Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Dlhé čakanie je nadhodnotené A.K.A. H & M konečne otvoril dvere svojho internetového obchodu na americký trh. Od 1. augusta bude švédsky rozpočtový módny predajca ponúkať rovnaké zbierky online ako v obchode. Plány zahŕňajú aj ďalšie veľkosti a exkluzívne “on-line-len” položky, ktoré sú k dispozícii celoročne.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

HM.com: Lowown na novo spustenom online obchode H & M

Okrem nákupu z kolekcií, HM.com Návštevníci môžu tiež nájsť inšpiráciu z “H & M Life,” Zaregistrujte sa pre priateľov a rodinných bulletinov pre exkluzívne náhľady a ponuky a komunikovať s oboma spoločnosťami H & M a spoluobčanmi na sociálnych médiách.

V súčasnosti má H & M v blízkosti 300 obchodov, vďaka svojmu úspechu pri hľadaní sladkého miesta ziskovú maržu v nízkom trhu s vysokým maržám. Avšak, jeden podstatný problém, ktorým budú čeliť, je poplatky za 5,95 dolárov za dopravu alebo výnosy. Pre zákazníkov, ktorí sa vyrástli na obidva, že sú slobodní, by to mohlo byť breaker. (Ale skoré registrácie pre newsletter oprávňuje jednu k bezplatnej doprave)

Svrbenie vidieť, čo vyzerá online obchod H & M? Pozrite sa na HM.com pre oveľa viac informácií.

BTW, H & M bude tiež debutovaním web-len linky s názvom H & M domov. Ak chcete byť uvedené, sú štýlové produkty domáceho dekor, ako sú posteľná bielizeň, záclony a iné domáce textílie a doplnky v módnych farbách a výtlačkoch.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *