Získanie posadnutosti je ako dostať studený, len počas dlhšieho časového obdobia. Veľmi najprv je tam Ten Bit Tickle v zadnej časti hrdla, rovnako ako potom sa cítite trochu Achy, rovnako ako je ťažšie vstať ráno, rovnako ako ďalšia vec, ktorú chápete, že si kýchate na gombíky -Gun Rýchlosť, rovnako ako dostať mykané, keď sa pokúsite kúpiť zdalosť.

Šijacie posadnutia majú presný rovnaký postup … veľmi najprv začnete si všimnúť niečo, čo si nikdy nevšimol predtým, rovnako ako potom začnete veriť “HUH … Možno by som mohol urobiť,” ako aj čoskoro budete mať päťdesiat prehliadačov karty otvorené , zneužívate Pinterest, rovnako ako ste veriť o topánky, ktoré budete nosiť s šaty, ktoré ste ešte ešte nevykonali.

Som trochu obávaný, že som na Ticks-throat fáze posadnutosti s guipure čipkou, ktorá je len plochá hlúposť. Veľmi prvé, počet udalostí, kde by som mohol nosiť guirure čipky šaty v jednom roku, sa určuje v typickom počte prstov v obscénnych gestách. (A to je za rok, kde sa rozhodnem oženiť. Znovu.) Po druhé, nikdy som sa nikdy nestaral s čipkou, rovnako ako tretie, je to bezjednodušne drahé, rovnako ako štvrté, dobre, po štvrté, už mám Curio skriňa predchádzajúcich prešitých posadnutí, ktoré, rovnako ako všetky veľké posadnutia, sú len spiace, nie mŕtvy. (Shirtdresses: Hovorím o tebe.)

Ale: Nie je to pekné?

Takže: Existuje nejaký typ typu pozinkovej pastilky, môžete si vziať na odvrátenie novej posadnutosti? Prosím pošlite pomoc.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

International Wear Gow Day 2009 – Dnes! 29. október 2009With 83 Komentáre
Dressjanuary 21, 2009
Strach zo strachu z Farmaurmay 1, 2008

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *