Uncategorized

Najlepšie retro bikiny plavky s vysokým pásom na kúpu dnes!

oslavovanie rozsahu módy žien, existencia retro bikínového súboru robí obrovský počet. Kvôli tonám možností, ak ste zmätení, o ktorých bikiny si zaslúži byť v košíku, pozrite sa na nižšie uvedené výbery. Sme si istí, že po skontrolovaní zoznamu vyfukovania prídete na najlepšie retro bikiny vysoké pásové nastavené pre vás.

1. Spring Horúčka Plus Veľkosť High Pas Retro Breed Frget Swimsuit Bikiny Set

Kúpte teraz

Do všetkých krásnych krás vonku, teraz flaunt tvoje krivky mimoriadne s týmto viacfarebným okrajovým retro bikini. Vrstvy pružinovej horúčky riadne pokrývajú vašu časť brucha. Ľahký materiál uchováva hyper rozsah pohodlia. Predovšetkým prítomnosť spodných podložiek pridelí správnu podporu počas plážových dní. Takže, prejdite na nákup v názve ideálnych retro 50 bikín. Skontrolujte aj naše rodinné plavky.

2. Honlyps retro žltá polka dot High Fass Halter 2 Kúpeľňové plavky

Kúpte teraz

Zdravie s klasickým uzáverom háčikom a ohromujúci predný rezanie, tento dvojdielny retro žltá polka dot bikini si zaslúži byť na vašom zozname hitov. Vďaka elegantnej čipke v blízkosti krku oblasti komplikuje vaše väčšie prsia s podporou C. Okrem toho, vysoké spodné pásové dno sa opotrebuje s vašou brušnou časťou, ako nikdy predtým. Tak, kričať pre retro-inšpirované bikiny sa pozerať s týmto cenným nákupom dnes.

3. TEMPT ME Retro 50s Halter Polka Dot Ruched High Fass Bikiny Set

Kúpte teraz

Ďalej sme tu s ešte ďalšou úžasnou polka-bodkovaným bikini obleku. Avšak, pre pridanie jadra jedinečnosti vám nohavičky ponúka solídny vzhľad. Je nastaviteľný a príde spolu s uzáverom háku, takže ho môžete nosiť na cestách. Nakoniec, roztiahnuteľný vysokokvalitný materiál by slúžil cieľmi retrohlšieho bikiny.

4. Urchics Retro Leopard inšpiroval dva kusy bikiny

Kúpte teraz

Nepochybne, Retro Leopard Bikini Print nesie samostatnú ventilátorovú základňu a urchics je zosúladenie takýchto bikínových lásky pripojených s elastickým uzáverom a vysokým pásom. Nielen to, ale spodné podložky formuluje zasený tvar nositeľa. Vytvorený s zmesou NYLON PLUS SPANDEX TENTO SVOŽKA TÝMTO SI MUSTO KÚPIŤ PRE VÁS.

5. Lu’s Chic Floral High Waitsed chudnutie retro 2 kus bikiny

Kúpte teraz

Dámy, nechať pauzu na vyhľadávanie najlepších retro kvetinových bikín, pretože tento kus tu čaká pre vás. Teraz, zastrčiť vaše bruško bezchybne s výrazným vysokým rezaním čakania, ktorý sa pohybuje s miernym ruchingom. Súčasne, milosť oblasti krku, ktorá je podrobne podrobná s pushup cups, aby ste sa zamilovali do tohto nepravdepodobného retro vysokého pásového bikiny.

6. Kokozhip Retro Striped Boho Thounce Falbala High BAST BIKINI SET

Kúpte teraz

Predefinovanie okrajov retro bikiny náš ďalší produkt vás opustí Awestricu. Sarong týchto dvoch retro pruhovaných bikínových sady pokrýva vaše bruško správne. Viac ako to bolo zahrnutie bezkonkurenčného dizajnu vyrobiť neočakávanú krásu kokoship. Najlepšia časť o uvedených plavkách je, že vám dáva jednoduchosť odstránenia podložiek. Tak, objednať si to momentálne a žiť svoj život v plnej výške.

7. Cherry Cat Vintage Retro Polka High Fasted Underwire dvojdielny plavky

Kúpte teraz

Navrhnuté s najroztomilejším uzáverom kravatu, Lu’s Chic Bikini prispeje presne na vašu odvážnosť. Spodné retro bikiny top backstraps tohto Retro Gingham Bikini získava zodpovednosť za zdieľanie špekulatívneho záchvatu. Objavovanie tvaru tela, nižšie rezanie nasleduje očakávanú jednoduchosť žien. Na vrchole všetkého, pulka-bodkované bikiny dno prenasleduje prevažné kúzlo nositeľa.

8. Kokozhanie retro kvetinové vysoké pásové ruffle kravatu predné shirred bikiny set

Kúpte teraz

Pozeráte sa na najkrajšie Retro Bandeau Bikini? Potom tento produkt jednoducho nemôžete preskočiť. Weaved s Ruffle V-Neck and Freated Rukáve Špecifikované retro kvetinové bikiny sa bude zaoberať vašimi dodatočnými palcami pri páde vymeniteľných pohárov. Navyše, dlhá dĺžka nylonovej tkaniny pásovej bikiny dno oddýchne skrytú dôveru vo vás.

9. Kokoship Black Retro Ruching Cross Wrap Push Up Tiahol späť Kúpanie Bikiny Set

Kúpte teraz

Uprifting Vaša náklonnosť k pevnej čiernej plus veľkosti Retro Bikini, tento kúsok vystihuje vašu každodennú pláž. Pozdravy k prednému krížovému kecu viazané s miernym nárastom, teraz môžete ísť blázon pre retro štýl bikiny. Tenký halter na strane krku vám poskytuje nastaviteľné uchytenie. Okrem toho, zápas nylonovej a polyesterovej tkaniny vás udrží ďaleko od vonkajšieho tepla. Celkovo všetko, táto čierna retro bikini oblek stojí za tvoju auru.

10. Teplo sa pohybujte vysoký pásový retro roztok z ramena dva kus plavky

Kúpte teraz

Každá dáma sny si kúpiť dvojdielne bikiny, ktoré prichádza so štýlovou bandom a vysokou šnúrkou potlačeným spodným opotrebením. Takže, otočte svoj sen na realitu s týmto retro kvetinovým dvojdielnym bikini. Adj adjUSTABLE RIP Curls Retro Bikini Top robí svoju cestu k Fab montáž s odnímateľnými push-up podložky. Práve, tento bikiny je perfektným duo okuliare a stylingu.

11. pokúšať mi športový racerback retro vysoký krk dva kus bikiny set

Kúpte teraz

Chcete pridať športový dotyk na vašu zbierku kusov retro bikín? Krok hore, aby som si kúpil čierny temprovanie mne high pás bikiny teraz. Spring krk vzor a najvyšší štýl pretekára sú niektoré z priamych výhod tohto Black Retro Solid Black Bikini oblek. Okrem toho, toto všetko spodná časť tohto plavca bude hýčkať vaše telo s vynikajúcimi rezmi, takže v súčasnosti umiestnite vašu objednávku.

Dámy, vyššie uvedené kusy sú niektoré z najlepších výberov v sekcii Retro Bikini. Veríme, že teraz máte svoje bezkonkurenčné retro bikiny krátkodobý zoznam na obrazovke. Choďte vysoko pre online nakupovanie a predviesť svoje plus palce mimoriadne.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *