blúzka: TY-LR (vypredaná, avšná verzia bez rukávov, tu, tony podobných možností tu a podobne ako táto) | Nohavice: Alice, ako aj Olivia (tu v čiernej; podobné verzie prúžkov tu a tu ako presne tie isté nohavice v tejto farbe) | Topánky: C/o Everlane | Kabát: starý, mimoriadne podobný tu) | Náušnice: Podobné práve tu Lip: NARS (bansar)

< >

Tento súbor som použil minulý týždeň, ako aj pri dobehnutí nedávnej sezóny detrakcie tento víkend (Čítanie: Víkend vďakyvzdania je na jedenie, nakupovanie a nadšenie z televíznych relácií), uvedomil som si, že Elizabeth North, ktorú hrá Portia de Rossi, v podstate používa verziu tohto oblečenia v každej jednej epizóde. Aj keď možno nebudem rýchlo vyvolať svoj talent na vydieranie ako najlepší spôsob lezenia na obchodný rebrík, jej pracovný štýl je pre mňa tak na mieste. Nič neprekonáva klasický pár Katharine Hepburn-esque-esqued, širokopásmové nohavice spárované s blúzkou kravaty pre dokonalý ženský kontrapunkt k tónu pánskeho odevu hitmi so slouchovými a prúžkovými nohavicami. Ak sú tieto widelegy pre vás trochu dramatické, skontrolujte podobné možnosti prúžku tu a tu.

Ako je uvedené vyššie, blúzka, ktorú používam, práve ponúknutá, avšak ak ste fanúšikom trendu blúzky luku, vezmite si tu so všetkými podobnými verziami. Ten, ktorý používam, je spoločnosť TY-LR, ktorá je nová značka, do ktorej som úplne zamilovaný. Práve som skóroval tieto šaty (ktoré môžete tiež vidieť tu oveľa lepšie na modeli), čo je zľava 25% počas víkendového predaja! Keď už hovoríme o víkendovom predaji, skontrolujte môj zoznam tých najlepších ponúk, ktoré sa konajú tento víkend, keď sa dnes ležíte alebo sledujete futbalové zápasy. Z sviatočnej poznámky v roku 2015 som chytil veľa darčekov, pretože práve teraz môžete získať čokoľvek v predaji. Najmä som dostal tieto džínsy, tento darček pre hostesky, ako aj pre nadchádzajúce vianočné zábavy v mojom dome!

Dúfam, že sa vám bude páčiť posledný deň tohto sviatkového víkendu, ako aj zajtra znamená návrat do práce pre väčšinu z nás, skontrolujte späť tu jasne, ako aj skoro na veľké ponuky obľúbených favoritov Cyber ​​pondelok! Celý predaj tento víkend je ohromujúci (a trochu nepríjemný), avšak chápem, že v minulých rokoch objavím náročnú metódu, že určite stojí za námahu pri zložení zoznamu darčekových darčekov!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *