Uncategorized

Odporúčanie: Platforma pre tričko Cotton Bureau pre minimalistický štýl

Predaj vašich štýlov – Platforma Tshirt Tshirt Tshrot
Chcel som sa už dlho publikovať o Cotton Bureau, pretože s nimi dodržiavam na Twitteri a vždy publikujú minimalistický štýl tričiek, ktoré by som nosil kedykoľvek a kdekoľvek. Neverím, že existuje výtlačok, ktorý sa mi nepáči. Len veľa, ktoré si želám, by som mohol v našich regionálnych obchodoch ľahšie objaviť. Radšej by som poskytol peniaze nezávislým dizajnérom, ako aj tričkám tričiek ako obrovskí maloobchodníci, ktorí za hlúpe výtlačky meme poplatky za 30 dolárov. Radšej by som mal za cenu niečo jedinečné, kvalitné, obmedzené odevy vydania, pričom motivuje a podporuje grafický umelec.
Začnime však začiatkom: Cotton Bureau je platformou pre predávajúce tričká. Všetko sa začalo štúdiom štýlov, ktoré sa vyvinulo v webový štýl, ako aj susedstvo tričiek TEE s názvom United Pixelworkers. Teraz sú za projektom štyria ľudia: Jay Fanelli, za poplatok za farby, tvary, ako aj listy. Nathan Peretic, Fee Front-End Code, Operations. Matthew Chambers je najdôležitejším členom webového tímu, jediný, kto dôveroval dotknutiu sa databázy. Rovnako ako v neposlednom rade, Sara Gardinier, hlavná policajtka Cotton Bureau, ako aj služba pre klientov.
V podstate dizajnéri zarábajú peniaze predávajú svoje štýly na tričkách, ľudia za Bavton Bureau zarábajú peniaze, ako aj klienti dostávajú nejaké tričká s kick-ass, nikde inde, pretože každá tlač je starostlivo ručne vybraná tímom.
Takže, ak ste dizajnérom minimalistických tričiek, Cotton Bureau je vaša platforma na tričko, okolie financované davom pre kvalitné a obmedzené odevy vydania.
Tu je niekoľko najlepších, najvýznamnejších návrhov všetkých čias. Toto sú iba naše výbery, ale všetky z nich môžete vidieť v sekcii Wall of Fame:

Ak ste dizajnér a veríte, že vaša tlač patrí do Cotton Bureau, môžete odoslať štýl v akomkoľvek čase. Medzitým tu je niekoľko súčasných tričiek ponúkaných v obchode:

Tak čo si myslíte? Páči sa vám návrhy? A čo proces predkladania – vyskúšali ste to? Pochopme, či ste využili web, ako aj presne, aký bol zážitok. Neváhajte a navrhnite svoje preferované tričká, ktoré predávajú platformu v komentároch.

5/5 (1 prehľad)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *