Clothing

Už ste niekedy počuli o šumivej vode na pokožku? Tu je to, čo môže táto príťažová mágia urobiť!

Váš partner alebo druhá polovica to nechápe, ale skutočne chceme, aby ste tak urobili. Takže tu ide, prečo musíte teraz investovať do šumivej vody na pokožku. Brať narážku z mnohých kúpeľov na Západe; Západ ho vzal z Kórey, ktorá ho vzala z Japonska – šumivú vodu na pokožku je normou už mnoho desaťročí. Toto je ošetrenie, v ktorom by estetik pokožky namočil obchod s šumivou vodou na pokožku (s bavlnenými vložkami), ako aj potom, ako by ju pokožku vložila bez ťahania a trenia. To sa deje po očistení, tónovaní a zvlhčovaní pokožky v noci.
[Rovnako čítajte: Hodnota bahenných kúpeľov, ako aj to, prečo ich musíte vyskúšať! ]

Prečo je to v Kórei také prominentné?
Kórejské odvolacie liečby sú popredné po celom svete, ako aj využitie minerálnej vody v tejto krajine je oveľa viac ako len na účely pitia. Ženy využívajú minerálnu vodu vo svojich domácich majstrov, aby sa zaoberali aj balíčkami, ako aj s kúpeľňovými vodami, ako aj v niektorých prípadoch pre svoje vlasy. Dôvodom je, že sa dokázalo, že starostlivosť o pokožku s uhličitou vodou je skutočne zdravšou metódou na zachovanie rovnováhy pH pokožky, ako aj jej všeobecné zdravie a zdravie. Rutina šumivej vody pomáha pokožke prospešná a vyživuje ju oveľa viac metódami ako jednou.

Ako sa cíti tvoja pokožka?
Použitím sýtenej vody na pokožku by sa človek cítil teplo na pokožke so šumivým dotykom. Vôbec by to neublížilo pokožku, rovnako ako aj ten, ktorý je na prvom mieste zábavný, ale vaša pokožka by sa na ňu využila.

Môže nejaký typ typu pleti využiť túto metódu?
Pretože využitie šumivej vody je režim odvolania, môže sa použiť pre všetky typy pleti. Ak však máte citlivú pokožku, bolo by inteligentné hľadať asistenciu estetika pokožky najskôr, ako aj potom to isté doma. Nepreháňajte rutinu šumivou vodou do tváre, pretože čokoľvek, čo prebytok je, by bolo škodlivé.

[Podobne čítať: Diamantová dermabrázia]

Použitie sýtenej vody na riešenie výsledkov v nižšie uvedených výhodách:
Je to jednoduché
Nie je to časovo náročné
Pomáha udržiavať kolagénové vlákna medzi vašimi bunkami silné
Robí dohodu skvelým aj bacuľatou
Dohoda s firmou
Pomáha čistiť póry bez tvrdosti
Žiadne podráždenie pokožky
Sa dá robiť, keď každý deň každý deň
Nie je drahý
Prírodná žiara na pokožku je možné!

Veľa sa hovorilo o šumivej vode dohoda s Bathom
Rutína, ktorá sa tiež chápe ako sýtená voda, ktorá sa zaoberá kúpeľom, základná príťažlivosť obsahuje časť sýtenej vody, ako aj časť minerálnej vody. Miesto 1: 1 pomer kvapalín v miske a tiež do nej namočte bavlnenú podložku. Eliminujte podložku a opatrne zachyťte vodu, ako aj potom, ako aj na krk. Pamätajte, že pokožka musí byť najprv očistená hlbokým čistiacim prostriedkom, ako aj potom musí byť vykonaná rutina šumivej vody, ktorá je dodržaná tónovaním a zvlhčením pokožky.

Nemusíte flákať bavlnu oveľa viac ako desať sekúnd; Priateľská politika by tu bolo, aby ste sa dali naďalej, pokiaľ si prirodzene zadržujete dych, nič viac a nič menej.
Môžem namiesto šumivej minerálnej vody využiť rutinnú šumivú vodu?
Aký je rozdiel, ktorý sa pýtaš? Existujú minerály v šumivej minerálnej vode, ktoré pomáhajú udržiavať zdravotný a wellness stav pokožky v jej prvotriednom, v porovnaní s rutinnou šumivou vodou, ktorá nemá presne rovnaké vlastnosti. Preto sa navrhuje využiť rovnaké určenie týchto dvoch, ako aj nielen jedno. Minerály v šumivej vode by pomohli oslabiť šumenie šumivej vody, ktorá inak môže byť rovnako dobre na pokožku. Môžete využívať sýtenú vodu, ale iba s rovnakou zmesou rutinnej šumivej minerálnej vody.

Dúfame, že tieto informácie o šumivej vode pre pokožku sú pre vás praktické. Nabudúce by sme hovorili o výhodách umytia s sódou vodou; Vzorec, ktorý robí hlavné kolo sveta! Užite si tento priestor!
Obrázky Zdroj: pinterest.com

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *