Dobrý deň, rovnako ako šťastný apríl pre každého.

Celé mesiace sa diskutovalo o možnosti / pravdepodobnosti, že Duchess pracoval s novým stylistom, zatiaľ čo Natasha Archer je na materskej dovolenke. Ukazuje sa, že je; Richard Eden zlomil príbeh minulý víkend vo svojom každodennom stĺpci.

Vévodka Cambridge tajne navrhla v talentovanom stylistu, ktorý jej poradenstvo na jej šatníku.

Out ísť tuhé šatne šaty, rovnako ako dom grófstva žena vzhľad. Prichádza modernejší, elegantný štýl, ako je 800 GUCCI PUSSY-BLOUSE BLOUZY, ako aj široko-legged nohavice, ktoré nosila na angažovanosť predtým tento mesiac.

Žena pracujúca s Kateom je Virginia Chadwyck-Healey, popísané v každodennom mailovom kuse ako “… Aristokratický 36-ročný bývalý editor v móle časopis.”

Ona je starý kamarát z University sv. Andrews, kde bola Hon Virginia Fraser (jej otec je tretí Baron Strathalmond, preto čestné pred jej menom). Nižšie, Prince William, rovnako ako pani Fraser v roku 2008 Royal Marsden fundraiser.

V roku 2012 Ginnie (ako sa vzťahuje na seba) ženatý jeden starší kamarát zo školy, Oliver Chadwyck-Healey. Rovnako ako William, navštevoval ETON.

Pred ich manželstvom sa pár zúčastnil Kate, ako aj Williamova svadba.

Pani Chadwyck-Heamele napísal kúsok pre telegrafu o vzhľade, ktorú si vybrala KATE, ako aj Williamova svadba.

Byť voogadovým štábkom, táto svadobná udalosť vždy bude módne conutrum.

Čoskoro ráno sme objavili, že náš kotol zabalil. Ako som si vzal mraziacu sprchu, moje pery, ktoré sa otáčajú na modrú, som bol zmätený k môjmu priateľovi, teraz dlho trpiaci manžel, “Stavím sa, že Kate nemá sodnovú chillovú sprchu na gory!”.

Hlavné kusy v súbore boli dizajnér, že Duchess nosí mnohokrát, Emilia Wickstead. Späť na telegrafný stĺpec:

Emilia, rovnako ako som nastaviť naše pamiatky na Ultimate Double Act: Vysoký pásový vodný melón ružový sukne, rovnako ako bubblegum ružový trapeze-rukáv hodvábny vrchol. Bolo to zábavné, bolo to tučné, ale bolo to tiež elegantné. Nosil som ochrannú známku Lk Bennett Patent Nudes (pretože niekedy tam nie je žiadny typ inej topánky, ktorá funguje pre udalosť, ako je táto).

Na hrôzu mojej matky som nenosil pančuchy, ale namiesto toho som sa snažil sledovať, že som sa snažil a testovaný vzorec Bobbi Brown Foundation zmiešaný s prínosom vysokého lúča, aby sa koža neďaleko dokonalého.

Ako je uvedené v príbehoch, pani Chadwyck-Heamele teraz má svoje vlastné poradenské podnikanie, vch štýl.

Bývalý britský editor Vogue-in-Hears Alexandra Shulman napísal každodenný mailový stĺpec o pani Chadwyck-Healele, ktorá pracuje s vojvodskou.

V móde bol Ginnie Retail Editor, funkcia, ktorá zahŕňala hosting návštevníkov podujatia, ako aj rozhovory o trhu. Jej zručnosť bola pre preklad módnych informácií pre skutočných ľudí namiesto Edgy Fashion Shots.

Môžete presne vidieť, ako to všetko bude neoceniteľné pre vojvodky, ktorého každá turistická topánka, ako aj taška spojky sa analyzuje, ako aj preskúmané. Zatiaľ čo Catherine má extrémne jedinečný zmysel pre svoj vlastný štýl, nemá záujem o náklady Hodiny nudné nad módnymi stránkami, ako aj čítanie dizajnérskych profilov.

Štýl má tiež stránku Instagram. Mnohé z značiek nosených na stránke sú známe. Nižšie vľavo, Beulah London Gow, ako aj vpravo, Erdem Top.

Z miesta štýlu VCH: “Ginnie’s Mantra je ‘kondenzovaný, kútom, vytvoriť.” Uplatňuje sa na všetky vekové kategórie, všetky úrovne nákladov. Jej služba je osobne ‘kondenzovať’ tvoj šatník, druh s, rovnako ako ‘Curate’ nových spôsobov nosenia, ktoré ste nikdy nevedeli, pracovali dobre, ako aj ‘vytvoriť’ oblasti pre nové kusy, ktoré ginnie potom radí. ”

Tu uvidíte pani Chadwyck-Heameley na sebe Lk Bennett (vľavo), ako aj Alessandra bohaté na pravej strane, na obrázku s Buddy, rovnako ako Vogue Alumni Emma Elwick Bates.

Môžete mať na pamäti, že sme videli vojvodky, ktorá nosila Alessandra bohatá na prvýkrát v domácnosti Fotografie, ktoré znamenajú 70. narodeniny princa Charlesa.

Nižšie, stylista s klenotníkom Kiki McDonough v ešte viac Instagram.

Vrátime sa do stĺpca Alexandra Shulman Shulman:

Nedokončivo organizovaný štýl Chadwyck-Heameley je v skutočnosti podobný Kate, avšak s módnou, rovnako ako farebnejší, vzor-consing twist – je oveľa viac Gucci ako Lk Bennett.

Zatiaľ, Chadwyck-Healeyov vplyv bol videný v rozhodnutí Duchessa, aby don Slinky fialová pussy-Blow blúzka od talianskeho módneho domu, šumivý mätový missoni šaty na večeri v Belfast, rovnako ako modrá morušová kabát, ktorá rýchlo sa stal pocitom sociálnych médií.

Missoni šaty spomenul nad tým, že vojvodkyňa nosila v Belfast.

TelEgraph Módne Novinky a funkcie Editor, Bethan Holt, podozrenie na pani Chadwyck-Healeley pomohol Kate. Z stĺpca napísala:

V posledných mesiacoch neexistuje žiadna otázka, že Kate zvýšila svoju módnu hru, ako aj prirodzene trhový nápovedený mlyn rýchlo sa obrátil na to, kto môže byť zodpovedný za jemný, ale značný posun v jej vzhľade. S obvyklým poradcom Duchessa, natusha Archer, na materskej dovolenke, existencia múdryho nového stratésu s nedokonalým pochopením rovnováhy medzi požiadavkami kráľovského protokolu, ako aj vyvíjajúci módny vplyv bol hmatateľný.

Choded Mulberry Coat, ešte jeden kus z výletu Severného Írska, je štýlom niekoľkých, ktoré poukázali ako dôkaz o vylepšení KATE’S CARDROBE.

Pani Chadwyck-Heamey tiež zdieľali niektoré fotky pre domácnosť na Instagrame; nižšie, s dvoma malými dievčatkami.

Viac o expertovom pozadí stylistov prichádza cez tento tibbs Jenkins kus v časoch.

Keď ste strávili svoju mládež navštevovať butiky kráľov cesty v Chelsea, Chadwyck-Healeley len nedávno zastaviť Južné Kensington v západnom Londýne online v blízkosti Pangbourne v Berkshire s jej manželom, ako aj dcéry, Maggie, ako aj Nancy, stáva sa súčasťou módneho “Girls-gomb-bahno”.

Zatiaľ, tak pozlátené, avšak Chadwyck-Healeley tiež verejne hovoril, rovnako ako kmene, o jej skúsenostiach s postnatálnou depresiou. Napísala v roku 2016: “Moja miera záujmu o potraviny zmizli, moje slzy rástli. Premýšľal som presne, ako ľudia to urobili “dve pod dvomi” podnikaním. Bol som opovrhovaný zo seba. ” Kus bol úprimný na relatabilný predmet, ktorý je stále tabu pre mnohých.

Pani Chadwyck-Healey uverejnil o vlastnej situácii na Instagram. Je to téma Kate vyjadrila úrokovú sadzbu; Strávila čas objavovania materského duševného zdravia a wellness, rovnako ako hovoril o tejto otázke.

Aktualizované príslušenstvo bolo zaznamenané ako ešte jedna informácia o zmenách v šatníku Kate. Nižšie vľavo, Manu Atelier Micro Tučné kabelky veľmi prvýkrát nesená v Dundee. Vpravo, aspinálny midi mayfair taška, ktorú sme veľmi prvýkrát videli v októbri minulého roka. Tašky sú považované za niečo odletu, pretože spravidla, vojvodka nesie tašky štýlu spojky.

Zabalíme s niekoľkými ďalšími myšlienkami z stĺpca Alexandra Shulmana.

Catherine nie je vzdialene záujem o to, aby bol koňom oblečenia, vie, že je to veľká časť úlohy, rovnako ako bude chcieť byť videný ako byť na vrchole jej hry.

Očakávala by som, že jej zaviedla niekoľko nových mien pre repertoár Duchessa, alebo ju motivovať, aby priniesla niektoré z tých, ktoré má vo svojom osobnom šatníku na verejnú etapu.

Dnešnú tému necháme v poslednej dobe oproti jedným štýlom, alexandra McQueen jedným ramenným stĺpovým stĺpovým stolom z Awards BAFTA vo februári.

Vo svojom poznámku sa Caitlin spýtal veľkú otázku: Kedy sa natasha očakáva, že sa vráti? Odpoveď je, že neviem; Nevidel som nič o časovej osi. V Spojenom kráľovstve sa ženy môžu trvať až do celého ročníka dovolenky, takže by to mohlo byť skôr nejaký čas pred Natasha je späť na Kensington Palace.

Ak sa čudujete, keď znova uvidíme vojvodkovi, môže to byť niekoľko týždňov. George, ako aj Charlotte sú na svojej inštitúcii prestávky, s triedami obnovenými pre 24. apríla.

Aktualizácia 8. apríla:

Najnovší problém Hello! Magazín ponúka iný pohľad na funkciu, ktorú zohrávajú pani Chadwyck-Heamey. Príbeh, “Realita za novom žiarivke Kate, rovnako ako Edgy Fashion Sense,” Notes Natasha Archer bol viac zaradený do kamennej skrine KATE, ako je opísané.

Napriek rozsiahlym správam, že tento tučný nový pohľad bol honovaný Ginnie Chadwyck-Healey, Ahoj! môže vystaviť to, že zatiaľ čo bývalý štábnik Vogue poskytol príležitostné poradenstvo, KATE je veľmi obdivovaná šatníková skriňa je aj naďalej dielom jej dlhoročného pa a stylistu, Archery Natasha.

Kus je v roku 15. aprílového problému časopisu.

Príbeh ďalej hovorí:

Natasha je na materskej dovolenke v súlade s narodením Syna Theo v decembri, avšak naplánovala oblečenie pre vojvodky pred jej časom, ako aj prác za scén podľa potreby. “Natasha bola starostlivo organizovaná v jej práci, styling Duchess napriek jej tehotenstvu, ako aj materskej dovolenke,” povedal kráľovský zdroj Ahoj! “Je neuveriteľne lojálni, rovnako ako fantastická práca”.

Môžete si prekonať celý kúsok tu.

Aktualizovať # 2. apríl 16: Existuje extra ochrana príbehu, ktorá označuje pani Chadwyck-Heamey nebola zaradená do KATE’S WHREABER CHARYS TO SUBUJÚCICH POTREBUJÚCICH OTÁZKOVÝCH MÉDIÍ. Viac z tohto Tats Story:

“Tash”, keď má priateľov, ako aj členovia domácnosti, mali pozorovaťEgraph Módne Novinky a funkcie Editor, Bethan Holt, podozrenie na pani Chadwyck-Healeley pomohol Kate. Z stĺpca napísala:

V posledných mesiacoch neexistuje žiadna otázka, že Kate zvýšila svoju módnu hru, ako aj prirodzene trhový nápovedený mlyn rýchlo sa obrátil na to, kto môže byť zodpovedný za jemný, ale značný posun v jej vzhľade. S obvyklým poradcom Duchessa, natusha Archer, na materskej dovolenke, existencia múdryho nového stratésu s nedokonalým pochopením rovnováhy medzi požiadavkami kráľovského protokolu, ako aj vyvíjajúci módny vplyv bol hmatateľný.

Choded Mulberry Coat, ešte jeden kus z výletu Severného Írska, je štýlom niekoľkých, ktoré poukázali ako dôkaz o vylepšení KATE’S CARDROBE.

Pani Chadwyck-Heamey tiež zdieľali niektoré fotky pre domácnosť na Instagrame; nižšie, s dvoma malými dievčatkami.

Viac o expertovom pozadí stylistov prichádza cez tento tibbs Jenkins kus v časoch.

Keď ste strávili svoju mládež navštevovať butiky kráľov cesty v Chelsea, Chadwyck-Healeley len nedávno zastaviť Južné Kensington v západnom Londýne online v blízkosti Pangbourne v Berkshire s jej manželom, ako aj dcéry, Maggie, ako aj Nancy, stáva sa súčasťou módneho “Girls-gomb-bahno”.

Zatiaľ, tak pozlátené, avšak Chadwyck-Healeley tiež verejne hovoril, rovnako ako kmene, o jej skúsenostiach s postnatálnou depresiou. Napísala v roku 2016: “Moja miera záujmu o potraviny zmizli, moje slzy rástli. Premýšľal som presne, ako ľudia to urobili “dve pod dvomi” podnikaním. Bol som opovrhovaný zo seba. ” Kus bol úprimný na relatabilný predmet, ktorý je stále tabu pre mnohých.

Pani Chadwyck-Healey uverejnil o vlastnej situácii na Instagram. Je to téma Kate vyjadrila úrokovú sadzbu; Strávila čas objavovania materského duševného zdravia a wellness, rovnako ako hovoril o tejto otázke.

Aktualizované príslušenstvo bolo zaznamenané ako ešte jedna informácia o zmenách v šatníku Kate. Nižšie vľavo, Manu Atelier Micro Tučné kabelky veľmi prvýkrát nesená v Dundee. Vpravo, aspinálny midi mayfair taška, ktorú sme veľmi prvýkrát videli v októbri minulého roka. Tašky sú považované za niečo odletu, pretože spravidla, vojvodka nesie tašky štýlu spojky.

Zabalíme s niekoľkými ďalšími myšlienkami z stĺpca Alexandra Shulmana.

Catherine nie je vzdialene záujem o to, aby bol koňom oblečenia, vie, že je to veľká časť úlohy, rovnako ako bude chcieť byť videný ako byť na vrchole jej hry.

Očakávala by som, že jej zaviedla niekoľko nových mien pre repertoár Duchessa, alebo ju motivovať, aby priniesla niektoré z tých, ktoré má vo svojom osobnom šatníku na verejnú etapu.

Dnešnú tému necháme v poslednej dobe oproti jedným štýlom, alexandra McQueen jedným ramenným stĺpovým stĺpovým stolom z Awards BAFTA vo februári.

Vo svojom poznámku sa Caitlin spýtal veľkú otázku: Kedy sa natasha očakáva, že sa vráti? Odpoveď je, že neviem; Nevidel som nič o časovej osi. V Spojenom kráľovstve sa ženy môžu trvať až do celého ročníka dovolenky, takže by to mohlo byť skôr nejaký čas pred Natasha je späť na Kensington Palace.

Ak sa čudujete, keď znova uvidíme vojvodkovi, môže to byť niekoľko týždňov. George, ako aj Charlotte sú na svojej inštitúcii prestávky, s triedami obnovenými pre 24. apríla.

Aktualizácia 8. apríla:

Najnovší problém Hello! Magazín ponúka iný pohľad na funkciu, ktorú zohrávajú pani Chadwyck-Heamey. Príbeh, “Realita za novom žiarivke Kate, rovnako ako Edgy Fashion Sense,” Notes Natasha Archer bol viac zaradený do kamennej skrine KATE, ako je opísané.

Napriek rozsiahlym správam, že tento tučný nový pohľad bol honovaný Ginnie Chadwyck-Healey, Ahoj! môže vystaviť to, že zatiaľ čo bývalý štábnik Vogue poskytol príležitostné poradenstvo, KATE je veľmi obdivovaná šatníková skriňa je aj naďalej dielom jej dlhoročného pa a stylistu, Archery Natasha.

Kus je v roku 15. aprílového problému časopisu.

Príbeh ďalej hovorí:

Natasha je na materskej dovolenke v súlade s narodením Syna Theo v decembri, avšak naplánovala oblečenie pre vojvodky pred jej časom, ako aj prác za scén podľa potreby. “Natasha bola starostlivo organizovaná v jej práci, styling Duchess napriek jej tehotenstvu, ako aj materskej dovolenke,” povedal kráľovský zdroj Ahoj! “Je neuveriteľne lojálni, rovnako ako fantastická práca”.

Môžete si prekonať celý kúsok tu.

Aktualizovať # 2. apríl 16: Existuje extra ochrana príbehu, ktorá označuje pani Chadwyck-Heamey nebola zaradená do KATE’S WHREABER CHARYS TO SUBUJÚCICH POTREBUJÚCICH OTÁZKOVÝCH MÉDIÍ. Viac z tohto Tats Story:

“Tash”, keď má priateľov, ako aj členovia domácnosti, mali pozorovať

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *