Uncategorized

Kate Zmesi Old & noviniek pre návštevu Cypru RAF základne

Vojvodkyňa sebe zmes značiek pre dnešné cestu na Cyprus s princom Williamom.

Boli na základni RAF Akrotiri navštevovať opravári a ženy, umiestnených na základni.

Video z Omid Scobie ukazuje pár, keď dorazil na letisko.

Dvojica sa na cestu (asi 4-1 / 2 hodiny letu) na palube RAF Voyager trysky. Chceli spoznať a tráviť čas s tými, ďaleko od domova v priebehu prázdnin.

Viac informácií o základni z RAF:

RAF Akrotiri je domovom podpornej jednotky Cyprus Operations, ktorá poskytuje spoločnú podporu britskej sily Cypru a operácie v regióne chrániť strategické záujmy vo Veľkej Británii.

Nižšie, vojvoda a vojvodkyňa vnútri jedného z hangárov na základni.

Späť na popis RAF:

RAF Akrotiri je veľmi zaneprázdnený trvalá prevádzková Základňa Joint, ktorý podporuje pokračujúca činnosť v tejto oblasti, rovnako ako podpora pre výsostných oblastí na Cypre. Používa sa ako predné montážne základne pre zámorské operácie na Strednom východe a pre rýchle tryskové tréningu.

vrtuľníky Griffin RAF Akrotiri je tiež zohrávajú dôležitú pátracie a záchranné funkciu v spolupráci s Cyperskej republiky polície a národnej gardy Air Command.

Viac od Hello!:

Desiatnik Karl Noakes, 33, rovnako z RAF Marham, povedal, že bol poslaný na včerajšom vianočnom večierku fotky svojej dcéry Alysia, dva, v paláci.

Povedal: “Je to tvrdý oriešok. Bol som preč mnohokrát a nikdy to nie je ľahké, ale je to veľmi odlišné teraz som otec. Moje dievčatko je teraz žiada o mňa, keď hovoríme, a dokonca hrá matku off proti mne, keď sa hrá hore. Je to ťažké dookola. Som úplný stratený v obdiv za to, čo moja žena, Nicole, robí, keď som nie, a to najmä práca Vianoce prichádzajú. ”

A z článku osôb:

Scott Stewart, otec troch detí a komunikačné špecialista s No. 903 expedičných Air Wing, prehovoril k Williamovi a Kate, keď navštívil ramienko lietadiel na základni krátko po príchode.

“Kate povedala, ako si myslela, časové prostriedky toľko, a to najmä v prvých rokoch, takže je skvelé, že im rozpoznať obete, ktoré sme všetci robiť tu. Som dosť šťastie, že sa domov na Vianoce, ale mnoho ľudí nebude. ”

From The Telegraph cituje Kate:

Empathising s časom vojaci trávili ďaleko od svojich rodín v prevádzke do krajiny, dodala: “Niektoré deti skutočne pochopil, aké sú ich mamičky a oteckov robia a minul vás všetkých.

“Je mi ľúto, že sme nemohli priniesť svoje rodiny u nás na Vianoce.”

Možno si spomeniete, že na včerajších Vianočný večierok rodinných príslušníkov strávil nejaký čas na darčeky.

V súčasnej dobe boli dodané.

Viac o deň od Hannah Furness je Daily Telegraph príbeh:

Vzhľadom k tomu, darčeky boli rozdané prvej skupine v neporiadku na seržanta vojvodkyňa sa obrátil k skupine personálu RAF, ktorá zahŕňala Squadron Leader Sarah Waghorn a ostatné a vtipkoval o doručení e-mailu.

Sqn Ldr Waghorn, ktorého 80-ročný otec David Waghorn stretol s Royals na ich vianočný večierok, povedal: “Hovorili, že ich balíková služba,opravdu Royal Mail ‘.

Tu vidíte Kate v neporiadku na seržanta.

A William rozdávať darček.

Vojvoda tiež dal krátky prejav na základni.

Z jeho poznámok:

Nemusíte hľadať chválu za váš príspevok … ale ako sa blížia Vianoce, Catherine a som silný pocit, že chvála za svoju prácu a uznanie svojich obetí, je presne to, čo je vzhľadom k vám všetkým. Z môjho pôsobenia v uniforme, obaja vieme, trochu o tom, čo je to pocit vyvážiť svoje pracovné záväzky so svojím rodinným životom.

V mene všetci späť domov, chceli by sme poďakovať. ďakujem za vašu oddanosť a ďakujem vám za vaše obete. Sme vašimi dlžníkmi a Catherine a cítim sa veľmi šťastný, aby mohli tráviť čas s vami dnes.

Pár tiež oficiálne otvorila nové sociálne OASIS centrum, vyhradený priestor “kde každý slúžiace k ops alebo tu žijú trvalo môžu prísť oddýchnuť.” Tu je video, ktoré uvidíte Kate a William žartoval pred vojvodkyňa reže slávnostné pásku.

Dvojica rezanie torta slúžil ako súčasť otvorenia slávnosti.

Kate a William urobil Procházka.

Emily Nash z Hello! zdieľa video.

Teraz náš pohľad na to, čo Kate na sebe pre dnešné cestu do Cyrpus.

Bola kus mnohí uznávajú okamžite, jej Smythe Vojvodkyňa Blazer.

Bunda má zmysel pre toto zapojenie; je popísané by smythe ako vojensko-inšpirovaný. Je vypredané na smythe, ale na sklade v Saks (695 USD).

Middleton Maven navrhuje Kate nosiť Jigsaw nohavice, značku High-pásové športové luxusné nohavice (£ 130).

Kateova kabelka vyzerá ako Dora v Khaki Suede (na predaj za £ 119, pôvodne ceny na £ 175) z Lk Bennett. Kiečne meria 10 “x 5,5” a dodáva sa s ramenným popruhom. Nevyzerá to, že je k dispozícii na americkej stránke v tejto farbe.

Naša vďaka Lauru pre jej rýchle ID tašky.

KATE’S TOUNBY sú podobné LK Bennettovým päte Ferna v Khaki Suede ($ 295), alebo Gianvito Rossi v Olive, ale nie sme 100% presvedčení, že sú buď štýl. Nemala som čas, aby som naozaj hľadal lepšie fotografie, ktoré sa majú použiť na porovnanie, ale by som mal byť schopný to urobiť toto popoludnie.

UPDATE DEC 11: Kate nosil rovnaké topánky (verím, že sú rovnaké) v angažovanosti dnes, az fotografii chodidiel môžete vidieť, že sú Gianvito Rossi. To ma robí myslím, že Kate topánky na Cypre sú Rossi štýl rovnako.

Kate nosil opasok, ktorý sme videli predtým, čo zostáva neidentifikované.

Pri oboch príležitostiach sa nosil s persephone srsťou z Hobbov. Pás bol prvýkrát uvedený na slávnostnom ceremoniáli 2014 s írskymi strážcami.

A opäť v Whitehorse, Yukon počas jazdy na rok 2016 Canada. Ďakujeme, že Emma za poukazujú na opasok bol nosený na skorších záväzkoch.

Aktualizácia 10/12/21: Je možné, že pás je ANERSON’S CROC efekt kožený pás ($ 160). Ďakujeme, že Lori za pripomenie mi, že som tento príspevok aktualizoval! Duchess nosila aj jej náušnice ASPRY OAK. Nižšie im ukážeme, ako sa nosíme pri inej príležitosti.

Kate si čiastočne nosil vlasy.

Budem aktualizovať príspevok s viac fotografií a informácií.

299SAVE

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *