Sú tašky Crossbody profesionálne? Mohli by ste nosiť jeden na servisný obed alebo na sieťové podujatie? Návštevník C sa zázraky …
Rozmýšľa taška Crossbody o profesionáli? Som opotrebovaný, keď som do práce priniesol veľa tašiek (aktovka, čerpadlo, taška na obed, ako aj kabelku) a snažím sa znížiť kabelku. Rozmýšľam o kúpe Pearl Bag Lo & Sons. Bolo by však zvláštne, že by ste používali Crossbody na servisný obed alebo na vytváranie sietí? Vďaka!
Vrecko Crossbody je teraz také významné. Verím, že sú roztomilé, aj keď by som sám nenosil (prsné dievčatá, si so mnou?). Uviedol by som, že je to situácia „vy“, ako aj to, ako aj to, ak chcete, ak chcete. Obzvlášť verím, že Crossbody je nové zápästie – najlepšie na to, aby ste niečo rýchlo uchopili, aby ste si vyzdvihli obed. (Na obrázku: Ďalšia populárna možnosť, Marc Jacobs Natasha, ponúkol v spoločnosti Nordstrom za 108-398 dolárov. Vizualizovaná kožená taška je 365 dolárov.)
Ale – vždy existuje, ale nie je tam? – Môžem vás varovať v dvoch možných ohľadoch, ktoré sa môžu vyvolať nepriaznivý úsudok o vašej profesionalite.

Po prvé: Ak ide o sieťové podujatie alebo servisný obed, skutočne potrebujete akýkoľvek typ tašky? Mnoho sietí, ktoré som bol, ľudia vykopali svoje tašky, ako aj kabáty, ako aj potulovali miestnosť, Pursefree. (To je jeden z dôvodov, prečo som vždy cítil, že sako s vreckami nebolo pre sieťovú udalosť bez premýšľania-miesto pre váš mobilný telefón, ako aj pre servisné karty!) Rovnako ako normálne dva typy: a) typ osoby, ktorá má omg-tak dôležitú tašku, ktorú je neuveriteľne potešená predvádzaním, alebo b) typu osoby, ktorá odmieta závisieť od Coatcheck / ďalších hostí Rovnako ako trvá na tom, aby ste si so sebou priniesli tašku. Aspoň by som vás motivoval, aby ste zistili priestor, aby ste zistili, či si ostatné ženy prinášajú tašky so sebou, alebo či existuje možnosť Coatcheck. Ak ste skutočne nervózni, môžete si so sebou priniesť jednu kreditnú skóre namiesto celej peňaženky a ponechať si svoju kreditnú kartu vo vrecku.

Po druhé, rovnako ako to je skutočne len bod na to, ako pomaly módne vzory prenikajú do konvenčného pracoviska: starší kolegovia v konkrétnom môže partnerstvo v taške Crossbody ako príležitostné alebo dokonca turistické. Toto vnímanie by sa mohlo posilniť, ak v ňom často zakoreníte, ako aj vtiahnete veci, ako aj von. Takže predpokladám, že to je môj ďalší bod: Pochopte typ človeka, ktorý tam bude (napr. Je to udalosť mladých odborníkov?), A aj s kým sa chcete spojiť.
Dámy, aké sú vaše názory na vrecká Crossbody pre prácu, ako aj na pracovné udalosti? Ktoré sú vaše preferované tašky Crossbody teraz ideálne?
—————
N.B. Tieto podstatné články majú byť zdrojom susedského komentára k konkrétnej téme, s ktorou môžu návštevníci hľadať bez toho, aby museli preosiať veľa nesúvisiacich komentárov. Okrem toho, aj keď z programu si veľmi vážime všetky komentáre našich čitateľov, požiadame vás, aby ste si prosím, prosím, vaše komentáre k téme; Threadjacks sa vymaže podľa nášho výhradného uváženia a pohodlia. Poďakujte vám za pochopenie!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *