Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Je ťažké premýšľať o dvadsiatych rokoch, bez toho, aby sa vystrihli obrazy obrázkov slávnej klapkovača, ktorí prekvapení svet s ich strachovými šaty, make-up a tendenciu sa dostať do problémov. Samozrejme, pozerať sa späť, tieto silné ženy nemali len úžasnú chuť na vlasy a oblečenie, ale mali tiež vytrvalé presvedčenie a pomohli pripraviť cestu pre mnoho slobôd ženami potešením dnes.

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Dva typy účesov, ktoré boli populárne počas tohto obdobia a do 30. storočia sú prstové vlny a kolíky. Ženy po celej krajine by išli do salónov, aby v tomto móde mali svoje vlasy “nastaviť”. Pamätajte si, že rovné vlasy neboli hnev, ako je dnes. Bolo to všetko o tom, ako početné vlny a zvonenia by ste mohli zapadnúť do svojho účesu.

V poslednej dobe, početné hviezdy predvádzali svoje vlastné verzie tohto vintage vzhľadu, ktorý vytvára elegantný starý svetový vzhľad, ktorý dobre funguje na rôznych účesoch a dĺžkach vlasov. To je v skutočnosti celkom náročné účes vytiahnuť sami, ale s praxou je možné dosiahnuť.

Návrat prstových vĺn a kolíkov

Krátke vlasy

Fingerové vlny a pinové kučery fungujú dobre so všetkými dĺžkami vlasov. V skutočnosti, ak máte dlhé vlasy, tieto pohľady môžu skutočne robiť vaše vlasy sa objavujú kratšie v závislosti na spôsobe, akým sú štylizované a postavené. Napríklad, aj keď Heidi Klum má kratšie vlasy na tomto obrázku, väčšina jej vlasov je naskladaná v chrbte. Pin Curls sa týkajú skutočných kučery, ktoré sú zaistené s bobby pinmi a prstové vlny sú to, čo vyzerajú, keď sú vypustené. Finger vlny vyzerajú inak na rôznych ľuďoch, v závislosti od typu vlasov a dĺžku času, ktorý si ju čistíte.

V inom úžasnom príklade prstových vĺn je tento ohromujúci model vlasy v krátkom pixie. Jej krátke prstové vlny majú nielen úžasný štýl, ale majú úžasný lesk rovnako.

Hoci podobné v štýle prvé dve fotografie, prstové vlny na tomto modeli Prada sú vlastne oveľa viac dramaticky, čo ukazuje, že štýl môže byť zmenený tak, aby vyhovoval vašim chuťou. Napríklad, ak sa pokúsite tento štýl nosiť často do práce, môžete začať s niečím jemným. Avšak, ak sa obliekate ako klapka pre Halloween (alebo chôdza na dráhe!) Môžete ísť s oveľa dramatickejším vzhľadom.

Stredne na dlhé vlasy

Keď sú kolísavé kučery vypúšťajú, vytvárajú úžasné dlhé vlny. Tento štýl nosený do januára Jones sa rozvíja na jednu stranu, ktorá čerpá oveľa viac pozornosti na vlny v prednej časti hlavy. V tejto verzii prstových vĺn, textúra začína najlepšie v koreni, čo dáva úžasným objemom vlasov.

Fingerové vlny sa však nemusia začať v koreni. Môžete ľahko vytvoriť štýl takto, kde sú horné časti hlavy vyhladené a narovnané, len opúšťajú konce vrstvených vlasov v tesných zvoneniach.

Tento štýl je jedným z mála univerzálnych vzhľadu. Verím, že to vyzerá úžasne na všetky typy vlasov a dokonca aj farby. Napríklad tieto dve ohromujúce blondínky celebrity predvádzajú svoje prstové vlny a môžete ľahko vidieť, ako rôzne štýly kefy môžu spôsobiť, že kučery vyzerajú úplne inak na rôznych ľuďoch.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *