Tu je vzor pre nárazové zlyhanie druhého dňa; Pozri – to bola chyba tkaniny (alebo skôr, pretože bavlna Poplin ešte nie je známe, že má svoje vedomie alebo agentúru, moja chyba). Vzor, Butterick 7130, je bezúhonný. Nevinný akýchkoľvek zločinných, a bez škvrny. Dobre, s trochou škvrna-vzor je pekný porazil.

Musím priznať, že som sa priblížil k tomuto vzoru so značnou trepidáciou, keď som prvýkrát, aby som to urobil. To vyzeralo trochu ambiciózne; Bol som oddelený miestom, kde sa Bodice stretáva s pásom.

Nemohlo to však byť jednoduchšie. Vytiahnete zhromažďovať, snipovať trochu do rohu, otočte sa pod okrajom pásu a topstitch ho cez zhromažďuje! Ľahunké! Len som si to raz roztrhol, a to bolo preto, že napätie v mojom stroji bolo Wonky a ja som sa nepáčilo tak, ako vyzeralo vrchná vrstva.

Celá vec, v skutočnosti, išla pekne. Vzhľadom k tomu, že som kratší z ramena do pása, než si vzory myslia, že by som mal byť, vždy skracuje obečstvo. Nachádzam najjednoduchší spôsob, ako to urobiť (a dôvod, prečo milujem Kimono alebo inak nesadené rukávy) je šiť ramenný šev hlbšie – so širším príspevkom švu, zužuje sa okolo bicepsu rukávu. Stavím sa, že je lepší spôsob, ako to urobiť, ale nie LAZIER Way, pretože to je oprava, ktorú môžete urobiť, aj keď zabudnete a musíte to urobiť po tom, čo ste už v tom, že by som to vedel, Opakované pokusy, alebo čokoľvek. Oh, no.) To má tiež výhodu toho, aby sa zvýšil hlboký výstrih Vee “Kde je bezpečnostný kolík?” hlboko.

Vždy som chcel, aby sa toto šaty v nudnej čiernej hodvábne, možno twill alebo niečo s trochou uchovávania, s krvavou-maroon topstitching a hlboké garnet gombíky, takže červená, že v niektorých svetlách by vyzerala čierna. Bolo by to skutočné čierno-vdova šaty. Nikto s tebou neporiadok, keď ste mali takú šaty. Šaty, ako je to, čo robí mierne zvýšené obočie, majú silu pravého háku. Samozrejme, šitie s čiernymi tkaninami ma roztrieral k slzám a dáva mi bolesť hlavy (nemôžem vám povedať, koľko polovičného dokončeného čierneho oblečenia som visel okolo v UFO LIMBO), takže som len držať non-zbrane šaty, ktoré don ‘T máte právomoc, aby sa rozsúvala precitlivenosť v strachu. Viac je škoda.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Prvé šaty a posledný dressmarch 12, 2008
Ako: Urobiť trojstrannú sukňu majú PocketsFebary 18, 2007
Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *