Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Tento magický nástroj, ktorý udržiava vašu tvár, ktorá vyzerá a cíti sa čerstvé aj v najhorúcejšie teplo? Existuje a musíte to úplne potrebovať vo vašej kozmetickej taške tejto jarnej sezóny. Festival Babe Tajomstvo, ktoré sa zmenilo na teplé počasie Staple pre všetky, hydratačné hmly môžu zachrániť deň na viac ako jednej príležitosti.

Udržujte svoj make-up žiariace a dewy, vaša pokožka pred sušením a pot z infiltrácie vašej anjelskej pleti s týmto bzučaným-o kráse Essential-a s toľkými dôveryhodnými menami skákanie na Bandwagon, určite nájdete svoje perfektné prispôsobenie.

Mario Badescu tváre sprej

Sprej tváre s aloe, bylinky a rosewater, $ 7, ULTA

S 7 000+ recenziami, tento cenovo dostupný pán získal 4,7-hviezdičkové hodnotenie od nadšencov krásy. Formulovaný s aloe, bylinky a rosewater, hmla obnovuje, hydratuje a pomáha nastaviť váš make-up. Je to vonku – a zatiaľ čo mnohí používatelia milujú vôňu, mali by ste vyskúšať iný produkt, ak ste citliví na vonky.

Lepšia tvárová hmla

DPHO ™ Hydratačný sprej, $ 33, Janeiredale

Rozsah low-30s je to, čo by ste očakávali pre fľašu, ktorá je multi-tasking. D20 Hydratačný sprej má všetku prirodzenú zmes zložiek, ktoré sú určené na bacuľaté kožu. Môžete ho použiť aj na tvoje make-up kefy, aby ste otočili očné tieň na očné linky.

Prírodná ružová voda sprej

Instanatural Rose Water Facial Mist, $ 14, Walmart

Obnovte svoju tvár, vyvážiť vaše pH a upokojiť podráždenie s instanatural ruže vodnej hmly. Môžete ho tiež použiť vo vlasoch alebo na odstránenie make-upu! Je vhodný pre všetky typy pleti a nesie slabú prírodnú vôňu. Navyše si to môžete dostať na walmart.

Majte dôvernú hmlu, ktorú sme vynechali? Dajte nám vedieť v komentároch!

Tento príspevok o hmly tváre bol prepracovaný v januári 2019.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *