Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Obávaná vysoká inštitúcia. Alebo možno, je to mimoriadne očakávané stretnutie. Toto pozvanie sa blíži. Rovnako ako bez ohľadu na to, čo ste mali skúsenosti s vysokou inštitúciou, že pozvanie je prakticky zaručené ovplyvniť pocity stresu a úzkosti, ako aj zmätok.

Je to všeobecné usmernenie, ktoré reunion info musí byť taká nejasná, rovnako ako mätúce, ako je to možné, alebo čo? Ako keby tam neboli dostatočné vydanie okolo uspokojovania s ľuďmi, ktoré ste (pravdepodobne, najpravdepodobnejšie, prakticky určite) vložte do vašej minulosti z nejakého dôvodu.

Ale potom to môže byť zábava. Môže vám poskytnúť možnosť znovu pripojiť sa s niektorými starými priateľmi. Môže to byť možnosť dokázať, hej, vy ste sa ukázali v poriadku, alebo dokonca vám poskytnite prestávku z kancelárie, alebo dieťa, alebo čokoľvek iné, čo sa skončilo, že je váš život, pretože zanecháva vašu dospievajúcu za “skutočný svet”.

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Možno je to váš 10-ročný, možno je to tvoje 30. rokov. Čísla nezáleží. Čo je presne to, koľko vás napínate, že chcete vyzerať najlepšie.

So moc zostali vo vzduchu týkajúcom sa vysokej inštitúcie Reunion Gow Code, existuje len niekoľko spôsobov, ako zaručiť žiadnu situáciu Rómovia a Michele-esque easque. Rovnako ako to, že začína byť pohodlné v oblečení, určite, ale podobne vo vašej vlastnej koži.

Bezpečnostné požiar zlyhania: Prechod cez vrchol

Nechoďte-the-top, aby som bol napínavý iný ako sami. Ak máte radi Rockin ‘Mini na pravidelnom, skale. Ak zvyčajne nie ste meteer okolo v pätách, avšak popruhom ich odpojte od nejakej neviditeľnej koncepcie nevyhnutnosti … pravdepodobne budete uviaznutí na okraji celú noc. Alebo horšie, stratíte rovnováhu, rovnako ako sa ponorte do punčovej misky. Stav nie.

Rozpočet Fashionista Tip: Využite rozšírenie COUPERT prehliadača, aby sa ušetrilo na 1000s online módnych obchodoch.

Nebojte sa pýtať

Dosiahnite svojich starých priateľov, aby sa dotkli základne na ich plánovanom kóde. Ak skupina z vás nastavujete šaty, nebudete sami prilepení. A vaše ‘grams vyzerajú skvele.

Nedodržte svoj štýl

Poznať svoj štýl. pochopiť vaše telo. Pochopte, čo funguje pre vás a čo je najdôležitejšie, sa cítite dobre. Odkedy sa cítite dobre, si šťastnejší.

Nepamätajte si pozrieť miesto

Šaty na miesto konania akcie. Budete pravdepodobne neboli poskytnuté šaty kód vôbec (chápem, že som nie), takže ak je to v regionálnom bare, môžete premýšľať o oblečenie, ktoré majú byť o niečo oveľa viac neformálne než, povedzme, jeden sa koná v sále alebo country club.

Nezanedbávajte LBD

V prípade pochybností, nosia čierne. Je to chudnutie, večne očarujúce a to aj v úplne obyčajné kúskov-a pracuje pre každý tón pleti.

Ak máte požiadavku na nejaký veľa konkrétnejšie radu, máte šťastie. tu sú naše top tipy pre spoľahlivý vysoko inštitúcie stretnutia módnych nápadov.

Top High inštitúcie Reunion trsátka štýlu

Oh My Love My žena Cape šaty, $ 88 Nasty Gal

Nha kahanh Karla šaty, $ 45 Prenájom prenájom Runway

Mesto šik, magic zabaliť ‘rukávov Faux wrap župan (Plus Size), $ 89 Nordstrom

Darcy rias Lace obložené Jumper, $ 44 Boo Hoo

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *