Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Sme skoro vždy posadnutý Jessica Albou. Absurdne Gorgeous Star zachytáva našu pozornosť s ňou zomrieť – pre módu a v poslednej dobe, jej roztomilé-as-a-tlačidlo dcéry, cti, už roky.

Ale tieto posledné niekoľko mesiacov, naša infatuation dosiahla úplne novú úroveň. Aj keď sme zbožňovali jej červený koberec, je to vlastne jej štýl California-Cool Street, ktorý sme padli na hlavu.

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Čo robí jej štýl, takže fantastická je dichotómia medzi jej plážou, český vkus a jej afinitou k najnovšiemu vzhľadu. Jej oblečenie sú opravené a trendy. Jej štýl sa môže zdať zložito (ona má tendenciu hromadu na viacerých odevoch a doplnkoch naraz), a my by sme mohli stráviť hodiny múdry nad každým trendom, ktorú pracovala v tomto roku (široko-noha džínsy, robustné šatky, nákladné nohavice atď.), Ale my Zúžil to na päť základov šatníka ALBY. Dostaňte si ruky na tieto a ste dobre na ceste k zvládnutiu jej úžasného štýlu.

Jessica alba štýl

Svetre

Jej go-to štýl môže byť klasický a elegantný, ale Jessica sa nebojí vstrekovať niektoré zábavné výtlačky a tučné farby do jej šatníka. Zdravíme jej záľubu pre zábavné svetre s dosahovaním očí a dizajnom Kitsch. Jessica zaisťuje, že jej jemné svetre vždy vyzerajú pestovanými párovaním s oddeľovače kľúčov, ako sú kožené ceruzkové sukne, cigaretové nohavice alebo chudé džínsy.

Šaty, džínsy, legíny: Jessica Alba hodí sveter nad čokoľvek. Milujeme, ako, výnimočné ako jej telo je, nie je proti tomu, aby ho pokrývala. Herečka nemusí ukázať, chce byť pohodlná, a to robí jej ešte teplejšie.

Komické Pows sveter, $ 25, LOTOTEESS.COM

1. Stlačte Tab Sleeve Cardigan, $ 68, Nordstrom

2. Butterfly preč sveta, $ 30, modloth

3. Micheal Stars AssMetrical Cardigan, $ 34, Revolve oblečenie

Šaty

Keď príde na šaty, Jessica to vždy mení. Dlhé, krátke, friedly, puzdro, kvetinové, pruhované … mohli sme ísť navždy. Keď vystúpite na dátum noci s Hubby Cash Warren, Jess dons sexy mini, ale počas dňa, ona beží okolo L.A. V tečúcej bavlnenej cukrárni. Takže sa nemusíte starať o štýl šaty, ak to vyzerá pohodlné a hodí sa trochu voľne, pravdepodobne ho nosila.

1. Aqua Belted Print šaty, $ 88, Bloomingdale

2. Alternatívne oblečenie Maxi šaty, 68 dolárov, Urban Outfitters

3. BCBGeneration Sleeveless Striped šaty, $ 98, Macy

Demoure a-line šaty v pekných výtlačkoch sa stali niečím podpisovým štýlom pre herečku. Kým ona môže rockovať ho na mediálne udalosti, tieto štýly fungujú perfektne pre svadby a iné zvláštne príležitosti. Jessica vždy tímy jej koketné šaty s nahými doplnkami, aby sa zabezpečila všetka pozornosť, je pevne udržiavaná na jej frock.

Skutočná dekadencia Kvetinová MIDI, $ 117.79, ASOS.com

Šatky

Bez ohľadu na sezónu, bez ohľadu na túto príležitosť, Jessica Alba by nosila šatku. Veľká šatka. Na jej mommy-dcéry dni s cti, jej go-to look je jednoduchý tank, ktorý je príslušenil farebným šatkou zviazaným alebo zahalenými voľne na ramenách.

1. bledý zelený jarný kvetinový sodný, $ 32, topshop

2. Umelecké miesta šatka, $ 30, obmedzený

3. Italca Gaveca Wrap, $ 38, Loriho topánky

Nohavice

“J” v J Brand musí stáť pre “Jessica”, pretože hviezda je vždy vstúpila do džínsov dizajnérov a nákladných nohavíc. Jess nosí všetky módne nohavice, ako je náklad, zúfalý denim, široké nohy a dievčenské džínsy. Ak ste ten druh dievčat, ktorý ide s Trendy s vrcholmi a príslušenstvom, ale drží vaše nohavice základný a klasický, je čas to triasť. Nohavice sú úžasné, ale zvyčajne zanedbávané, spôsob, ako predvádzať váš štýl.

1. J ZNAČKA 912 LOWRISE PENNCIL, $ 90, BOUTIQUE PRE VÁS

2. opotrebovaný “Jasmine” nákladné nohavice, $ 80, Bloomingdale

3. orezané detské džínsy, $ 70, express

Príslušenstvo

Ultimate Kalifornia Girl nie je nikdy nevidená bez určitých doplnkov, z ktorých je najviac nevyhnutné, je pár sunnies. Keď príde na topánky, je to vždy buď ozdobené byty alebo podrobné sandále a Jessica miluje doplnky, ako sú čelenky (ona nosí jeden takmer zakaždým, keď si jej vlasy nosí), robustné náramky, výhradné náhrdelníky a totes … všetko v rovnakom oblečení. Znie to ako veľa, ale vďaka jej nízko-kľúčom, jednoduchým štýlom, nikdy sa nepozerá o vrchol.

1. Kenny miluje penny poklad, $ 50, DSW

2. Multi-popruh SASTDED SANDAL, $ 48, VICTORIA TAJNÉ

3. Cats Eye Sunglasses, $ 65, Vince Camuto

Mocksuit

Hriech Hriech City vie, že na mieru na mieru je úžasná alternatíva k šatámočarujúce udalosť. Jessica udržiava čiary čisté a prispôsobené, aby sa jej stala súčasným pocitom. Milujeme toto nadčasové monochromatické číslo. Zatiaľ čo Jessica už bola požehnaná s štíhlym rámom (a sakra, sme videli jej záhlavie do posilňovne, aby sme poznali túto dievčenskú cvičenie, aby zostali v tvare), tento klasický štýl funguje na ženách všetkých tvarov a veľkostí. Čierna časť nohavíc je super chudnutie, zatiaľ čo biely vrch čerpá oko smerom nahor. Tím so štruktúrovanou taškou, výhradou náhrdelníkov a strapových sandálov pre bláznivých večerných štýlov.

Mango bez rukávov Mocksuit, $ 53.46, Asos.com

Skater Midi sukne

JESSICA ALBA bola húpaná potlačená midi sukne dlho predtým, ako sa stali šatníkom. Zatiaľ čo Jessica má ABS na tím, s plodinami Midriff-Baring Crops, a-line sukne fungujú rovnako dobre s zastrčenými v blúzkach alebo jednoduchých odpaliskách. Midi korčuliar sukňa je OH-SO Univerzálny kus, ktorý môže pracovať pre každú príležitosť. Tím s blúzkou a nahými čerpadlami pre kanceláriu, strapierske podpätky a caisole pre večerné nápoje alebo s plastickým tee a byty pre dennú stranu.

Vysoký pás MIDI Sukňa, $ 20, MISSGUNDUGE

Ktorý vzhľad sa pokúsite najprv? Nechajte komentár a dajte nám vedieť!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *