Li Chan mi poslal odkaz na tento šaty pred niekoľkými dňami, avšak predávajúci, refraste d’amour vintage, nastaviť buy-to-teraz stojí to, čo bolo, úžasne, menej ako $ 20, takže niekto iný najprv. Nie, že som horký, alebo čokoľvek. (Aj keď na lepšie skontrolovanie z aukčného textu, ukazuje, že šaty je polyester pletené, takže som s najväčšou pravdepodobnosťou * nemal by to bin-nel.

Táto tlač je však tak roztomilá. Akýkoľvek typ vás typov, ktoré sú k dispozícii, chcú id písmo? Že “tuk” sa týkajú značky by mala byť prezradí, že?

Chápete, že “swap” meme, ktorý sa deje? Tam, kde si šijete špecifický počet koordinačných položiek, ako aj oni sú súdení, ako aj šampión dostane darčekový certifikát? (Existuje niekoľko z nich, som tak dobre lenivým na Google pre nich, ďalšie úverové histórie pre tých, ktorí tak dobre, ako aj dať odkazy v komentároch …), rád by som urobil prepínač s “typografiou “Štýl, rovnako ako mať trochu bundu, rovnako ako sukne combo s čiarkami tvarovanými vreckami, ako aj pár abecedy-tlač šaty, ako aj tak ďalej. Jedna vec, ktorá ma drží späť z swap.jpgng (okrem celkového počtu, rovnako ako celkový nedostatok voľnej hodiny v akomkoľvek dni v súčasnosti, ako aj 4. júla) je, že všetci chcú, aby ste šili vrcholy, Rovnako ako ja jednoducho nezabudnite vrcholy. Robím šaty, robím sukne, kúpim tričká, ako aj svetiel, som hotový. Toto nie je blúzka denne, okrem …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tak čo? 10. december, 2008With 143 Komentáre
Duplika, ako aj vyhlásenie o zásadách 15, 2008with 214 komentárov
Čo by som nosil (ak som bol chlap) 10. júla 2008

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *