Rozumiem tomu, že normálne nehovorím o topánkach, pretože tak veľa ďalších blogu spisovatelia to robia tak dobre, rovnako ako rovnako, pretože som verím, že niečí topánky sú ako ich deti: musíte tiež poskytnúť chválu rovnako Ako nikdy kritika (to znamená, ak chcete, aby zostali váš priateľ!). Pozrite sa však na tieto! Horný pár, sú (ako povedal Manolo) topánky prekonávajúcej komole, z Prada. Spodný pár sú extrémne verné … Domáce, povedzme, z prostriedkov Spiga. Predpoklad, ktorý pár som dostal včera?

Bol som konzumovaný s Pradami, ktorí zvažovali, že posledný jar, keď som ich videl v marci Vogue (Shoot s Andre 3000, rovnako ako Liya Kebede), ako aj Everyplace inde, rovnako ako som prišiel veľmi, veľmi blízko Dostať sa pár, kým som nenašiel, som ústavne nie je schopný stráviť takmer 400 dolárov na pár topánok. (Vystúpil som sa do úleho uvažovania.) Som však úplne schopný stráviť $ 80 na pár topánok, najmä keď sú na predaj v Bloomingdales, rovnako ako jediný pár, vľavo v mojej veľkosti …

Čo to musí urobiť so šaty, hovoríte? Jednoducho, že trochu čierny Loafer, s nízkou vampou, ako aj s nízkym pätím, je to len najlepšia topánka pre denné šaty. Dressy dostatočné na nosenie do práce, ale dobre neformálne s holými nohami na jar, ako aj leto, pohodlné dostatočné na to, aby chodili dlhé bloky, ženský (je to ten nízka vamp), ale nie však friedly alebo dievčenské … Použil som variácie tejto topánky Pre oveľa viac ako dvadsať rokov, ktoré z neho robí osobnú klasiku. Nie je nič oveľa všeobecnejšie správne pred 6 hod Ak mám čokoľvek, dokonca sa blíži k jednotnej, bolo by to táto kombinácia.

Už som zostavil eBay prehľadávať pre tento názov štýlu v mojej veľkosti; S najväčšou pravdepodobnosťou sa snažím získať ešte jeden pár pred jar. Keď zistíte, že najlepší pár topánok, ako aj z jedného dôvodu alebo iného, ​​nemôžete získať ešte jednu dvojice ideálne, potom sami, aby ste sa dostali do eBay, rovnako ako nastaviť opakujúce sa prezeranie pre nich. Čokoľvek sa zobrazuje na eBay nakoniec, rovnako ako s akoukoľvek tyčinkou šťastia budete môcť držať ešte jeden pár, rovnako ako lacnejšie, aj potom, čo opustili obchody.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

HOWTO: PackaningJune 9, 2008
Smiešne (ly, drahé) topánkyJuly 21, 2008
Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *