Kto je matka Ženy, ktoré sa pýtate? Konečná matka žena je ten, kto je presvedčený v jej štýle, žije v Denim a vie, čo má rada. Matka je o vytváraní luxusných džínsov, ktoré je módne dopredu, čerstvé a sexy bez toho, aby sa pokúšali byť. Stáva sa to, že je to dokonalá kombinácia Luxe pre váš každý deň.

Hranice technologických inovácií, aby sa džínsovali, že sa cíti ako cashmere, je tlačený spoluzakladateľom Lela Tilm a Tim Kaeding matky Denim. Je to všetko o príkladoch dôležitosti fit, ktorý spája myšlienku “vzhľadu a cítiť”, splietať odborné variácie v štýle a umyť do vášho každodenného šatníka. DUO prehliadol nasýtený a konkurencieschopný džínsový trh so zameraním na všetky podrobnosti, ktoré poznajú, urobia rozdiel.

Zatiaľ čo naozaj milujem matku džínsovú, si všimnete obchod, keď príde na cashmere ako cieľ. Vidíte, že sú výhody a zápory. Hlavne Dobré – pretože (verte mi) Milujem dobrú pár matky na jarnú letnú sezónu, ale stále je tu veci, o ktorých si myslíte, že pri nákupe ľahkého dvojice prémiového džínsu vo všeobecnosti:

Prostý

Okrem krásnej škály štýlov evidentných po skontrolovaní SS 2011 lookbook, je tu aj aspekt pohodlia-schopnosť. Super mäkký cashmere sa cíti fantastický na koži – v podstate sa cíti ako sen. Je to ľahká a tenká tkanina pre letné nosenie, ktoré pomáhajú poraziť teplo. Umyvá sú krásne a výber pre jarné leto 2011 sú naozaj úžasné. Moje obľúbené sú dráma, rovno ‘A’, dráma krátka a vyzerajúci … môžete vidieť lookbook nižšie. Milujem širokú škálu a čisté umývačky – to sú džínsy, ktoré vidím, že žijem v tejto sezóne.

ZÁPORY

Kým ľahká a mäkká džínsová je úžasná, existuje niekoľko vecí, ktoré treba vziať do úvahy pred nákupom …. Vidíte, keď máte mimoriadne ľahkú dvojicu džínsového džínsu, ktorý vám chýba. Čo hovorím, je v oblasti stehna. Ak používate na nosenie džínsov, ktoré ťahá do horných stehien pre viac zjednodušený vzhľad / držať, nemusíš rád ľahšiu hmotnosť strih tkaniny, pretože nebudete mať rovnaký vzhľad. Avšak, ak sa rozhodnete pre uvoľnenejšie fit ako “Skinny, nie chudý” alebo ísť na širokú nohu ako “dráma”, potom sa vyhnete problému všetci spolu …. Ďalšia vec, ktorá bude sledovať, je opotrebenie a slza (doslova). Kým matka tam robí džínsovú silnú, je známe, že ľahší materiál bude mať skôr tendenciu ripovať v oblasti kolena alebo kdekoľvek, že sa môže cítiť trochu pohodlie. Aby som sa vyhli tomuto problému, opäť odporúčam, aby som “stláčanie” na pár. Tento typ džínsy sa neroztiahne rovnako ako váš základný Jean.

KDE KÚPIŤ

Ak nie ste v La alebo NY a nemôže ísť do ich showroomu, môžete ich nájsť online.

Teraz, keď poznáte klady a nevýhody, je na vás, aby ste sa rozhodli, či si chcete vyskúšať pár. Pre mňa, profesionály von z nevýhody s jednoduchými prostriedkami, ako je to, aby ste sa dostali do šortiek, pretože matka robí krásne džínsy. Zažili ste problémy s ľahkou hmotnosťou?

ShopBop Nové letné doplnky
Rebecca Minkoff Dresses -Alice podľa Termperley -Vita Fede -Lanston -t-bag Šaty -Honeydew -ella Moss -Comando -siwy -C & C Kalifornia

Môžete si vychutnať čítanie:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *