Merlin Moroe nám povedala „páni ako blondínky“, potom sme dostali Emmu Stone, ako aj spadnuté ako s návnadou červených vlasov. Ak ste tiež roztrhaní medzi voľbou blond a červenej farby pre vaše vlasy, už viac neverte. Sme tu s riešením – prečo nechodiť na dokonalú zmes oboch, jahodových blondínok.
Čo je to jahodová blondínka
Strawberry Blonde je typ farby vlasov, ktorý má so širokou škálou možností čo ponúknuť každej pleti pokožky. Rovnako ako to vyzerá fantasticky proti neutrálnym aj veľkým tónom pokožky, dopĺňa aj teplejšie odtiene pleti – najmä chladnejšie odtiene Auburn. Aj keď na ulici nebudete objavovať veľa ľudí, ktorí odvážajú tento jedinečný odtieň, chápeme, že patríte medzi tých málo odvážnych.

[Tiež si prečítajte: Najlepšie účesy Star]]
V skutočnosti je jeho vzácnosťou jej krásou, pretože vás prinúti vyniknúť v mori ľudí.
Môžete sa pozrieť na Rachel McAdams, Blake Lively, ako aj Sienna Miller, ako aj čerpať inšpiráciu.

Nerobte sa, že nie je také ťažké získať túto nádhernú farbu vlasov. Získajte balenie a tiež ho aplikujte v samotnom dome – verte mi, je to jednoduchšie, ako možno viete.

Ako nanesiť jahodovú blond farbu vlasov doma
Pretože hovoríme o aplikácii dlhodobej farby vlasov, našou radou pre vás je pochopiť, čo chcete. Takže choďte do obchodu, ktorý má všetky odtiene, ako aj v prípade potreby, diskutuje s kozmetickým poradcom obchodu. iba vtedy, keď si budete istí, že vaša opcia prineste balíček domov.
Existuje veľa techník pre domácich majstrov, ako získať farbu vlasov doma, ale urobím vás s krokmi, ktoré som sledoval:

Čo potrebuješ:
Balenie Loreal Reddish Blonde and Reddish Cent

Starý uterák

Obrovská miešacia misa

Kefka na farbenie vlasov

Rukavice

Ventilátor

Kniha, ktorá vás udržiava v zasnúbení

Časovač

Smery

Pre spravodlivú pokožku
Odtieň broskyňovej jahodovej blondínky, hlavne chápanej ako tekvicová sfarbená blondínka, obklopuje využitie ton mandarínky a oranžovej farby. Odtieň vyzerá perfektne proti porcelánovej pokožke, ako aj s ľahkými očami. Keď je spárovaná s ružovými perami, farbu tekvicových vlasov zázraky.

Pšeničný tón pleti
Blondínka s hnedými alebo červenkastými nízkymi svetlami idú úplne na pšeničné krásy. Vďaka svojim Auburn alebo zlatým nízkym svetlom je kombinácia jemná a farba stanovená na vašich vlasoch by bola pre všetky príležitosti bezdôvodná a vhodná. Môžete sa rozhodnúť pre nahý make -up alebo trochu na vrchole – táto farba vlasov sa hodí do všetkých príležitostí.
Tón tmavej pleti
Ďalší jemný odtieň jahodovej blondínky prírodnej farby vlasov, ktorý by vyzeral úžasne, nielen akýkoľvek druh úžasného, ​​ale zo sveta úžasný, najmä na tmavších odtieňoch pokožky, by to bolo teplé zlato vlasy s náznakmi červených podtónov v celom svete . Ak ste nikdy nechodili na zlatoši vlasy alebo dokonca jahodové blondínky, potom by bol odtieň medovej blondínky perfektným experimentom pre vašu dievčatko, aby ste sa dostali do salónu. Teraz, keď pochopíte, aké farby sú najlepšie prispôsobené vašim tónom pleti, dovoľte mi, aby som vás vzal s niekoľkými najlepšími produktmi, ktoré objavíte vo svojom najbližšom obchodnom centre.
Odtiene jahodovej blond farby vlasov
Tu je najlepších 20 odtieňov farby vlasov jahody. Rozsiahle zbierky ponúkané po ruke by využili vašu premyslenú voľbu.

1. Strawberry Blonde Farba vlasov v opačnom ombre
Teraz sú populárne dvojité farby. Avšak, aby sa to trochu líšilo od toho, ako to väčšina ľudí robí, prečo sa rozhodnúť pre spätné poradie Ombre, udržiavať konce tmavšieho odtieňa, ako aj korene ľahší odtieň jahodovej blond.

2. Strawberry Blon vo zvýšenom zlate
Zo všetkých jahodových blondínok je zvýšené zlato najkrajšie. Nielenže spôsobíte, že vyzeráte, že klesá mŕtvy nádherne, ale tiež dodáva vašu osobnosť eleganciu.

3. Extrémne ľahké ťahy jahody
To by bola perfektná voľba, keby ste sa mohli pochváliť dokonalou spravodlivou pleťou. Najľahší tón jahodovej blondínky zázraky na Nicole Kidman.

4. Meďná blondínka v jahodovom odtieni
Vynikajúci odtieň, ktorý vyzerá pozoruhodne na kučeroch. Ak máte udalosť, ako aj uvažujete o používaní ťažkých kučerov, bez ohľadu na odtieň pokožky, môžete ísť na tento vzhľad – vyhovuje všetkým komplexom.

5. Svetlý odtieň jahodovej blondínky
To je jednoznačne najodvážnejší medzi všetkými odtieňmi jahody. Je to popredné hlavne medzi dospievajúcimi, ale motivujeme všetkých, aby prelomili segregáciu veku. Ak to dokážete vytiahnuť, prečo nie?

6. Strawberry Blonde Farba vlasov s pridanou smotanou
Povedzme vám, že tento odtieň je hrozný. Ak ju však dokážete vychvaľovať, potom žiarivá jahodová farba s krémovým zvýraznením je jedinečnou kombináciou.

7. Maslová jahodová blondínka so zlatým zvýraznením
Je to hladká farba, ako aj s dotykom zlatého lesku, táto farba vlasov je nevyhnutnosťou pre tú s panache pre štýl.

8. Farba vlasov s jasnými zlatými až jahodami
Dievčatá, ktoré alnullnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *