Uncategorized

Celosvetová súťaž UTGP: Vytvorte štýl tričiek Nintendo TEE za 10 000 dolárov!

UTGP 2017: Konkurencia v štýle tričiek Nintendo TEE v hodnote 10 000 dolárov
Japonský gigant videohier Nintendo sa spojil so značkou TEE Tirlts Brand Uniqlo, aby vám priniesol najväčšiu konkurenciu v štýle tričiek na svete. Uniqlo sa chápe, že od roku 2011 predstavuje celosvetovú konkurenciu s celým radom tém, taká hviezdna vojna, Pixar, rockové skupiny, ako aj ďalšie.
Tento rok je štýlom Nintendo, ako aj dizajnéri tričiek na celom svete (profesionáli, ako aj amatéri), ​​bez ohľadu na vek, národnosť, pohlavie alebo akýkoľvek druh inej príslušnosti, môžu pridať svoje vstupy za možnosť získať obrovskú cenu vo výške 10 dolárov vo výške 10 dolárov 000! Druhá cena sa nesmie považovať za samozrejmosť: 3 000 dolárov, zatiaľ čo všeobecné ocenenia budú 500 dolárov. Veľká cena, ako aj víťazi druhej ceny budú pozvaní na oficiálne slávnostné odovzdávanie cien, kde uspokoja Shigeru Miyamoto!
Môžete využiť akýkoľvek typ postáv, ktoré sa objavujú v dodržiavaní sérií hier: „Super Mario Series, séria Zelda, séria Pokémon, séria Animal Crossing, Series Star Fox, The Pikmin Series, The Metroid, séria Metroid. Séria Kirby, séria Donkey Kong, ako aj Splatoon.
V časti Otázky a odpovede sú uvedené celé informácie o procese predkladania, štýlovom materiáli, ako aj o ďalších obmedzeniach autorských práv.
Vzhľadom na šialenstvo, ktoré vyplynulo v súlade s predstavením aplikácie Pokemon Go, sa očakávalo, že bude mať niečo z oblasti videohier. Okolie tričiek v štýle tričiek sa tiež chápe pre svoju príbuznosť k postavám popkultúry, najmä k tradičným videohrám.
A konkurencia sa stáva ešte lákavejšou od základného chlapa, ktorý bude posudzovať štýly – nikoho iného ako vedúceho generálneho riaditeľa, ako aj inovatívneho kolegu v Nintendo, samotnom Shigeru Miyamoto.
Nezabudnite predložiť svoje vstupy do 1. augusta 2016! Vybraní víťazi budú mať svoje štýly vytlačené pre sezónu jar 2017.

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *