Skvelé správy z prednej časti BravethReads – pred niekoľkými týždňami bola predstavená nová rada tričiek tričiek s názvom Afterlife!
Zbierka sa zameriava na témy lebky, ako aj na masky, miešanie umenia ľudí s súčasnými interpretáciami bohov aztékov, mexických duchov, ako aj snímok životného cyklu. Štýlové titulky Suplanterové titulky Regenerácia života mimoriadne osobitným spôsobom, čo je preferované čiara.
Nezabudnite tiež vidieť ich stránku na Facebooku a nechať im pochopiť, kde chcete nakupovať pre odpalisko (na internete alebo vo vašich regionálnych obchodoch), ako aj na to, kto sú vašimi preferovanými maloobchodníkmi tričiek? Pošlite im zoznam vašich preferovaných obchodov, ktoré prinášajú samostatne vyrobené odpaliská za možnosť vyhrať bezplatné tričká z tričiek od BravethReads! Prvých 10 zoznamov, ktoré dostanú, sa dostane do výhry!
Pozrite sa na kúzla Gera Lozano’s Coatlicue, Emmanuel C. Montoya’s Norteñas’s Calavera’s Norteñas, ako aj oslavujte cyklus života s E.J. Rudy’s Suplanter.
Jedzte svoje srdce Outcalaveras NorteñasCoatlicuue náhrdelník Máscarasupplanter

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *