nikdy som si nikdy nerealizoval, koľko z efektu, ktorú mala. Môžete sa cítiť, rovnako ako vidieť, kedy je rozprávaná, rovnako ako návšteva, že sa skutočne spája, rovnako ako stará o to, čo robí. ”

Diana bola ruka na matku, viac ako v predchádzajúcich generáciách. pod ľavým, obrazom, ktorý skutočne prevzal princ William, Diana s Harrym na Royal Yacht Britannia. Na pravej strane, formálny portrét Prince William v decembri 1982.

Prince Harry, z veľkej ráno America rozhovor:

“Dúfam, že veľké množstvo talentov mojej matky sú preukázané vo veľkej veci, ktorú robím. Dúfam, že sa pozerá dole, viete, s slzami v jej očiach, byť neuveriteľne hrdý na to, čo sme založili, predpokladám. ”

Tento obrázok bol vydaný tento leto William, ako aj Harryho; Ukazuje Diana drží William v roku 1984, pričom očakávam Prince Harryho.

Trh Duke z Cambridge, ako aj Prince Harryho

Prince William, z mysle BBC na záležitosti.

“Šok je najväčšou vecou, ​​ktorú sa cítim o 20 rokov neskôr, o mojim matke. Nikdy sa to nedostanete. ”

Zavrieme nepublikovaným obalom Hello!. To bolo presne tak, ako by sa mal pozrieť problém 6. septembra 1997, problém časopisu.

Nepublikovaný kryt cez Hello!

To je to, čo bolo zverejnené.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cítim sa skôr nepríjemné, vrátane toho, ale veril som, že ľudia by chceli pochopiť niekoľko zákaziek boli naplánované na budúci týždeň, vrátane prvého dňa princa Georgea v škole. Ak chcete ísť na stránku kalendára Kate, ak chcete prejsť na stránku kalendára Kate, ak je to naklonené.

Poznámky:

S vďaka Bonnie za jej komentár je text revidovaný, aby presnejšie odkazoval na šaty v páse, ktorý je shirred, nie sa smiať.

Povedzte vám vďaka Suzanne, Bessie, rovnako ako levanduľa za ich pripomienky k môjmu popisu Williama ako “prvý dedič” narodený mimo kráľovského paláca. Urobil som pridanie k textu na túto tému.

Prepojenie:

CentrePointova stránka je tu; Jeho Facebook Stránka priamo tu, ako aj Twitter.

Národná stránka dôveryhodnosti AIDS je tu; Jeho Facebook Stránka tu, Twitter Feed Rig

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *