Uncategorized

Každý denný život je oveľa lepší s Monster Picture

Life’s Outing – Pridajte nejaké ilustrácie príšer
Dúfam, že sa naďalej sústredíte, za predpokladu, že sme úspešne dosiahli deň Hump. Utorok aj v stredu majú byť najproduktívnejšími dňami v týždni, takže si predstavujem, že máte na tanieri veľa. Len trochu viac, rovnako ako smerujeme k ďalšiemu víkendu.
Medzi všetkými vašimi úlohami sa uistite, že si urobíte prestávku, aby ste si oddýchli s touto sadou ilustrácií, pričom si predstavte extrémne svetské miesta, ako aj veci, aby ste si mohli v rutine veľmi potrebnú prestávku.
Umelec, ako aj profesionálny fotograf Jasper St Aubyn West, tiež chápaný ako chvostová nádoba, sa objavil v La Vegas bez toho, aby chcel robiť akýkoľvek typ fotografií, poskytol popularitu mesta. Veril tomu, čomu všetci verí, keď sú na dovolenke – tieto miesta, ako aj uhly, ako aj perspektívy sú na fotoaparátoch všetkých. Všetci skončia rovnako. Keď ich vezmete, ste nadšení z toho, že ste sa pozerali na tieto miesta, ako aj keď dostanete dom, vidíte to všetko.
Tail Jar dal svoje zručnosti do práce a pridal k únavným obrázkom niečo špeciálne: zuby, gore, ako aj sliz. Yup, ilustrátor má vynikajúci zmysel pre humor, ako aj vynikajúce zručnosti v oblasti kreslenia, čo malo za následok veselé, čudné alebo občas prenasledujúce obrázky svetských scén.

Toto je mimoriadne originálna metóda, ako urobiť vaše cestovné spomienky skutočne výnimočné a .. nezabudnuteľné, ak vy, ako je tento štýl, sa rýchlo nestaráte alebo netušíte. Ak ste sa tešili z týchto ilustrácií, pre Jasper’s Instagram pre nich nájdete oveľa viac.

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *