kožené bundy patria medzi najčastejšie a populárne typy vrchných odevy na trhu. Vyznačuje sa koženou konštrukciou, vykazujú štýlový vzhľad s vynikajúcou úrovňou mäkkosti a pohodlia.

Ak ste niekedy nakupovali pre koženú bundu predtým, aj keď ste pravdepodobne oboznámení so svojimi základnými návrhmi. Väčšina kožených bundy má základný dizajn pozostávajúci z tradičnej bundy štýlu bombardéra. Zatiaľ čo nie je nič zlého so základným dizajnom, ako je to, existujú aj dizajnérske dizajny. Ak sa chcete dozvedieť viac o týchto alternatívnych konštruktoch, sledujte čítanie.

Koža Cape Bunda

Tiež známe jednoducho ako kožené CAPE, kožená kapetná bunda je alternatívnym dizajnom, ktorý je definovaný svojím myslevým vzhľadom. Kožené Cape Bundy sú vyrobené z pravej kože – rovnako ako takmer všetky ostatné kožené bundy. Namiesto toho, aby sa však postavila formovacia konštrukcia, majú vreckovú konštrukciu, ktorá zavádzajú alebo visí z vášho tela pri nosení.

Kožené Cape Bundy dostávajú svoje mestose z ich vzhľadu podobného kapitálu. Môžete ho hodiť cez hlavu, aby okamžite premeniť svoje oblečenie s brilantným dotykom kože. S jeho včelárskou konštrukciou, kožený Cape bunda vás nebude vážiť, ani vás spôsobí prehriatie počas jarných alebo letných mesiacov.

Koža s kapucňou

Niektoré kožené bundy teraz majú kapucňu. Známy ako s kapucňou kožené bundy, v posledných rokoch sa stali čoraz obľúbenejšími. Koža s kapucňou vyzerajú ako väčšina iných kožených bundy, ale sú navrhnuté s kapucňou pripojeným k zadnej časti výstrihu, ktorú môžete použiť na pokrytie hornej časti hlavy.

S koženou bundu s kapucňou, môžete chrániť hlavu pred dažďom, snehom, spánkom a ďalšími prvkami. Ak je počasie chaotické vonku, len vytiahnite kapucňu cez hlavu. Nemusíte nosiť kapotu na hlave celý deň. Skôr si môžete vytiahnuť, keď zlé počasie ustúpi. Bez ohľadu na to, že s kapucňou kožené bundy ponúkajú zábavnú a módnú alternatívu k tradičným koženým plášťom.

Kožená bunda s rukávou

Môžete byť prekvapení, aby ste sa dozvedeli, že sú k dispozícii kožené bundy bez rukávov. Kožená bunda # 292 predaná tu na Leathercult, má napríklad dizajn bez rukávov. Je to stále vyrobené z pravej kože, ale na ňom nie sú žiadne rukávy.

S koženou bunkou bez rukávov sa nemusíte starať o teplé letné počasie spôsobujúce nepríjemné pocity. To opustí ruky vystavené vzduchu, čím vás udržiava. Zároveň majú kožené bundy bez rukávov jedinečný vzhľad, ktorý ich odlišuje od tradičných kožených bundy. Ak ste unavení z nosenia rovnakej genericko-hľadá kožené bundy deň po dni, možno budete chcieť investovať do koženej bundy bez rukávov.

Orezaná kožená bunda

V posledných rokoch došlo k nárastu počtu žien, ktoré nosia orezané kožené bundy. Orezané kožené bundy, samozrejme, majú orezaný dizajn. Inými slovami, pri nosení sa nerozširujú celú cestu do pásu. Rovnako ako iné orezané košele, vrcholy a bundy, majú čiastočnú dĺžku. Zatiaľ čo dĺžka orezanej koženej bundy sa môže líšiť, väčšina z nich sa rozprestiera len na ovete – niekedy mierne vyššie – pri nosení.

Orezané kožené bundy sú populárne počas letných mesiacov, pretože ponúkajú chladné a pohodlné nosenie. Vzhľadom k tomu, že neprerušia celú cestu do vášho pása, budú vás udržiavať chladnejšie a pohodlnejšie ako iné typy kožených bundy.

Stretch kožená bunda

Nemôžeme hovoriť o alternatívnych a netradičných štýloch, v ktorých kožené bundy sú vyrobené bez zmienky. Čo presne je to tenká kožená bunda? Stretch kožené bundy sú bundy s hybridným materiálom pozostávajúcim z pravej kože a elastického materiálu.

Stretch kožené bundy sú stále vyrobené väčšinou z pravej kože. Mnohé z nich sú v skutočnosti vyrobené z viac ako 97% originálnej kože. S týmto uvedeným, výrobcovia tiež pridávajú malé množstvo samostatného, ​​elastickejšieho materiálu na ich konštrukciu. Bunda showing kože môže obsahovať polyester, napríklad, alebo môže obsahovať Lycra. Bez ohľadu na to, elastický materiál mení vlastnosti plášťa tým, že je to pružnejšie.

S plášťom showing kože, môžete očakávať niektoré z nasledujúcich výhod:

Mäkšia textúra
Zvýšená elasticita
Lepšie
Vyzerá ako 100% skutočná koža

Two-Tone Kožená bunda

Je to spoločný predpoklad, že všetky kožené bundy sú vyrobené v jednej farbe. Určite môžete nájsť kožené bundy dostupné v jednej farbe; Mnohé z nich sú k dispozícii vo všetkých čiernych, zatiaľ čo iné sú k dispozícii v all-hnedej. Existujú však aj iné kožené bundy, ktoré majú dve rôzne farby.

Známy ako dvojlôžková kožená bunda, je to štýlová alternatíva k tradičným jednofarebným koženým bunkám. Two-tónové kožené bundy majú zvyčajne primárnu farbu, ako aj sekundárnu farbu. Primárnou farbou je hlavná farba, ktorá obsahuje väčšinu leAther Bunda, zatiaľ čo sekundárna farba je jemnejšia farba, ktorá zvyšuje primárnu farbu, s ktorou sa používa.

Dvojité breasted kožené bundy

Ďalší alternatívny dizajn pre kožené bundy je dvojnásobná. Podobne ako iné bundy, kožené bundy môžu mať buď jeden prsný alebo dvojitý predný predný. Kým jednodielne kožené bundy boli tradične najobľúbenejšie, dvojité breasted získavajú hybnú hybnosť na svojich partneroch.

Dvojité prsné kožené bundy sú definované pomocou dvoch stĺpcov na prednej strane. Či už je to jediná prsná alebo dvojnásobná kožená bunda, uvidíte tlačidlá na prednej strane. Jednorazové kožené bundy však majú len jeden stĺpec tlačidiel. V porovnaní s dvojitou breasted kožené bundy majú dva paralelné stĺpy tlačidiel.

Dvojité breasted kožené bundy majú jedinečný vzhľad, že mnohí ľudia dávajú prednosť cez jednoposledné bundy. S dvojitým počtom tlačidiel na prednej strane, majú tendenciu vyniknúť, zatiaľ čo ponúkajú viac formálneho vzhľadu v procese. Môžete si vybrať buď jednorazovú alebo dvojitú koženú bundu; Len si pamätajte, že si vyberiete štýl, ktorý ste pohodlne nosili.

Ako vidíte, kožené bundy nie sú obmedzené na jeden dizajn. Sú k dispozícii v mnohých rôznych dizajnoch, z ktorých niektoré zahŕňajú Cape, s kapucňou, bez rukávov, orezaného, ​​dvojitého tónu, úsek a dvojité breasted.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *