, ak je to jedno musí mať položku vo vašom skrini tento leto, držať sa klasiky a urobiť jeho chrumkavé tlačidlo, aby to biele na mieru košele.

V tejto sezóne, tlačidlo down šaty košele v bielej kombinácii s splash farby dokončiť svoj letný štýl.

Zvážte tieto možnosti pri nosení bielej košele po celý deň.

1. Coat alebo Blazer – tlačidlo dole Biela košeľa je ideálna na nosenie pod kabátou alebo blzer. Ak ho nosíte s oblekom počas dňa, prepnite na kabát alebo bliseru pre jednoduchý, ale štýlový pohľad na príjemnú večeru s priateľmi. Ak ste vzorované srsť robí cringe, zmeňte ho s farbou. Urobte to modrú alebo svetlovú sivú srsť, aby ste doplnili svoje biele vlastné košele.

2. Čierna a biela – čierny oblek s bielym šatám sa zdá byť ako go-to combo pre večerné udalosti. Je to stále preferované oblečenie pre mužov, ktorí navštevujú formálne príležitosti. Jednoduchosť jeho kontrastu ho univerzálne príťažuje na mužov a ženy.

3. Urobte to bavlnu – ideálny pre šaty košele, egyptská bavlnená bespaoke košele sú vyrobené a čo je najdôležitejšie ľahko sa nosiť a pohodlné. Držte sa štíhly štýl košele, aby ste zvýšili svoju postavu. Tieto dni v telocvični sa budú splatiť na konci. Pre stlačte down košele, môžete vyskúšať priamy z sušiča vrások-odolný biely pinoint oxford košele.

Tak prečo nie nosiť biele toto leto? Je to jedno tričko, ktoré nikdy nedokáže vyzerať dobre v ničom. Univerzálne tričko môžete nosiť s oblekom alebo jednoducho s kabát a modrým džínsom. Toto je všetko o pohodlí a štýle, ktoré môžete vlastniť každý deň.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *