Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Označovanie oblečenia je téma back-to-škola – a tu sme, hovoriť o tom na jar. Myslím, že je to len ďalší kus podivnosti, ktorá vyšla z roku 2020.

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Ak vaše deti navštevujú triedu z domova, zatiaľ čo spustíte stretnutia priblíženia a odpovedať e-maily, môžete byť obaja nadšení a nepripravení do škôl, aby ste znovu otvorili. Určite, že deti domov s vami vyžadovalo niektoré hlavné úpravy. Ale boli tu výhody. Keď nikto nenecháva dom, napríklad mikiny a svetre nikdy nedostanú do školy. Myslite na všetky peniaze, ktoré ste uložili, nemusíte nahradiť stratené odevy každý týždeň.

Toto je téma, o ktorej sa cítim silne. Moja dcéra môže potvrdiť to: Stále jej dám ťažký čas o strate oblečenia na materskej škole. Je to 28 rokov, takže možno musím nechať ísť?

5 spôsobov, ako označiť oblečenie

V každom prípade, možno vás môžem ušetriť od fúkania vášho rozpočtu domácností na výmenu vecí, ktoré ste si už kúpili. Nie, že označovanie oblečenia udrží junior zo straty jeho čiapky alebo mikiny, ale môže to zvýšiť šance, že niekto vráti tie stratené kúsky pre vás. Navyše, ak sú deti zamierili do akéhokoľvek druhu tábora tohto leta, pravidlá tábora môžu vyžadovať, aby ste všetko obalili všetko.

1. Sharpie

Sharpie bola vždy mojou preferovanou metódou, pretože je to lacné a ľahko implementované. Stále používam Sharpie dnes pre moje konské zariadenia, ktoré rutinne mieša s mojimi Barnmates “. Tu sú moje najlepšie tipy na označovanie Sharpie:

Napíšte na značku odevu, ak môžete. A dajte kúsok lepenky pod ňou najprv, takže atrament nebude krváca do samotného odevu.
Udržujte kovové sharby na ruke na štítok tmavších odevov a textílií.
Ak nie je tag alebo tag nie je dostatočne veľký, napíšte na maskovaciu pásku a aplikujte to na odev.
Vždy používajte maskovaciu pásku na odevy, ktoré môžu byť odovzdané alebo darované neskôr.

2. samolepky

Ak chcete fantier, rýchlejší spôsob, môžete si kúpiť lepkavé štítky prispôsobené menom vášho dieťaťa. Cash Austrália robí niektoré super roztomilé možnosti, ktoré sú dosť univerzálne. Môžu mať viac dlhovec na obedňajších krabiciach, hračkách a fľašiach na vodu ako oblečenie – ale určite budú trvať dlhšie ako prístup maskovanie pásky a a-sharpie.

3. Železničné štítky

Letové štítky budú odolnejšie ako samolepky alebo pásky, ale môžu pridať tuhosť do odevu alebo dokonca zničiť, ak je železo príliš horúce. Udržujte štítok malý a používať nízke nastavenie tepla počas aplikácie na minimalizáciu týchto problémov.

Môžete si kúpiť vlastné železo-na štítky, alebo si vytvoriť svoj vlastný. Najjednoduchší spôsob, ako si vyrobiť svoje vlastné, je kúpiť zapisovateľné, železo-na oblečenie štítky z Amazon. Prípadne skúste DIY MOMMY TUTORIÁLNY, aby vytvoril viac štylizované etikety na železo-na oblečenie doma.

4. Šep-na štítkoch

Šeje-na štítkoch sú najviac práce, ale môže produkovať najmenej rušivého a najdlhšieho výsledku. Ak je štítok dostatočne malý, môžete ho šiť priamo na značku odevu. Amazon predáva Blank Sew-on etikety, ktoré sú veľmi lacné ($ 12 za 100 z nich).

Môžete si tiež kúpiť personalizované, šiť oblečenie štítky. Tieto zjavne stojí viac ako prázdne, ale vyzerajú oveľa krajšie. Mnohé sú postavené z tkanej stuhy, takže budú mať rovnaký vzhľad a cítiť sa ako bežná odevná značka.

5. Práčovňa

Práčovňa je personalizovaná gumová pečiatka, ktorú používate s trvalým atramentom. Výhodou používania pečiatky bielizeň je, že nie je pridávať nič navyše k odevu (okrem atramentu samozrejme).

Možno budete potrebovať nejakú prax, aby ste mohli dokonalú techniku ​​lisovania. Najskôr vyskúšajte razenie nežiaduce bavlnené tričko, kým nebudete mať pocit, koľko atramentu musí byť na pečiatku a koľko tlaku by ste mali platiť. Tiež otestovať, ako dlho trvá, kým sa atrament úplne vyschnúť. Nechcete, aby sa v umývaní a nechal pruhy.

Dôležité informácie pre označovanie odevov

Správny prístup pre vás značenie závisí na:

Ako ste prefíkaný. Prišité štítky sú dlhotrvajúce, ale tiež veľa práce.
Ako najmä ste o tom, ako vyzerá štítkov. Možno sa vám nepáči vzhľad ručne písaných značiek. V takom prípade, objednať individuálne tie, alebo použiť tlačiareň, aby si vlastné fantázie štítky.
Či už máte v pláne na odovzdávaní šaty nadol s ostatnými deťmi, alebo je darovať. Ak niekto bude nakoniec nosiť oblečenie, nepoužívajte trvalý spôsob označovania. Skúste odnímateľné nálepky alebo prišité štítky.
Koľko času môžete venovať na etikete. Personalizované samolepky a razenie sú najrýchlejší, najkrajší vyzerajúce riešenie, ale budete musieť Oich.

Mimochodom, môžete použiť ktorékoľvek z týchto techník označovania oblečenia pre mládež, vysokoškolské deti, seniorov, alebo kohokoľvek, kto by mohol používať zdieľané práčovne.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *