Ak máte radi jazdu na motocykli, budete musieť investovať do pravej bundy. Kvalitná motocyklová bunda poskytne dokonalú kombináciu pohodlia, ochrany a štýlu. Namiesto výberu lenžeže koženej bundy, ale mali by ste zvážiť koženú bundu Cafe Racer. K dispozícii na predaj tu na Leathercult, je to pravdepodobne jedna z najobľúbenejších bundy medzi jazdcami motocyklov. Aká je presne kožená kaviareň pretekár a čo robí lepšie ako štandardná kožená bunda?

Prehľad kožených kaviarní pretekár

Tiež známej jednoducho ako kaviareň pretekár, kožená kaviareň racer bunda je ľahká kožená bunda, ktorá je optimalizovaná špeciálne pre manipulátory motocyklov. Kožené kaviarne pretekárske bundy sú navrhnuté s ľahkou a zjednodušenou konštrukciou, aby poskytovali vynikajúcu úroveň výkonu pri jazde na motocykli.

Predpokladá sa, že kožené Cafe Racer Bundy vznikli v 60-tych rokoch minulého storočia v Londýne, Anglicku. Okolo tejto doby by nadšenci motocyklov sa zhromaždili na vykonávanie pretekov. To bolo krátko po druhej svetovej vojne, takže nákladné autá a autá boli nezvyčajné. Namiesto toho veľa ľudí jazdilo motocyklom. Nadšenci zistili, že nosenie koženej kaviarnej pretekárskej bundy zlepšila ich výkon a zároveň im poskytuje vyššiu úroveň pohodlia v tomto procese.

Kožené Cafe Racer Bundy vs Štandardné kožené bundy

Kožené kaviarne Racer Bundy sú vyrobené z rovnakej pravej kože ako tradičné kožené bundy. Môžete nájsť oba typy bundy vyrobených z Koža Napa, ktorá sa považuje za jeden z typov najvyššej kvality kože na svete. S týmto uvedeným, existujú niektoré kľúčové rozdiely, ktoré rozlišujú kožené kaviarne racerové bundy zo štandardných kožených bundy.

Všetky kožené kaviarne pretekár sú ľahké. Od ich pôvodu počas 60. rokov, boli navrhnuté s ľahkou konštrukciou. Motocyklové jazdci potrebujú ľahké oblečenie, aby mohli ľahko manévrovať okolo rohov. S koženým jazdcom Cafe Racer majú motocyklové jazdci viac mobility vďaka svojej ľahkej konštrukcii. Štandardné kožené bundy, na druhej strane, môžu alebo nemusia mať ľahkú konštrukciu.

Okrem ľahkej konštrukcie, kožené kaviarne racer bundy majú minimalistický dizajn. Čo to presne znamená? Minimalistický dizajn znamená, že nemajú veľa zbytočných zdobenie alebo estetické funkcie. Namiesto toho majú jednoduchý dizajn, ktorý sa striktne zameriava na základy.

Kožené kaviarne pretekárske bundy sú určené pre jazdcov motocyklov, takže si môžete ubezpečiť s vedomím, že ponúkajú vysokú úroveň ochrany. Jazda na motocykli môže byť nebezpečný občas. Ak spadnete z motocykla, môžete udržať cestnú vyrážku. Kožená bunda Cafe pretekár vás môže chrániť pred takýmito zraneniami. Aj keď sú ľahké, sú navrhnuté so silnou a odolnou originálnou kožou, ktorá chráni vaše telo od bežných typov zranení súvisiacich s motocyklami vrátane cestnej vyrážky. Ostatné kožené bundy, na druhej strane, zvyčajne ponúkajú menšiu ochranu pred zraneniami.

Výhody nosenia kožené kaviarne pretekár

Výskum ukazuje, že takmer 7% všetkých domácností U.S. vlastní motocykel. Vlastniť motocykel, samozrejme, prichádza so zodpovednosťou ochrany pred zranením. Nemôžete nosiť tradičné oblečenie, ako je košeľa a bunda, a očakávajú, že zostanete v bezpečí. Skôr budete musieť nosiť oblečenie, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre motocyklové jazdci – a nie je lepšia voľba ako kožená kaviareň pretekár.

Nosenie koženej kaviarnej pretekárskej bundy pokrýva vaše horné telo vo vrstve vysokej kvality a ochrannej prírodnej kože. Dúfajme, že nemáte nehodu. Ak áno, však, kožená kaviareň pretekár chrániť vaše horné telo.

Ďalšou výhodou nosenia koženého kaviarneho pretekárskeho plášťa je zlepšený výkon. Ako už bolo spomenuté, majú zjednodušený a minimalistický dizajn. Nemajú zbytočné ozdoby alebo estetické funkcie. Kožené kaviarne pretekári sa stručne zameriavajú na základy. Tento minimalistický dizajn znamená, že budete viac aerodynamický, keď nosíte koženú kaviareň pretekár, ktorá by mala viesť k zvýšenej mobilite a potenciálne rýchlejšie rýchlosti pri jazde na motocykli.

Kožené Cafe Racer Bundy môžu byť navrhnuté pre jazdcov motocyklov, ale môžete ich nosiť aj na iné príležitosti. Mnohí jazdci nosia koženú kaviareň pretekár na a mimo ich motocykla. Keď prestanete jazdu, nemusíte si zobrať koženú bundu Cafe Racer. Môžete ho naďalej nosiť celý deň.

Výber koženej kaviarnej pretekárskej bundy: Čo by ste mali vedieť

Pri výbere kožená kaviareň pretekár sa skontrolujte, aký typ kože je vyrobený z. Niektorí výrobcovia používajú lacné alebo inak nízko kvalitnú kožu v konštrukcii ich kožených kaviarní pretekár. Bohužiaľ, tieto bundy neposkytujú rovnakú úroveň ochrany ako ich vysoko kvalitné náprotivky. Kvalitná koža Cafe Racer Bunda by mala FEAprémiového typu pravej kože, ako je napríklad koža NAPA.

Budete musieť nájsť koženú kaviareň pretekár v správnej veľkosti pre vaše telo. Pamätajte si, že budete pravdepodobne nosiť ho pri jazde na motocykli, takže sa musí správne zapadnúť. Ak je kožená kaviareň pretekárska bunda príliš malá alebo príliš veľká, môže obmedziť vašu schopnosť pohybovať sa.

Kožené Cafe Racer Bundy sú k dispozícii v širokej škále farieb. Čierna je pravdepodobne najobľúbenejšou farbou. Blanec Black Leather Cafe Racer ponúka moderný vzhľad, ktorý uprednostňuje mnohí jazdci. Avšak, môžete nájsť kožené kaviarne racerové bundy v nespočetných ďalších farbách.

Tipy na nosenie kožené Cafe Racer Bunda

Keď nosíte koženú kaviareň pretekár, nezabudnite zaistiť prednú stranu. Väčšina kožených kaviarňových pretekárskych bundy majú zips na prednej strane. Pre najvyššiu úroveň ochrany by ste mali pri jazde na motocykli.

Mali by ste si tiež vybrať podobné oblečenie, ktoré sa dostáva kohútik s koženou kaviarňou pretekárskou bunkou. Ak máte na sebe čiernu koženú kaviareň pretekár, napríklad, možno budete chcieť spárovať s čiernymi koženými nohavicami.

Majte na pamäti, že by ste mali pristúpiť k koženej kaviarni CAFE Racer Bunda s odolnou obuvou. Niektorí jazdci uprednostňujú topánky, zatiaľ čo uprednostňuje topánky. Môžete nosiť buď typ obuvi; Uistite sa, že sú silné a trvanlivé.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *