Reader Elizabeth mi poslal odkaz na obchod ETSY, ktorý má tento vzor – to nazýva, prekvapivo, vzor. Niektoré dobré veci, ale to, čo naozaj chytilo moje oko, bolo toto šaty. Milujem linky.

Napriek tomu, že som zvyčajne nosiť veľké “sukne a vintage-y details, mám tajný skrytý Calvin-Kleinesque Minimalista pochovaný pod novinovými výtlačkami, dúfal, že jedného dňa uniknúť do niečoho takého.

Moja vnútorná minimalistka to chce v strešnom stave-šedá textúrovaný hodváb (a nechce bundu, vďaka za pýtanie). Nechce, aby sa klobúk, ani corsage, ale môže, možno, možno po dôkladnom zvážení, dajte nejaké čierne hodvábne potrubie na tých, ktorí si vezmite švy a okolo krku. nikde inde. A samozrejme, pretože tieto šaty majú vrecká, nenosila tašku. Ani by nenosila búšte nárazovky, ale namiesto toho, aby jedna veľká čierna-strieborná manžeta, nádherne grotesksque a prakticky giger-ako v dizajne. (Zatiaľ som si nevyskytol topánky, ale keď robím, dám vám vedieť.)

Samozrejme, pretože môj vnútorný minimalista prakticky nikdy nedostane von, ona bude pokračovať v premýšľaní o tomto oblečení pri čítaní pohľadu a počúvanie prízrezovej hudby v jej bunke, skryté za skrutkami hlúpej tkaniny. Nevadí. Má rada ticho.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tak čo? 10. december, 2008With 143 Komentáre
Medzinárodné oblečenie šaty Deň 2009 – Dnes! 29. október 2009With 83 Komentáre
Tajné životy šaty zv. 8SEPTEMENT 13, 2006

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *