Julia Kelt: Dobrý deň, Greg, volám sa Julia Kelt a ja zastupujem, ako ste nedávno zistili, Tshirt-factory.com. V prvom rade mi dovoľte poďakovať za súhlas, že som na tento rozhovor odpovedal. Je veľmi potešením hovoriť s vami.
Greg Abbott: Ďakujem pekne za to, že ste ma mali!
Julia: Takže, začnime. Prezeral som si vaše návrhy tričiek T a mal by som pripustiť, že odvádzate fantastickú prácu. A niet divu, že ste tak oceňovaní vo svete grafických dizajnérov. Aké je tvoje tajomstvo?
Greg: Ďakujem pekne! Nie som si istý, čo je tajomstvo ocenenia, ale som veľmi rád, že si niektorí ľudia užívajú a zaujímajú sa o mňa a moju prácu. Myslím si, že moja konzistentnosť a frekvencia uverejňovania práce online ma priviedla k pozornosti niektorých ľudí a že snáď moje nadšenie a potešenie z toho, čo robím, sa stretávam vo svojej práci a poskytovaných službách. Oba tieto prvky prispievajú k úspechu, v ktorom bola moja práca to šťastná na prijatie. Zatiaľ čo mnoho z mojich návrhov je vytvorených hlavne pre svoje vlastné pobavenie, ak sa neučíte novou technikou alebo vyskúšať niečo nové, považujem to za veľmi odmeňujúce, keď niekto iný môže potešiť moje diela a vždy oceniť každého, kto je taký láskavý na to, aby nasledoval Moja práca, zanechajte komentár alebo spätnú väzbu akéhokoľvek druhu.
Julia: Kedy ste objavili svoju vášeň pre grafické umenie a povedzte mi, či máte vo svojej rodine pozadie pre umenie nejakého druhu?
Greg: Vždy som veľmi potešený kreslením, pretože som bol dieťaťom. Nikdy som sa príliš nezaujímal o umenie ako predmet, ale vždy sa mi páčilo a chceli som si veci vytvárať. Vždy som miloval všetko, čo bolo ilustrované, či už obilniny, plagáty, karikatúry alebo knihy. Až donedávna som nevedel, že oblasť umenia, ktorá sa mi obzvlášť páčila, sa dostala pod dáždnik grafického umenia. Ako pre moju rodinu, v umení nie je veľa zázemia, ale môj otec bol znamením. Nevidel som žiadnu z jeho práce, ale veľmi by som sa mu páčil.
Julia: Jedna vec, ktorú sa mi určite páčilo na vašich návrhoch, je, že sú všetky veľmi roztomilé a pozitívne. Ako to súvisí s vami?
Greg: Ďakujem pekne! Som celkom pozitívny človek a rád, že by moja práca bola veselá. Vďaka tomu som napísaný, že som vinný z toho, že som nakreslil príliš početné potešené postavy a chcel by som v budúcnosti viac meniť tému môjho umenia. Zvyčajne považujem čokoľvek pozitívne alebo hlúpe za oveľa príjemnejšie ako niečo negatívne alebo hlavné, takže to je to, čo mám sklon za cieľ a plánujem sa naďalej za cieľ, a to aj pri rozvetvení iným smerom.
Julia: Povedz mi najstaršie, čo sa ti stalo, pokiaľ ide o to, čo robíš. Neviem, čokoľvek, čo vám príde do mysle … vtipné, smutné, zaujímavé …
Greg: Jeden z mojich prvých klientov mi zaplatil v Jelly Bellys a Nerds.
Julia: Aký je projekt, s ktorým ste sa zaoberali tým, že ste najskôr šťastní? a prečo je to tak?
GREG: Projekt, z ktorého som veľa šťastný, je momentálne nevydaný, takže o tom bohužiaľ nemôžem písať príliš veľa, ale ak všetko pôjde do plánu, vyjde túto zimu. Bol to celkom odlišný projekt, ktorý mi dal tvorivú slobodu na výrobu práce pre množstvo rôznych médií, na ktorých často nemám príležitosť pracovať. Bolo skutočným zážitkom, aby sme mohli využívať niektoré z mojich menej často používaných zručností a bola to veľmi zábavná projektová práca. Samotný produkt prechádza naozaj pekne a ako celok si myslím, že efektívne predstavuje moje schopnosti pre rôzne oblasti dizajnu, ktoré som predtým nemohol pridať do svojho portfólia. Dúfam, že akonáhle bude tento projekt vydaný, možno viac klientov povzbudiť, aby ma najal pre podobné typy projektov, pretože by som sa veľmi zaujímal o oveľa viac zapojenia sa do tohto druhu projektu a práce v budúcnosti.
Julia: Máte obľúbených umelcov? niekto, kto ťa inšpiruje?
Greg: Áno, mám veľa preferovaných umelcov, veľmi sa mi páči Derek Deal, Keaton Henson, Kyle Crawford, Horsebites, Alex Solis a Sock Monkee.
Julia: Aké sú vaše plány do budúcnosti?
GREG: Ak mám veľké šťastie, rád by som robil to, čo robím. Naozaj milujem svoju prácu a spôsob života, ktorý to umožňuje. Ak dokážem naďalej byť v kreatívnej a produktívnej pozícii, pri ktorej mi zostane niečo, čo by som mal ukázať svoj čas strávený a môžem získať skúsenosti po ceste, budem neuveriteľne vďačný.
Julia: A čo váš vždy obľúbený dizajn, ktorý ste vytvorili? A má to osobitný význam?
Greg: Mám výber obľúbených položiek, ale nikto konkrétny preferovaný dizajn. Žiadna z mojich diel nemá žiadny naznačujúci alebo, presnejšie, posielala im. Niektorí môžu byť naratívnym, ilustráciou alebo typom múdry, ale väčšinou mojím cieľom je urobiť veci, ktoré sú príjemné pozerať sa, a nie napriek tomu, aby sa analyzovali. Nikdy som sa príliš nezaujímal o umenie, ktoré naznačujú a vyberiem svoju prácu priamo vpred.
Julia: Ďakujem za váš čas, Greg. Ako som povedal na začiatku internieW, bolo to skutočné potešenie, keď som sa s vami rozprával! V mene trička-factory.com
Tím, želám vám skvelé leto a nechajme nás v kontakte!

5/5 (1 prehľad)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *