Videl som tieto topánky v obchodnom okne mesačne alebo tak, a vyzerali tak roztomilý. Potom som ich videl na ulici, na skutočnej osobe, a boli ešte cuter. Tak som išiel do obchodu (Prada, miesto, kde si nepamätám ešte predtým – Aký by bol bod?), Vzal tento skrytý obraz, a teraz ho vysielať. Ja by som s nimi prepojil, ale nemôžem nájsť online predajcu.

Samozrejme chytili moje oko, pretože sú to Rick-rack Sandals, a ako taký, absolútne nádherný. Sú tiež 495 dolárov, ktoré ich dávajú von z môjho rozpočtu (to znamená, že ak bol môj rozpočet na rovníku, tento pár topánok by bol na Alpha Centauri), ktorý je smutný.

Mojou nádejou je, že môžem prekonať všetkých ostatných – za šesť mesiacov, tieto topánky budú “tak minulú sezónu”, zatiaľ čo moja láska k Rick-Rack nepozná žiadnu sezónu. Tam budú dvojice, ktoré sa chytia, a ja ich zaklapám, najlepšie na eBay. Aspoň to je moja fantázia.

Tam je tiež verzia s vysokou pätovou pätou, ale neobťažoval som si fotografiu. (Bol som vystrašený z predavateľov, úprimne.)

(Ak sa pozriete na odraz v chrómovej lemovaní stola, môžete vidieť moje stropy seersucker šaty. Pokúsim sa post o tom šaty ku koncu týždňa.)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007
HOWTO: PackaningJune 9, 2008
REPLOAD A VYHLÁSENIE ZÁKAZNÍKU 15, 2008WITHITU 214 KOMENTÁR

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *