Vojvodkyňa bola fotografia elegancia dnes večer, keď sa zúčastnil výročnej diplomatické recepciu s princa Williama.

Kate bola v novej šaty s tvrdením šperky (vrátane prsteňa!) Na bielu kravatu záležitosť v Buckinghamskom paláci. Jedná sa o šiesty čas pár sa zúčastnil funkciu.

HM kráľovná Elizabeth II hostí každoročné udalosť, zvýraznenie sociálneho sezóny pre mnohých, s hosťom uvádzajúce, že čísla približne 1,000.

Viac od pokrytie každodenného Mail:

Kráľovská udalosť je najväčší recepcia sa konala v Buckinghamskom paláci, vyžadujúce hodiny zložitým plánovaním Majster domova rovnako ako maršálek diplomatického zboru, ako aj zabaviť prakticky každého člena obsluhujúceho personálu.

UPDATE: Richard Plamer hlási bolo 950 hostia na recepcii včerajší.

Tiež účasť na dnešnej večernej záležitosť, princ z Walesu, sotva vidieť na obrázku vyššie, rovnako ako vojvodkyňa z Cornwallu. tu môžete vidieť dve vojvodkyňa spolu s princom Williamom.

Nižšie sú tri kráľovské ženy.

Táto akcia sa zúčastňujú veľvyslanci, vysokých komisárov, rovnako ako asi 600 zahraničných diplomatov so sídlom v Londýne, rovnako ako britskí diplomati, rovnako ako výrazné osobnosti verejného života.

Viac informácií o aktivitách večera z tejto Dobrý deň! story odkazovanie na rutinu využívaná na recepcii 2017:

Hostia boli tiež rozdelený do dvoch zasadnutí, vôbec prvý od 7. do 8pm, s polohou v štáte stravovanie, Blue kreslenie, rovnako ako obývacie izby White. Druhá večera, od 9 do 10pm, bola doručená vo fotogalérii, šetrné k životnému prostrediu výkresu, rovnako ako guľa večeru izieb. Počas tej doby členovia kráľovskej domácnosti pozdraviť hostí, rovnako ako tu tiež šancu k tancu v oblasti večere priestore po bufet.

Vojvodkyňa chatovanie s hosťami.

Teraz za to, čo mal na sebe Royals na večernú párty, počnúc HM, ktorý bol v šatách od Angela Kellyho.

HM mal na Vladimíra diadém, ktorý možno nosiť s perlou kvapky, smaragdovo kvapiek alebo bez kvapky vôbec; Dnes večer sme videli, smaragdy. Ona tiež na sebe Greville Emerald náušnice; pár zdedil od mamy kráľovnej v roku 2002 na Súdny dvor Zlatník, ktorý tiež berie na vedomie, HM nosil dva art deco náramky, ako Cartier. Tu je lepší pohľad na trblietavé diamanty, rovnako ako smaragdy.

Obrovská správou bolo Královnin náhrdelník, zrejme kus nikdy predtým nevidel v súlade s kráľovským šperk odborníkov Súdny klenotník, ako aj kráľovského poradí Splendor. Kus čeľuste-zvrhnutie vybavený “námestie Faceted smaragdy Diamond klastrov s diamantom dištančných ozdoby, rovnako ako diamant, rovnako ako cabochon smaragdových kvapky,” podľa správy Dvora audítorov Klenotníctvo.

Ak sa nemýlim, HM nie je debut početné významné šperky, takže bolo liečiť ju vidieť v tento večer.

Vojvodkyňa z Cornwallu na sebe krém vyšívané šaty Bruce Oldfield, rovnako ako Greville Tiara. Súdny Klenotník hlási Duchess tiež nosil “Jeden z jej podpisu diamantu, rovnako ako perlový náhrdelník náhrdelníky, rovnako ako veľkolepé diamantové náušnice od nej demi-Parure. Ona tiež na sebe diamantový náramok na jej ľavom zápästí. (Bohužiaľ, nemám veľké fotky týchto položiek.)

Viac informácií o diadém z kráľovského poradí Splendor:

Bol vyrobený Boucheron pre Hon. Pani Greville (známy odborník spoločnosť) v 1921 von kameňov zachránených z viacerých jednej diadém. Ktorý nemá dediča nej vlastné, ona ju opustil významnú zbierku šperk kráľovnej Alžbety (budúca kráľovná matka), keď zomrela v roku 1942. S vojnové úsporných opatrení na mieste, dedičnosť spali v trezore za pár rokov, než Queen Elizabeth začala na sebe diadém. Nie je rovnako dlhá, aj keď: to bolo v využitie neskorými 1940.

Teraz sa vojvodkyňa z Cambridge, ktorý bol v tmavo zamatovú večerné šaty Alexander McQueen za novinára Victoria Murphy.

Šaty má vybavenú živôtik, dlhé rukávy pufovaných na ramene, rovnako ako výstrih podobný jersey šaty od Alexandra McQueena na Saks ($ 7290) je uvedený nižšie. Nemusí to krajkové / Bejeweled vložiek pri páse alebo zadné alebo skôr veľa obláčiku na vziať na šve, ako aj, pretože je zamatová, že závesy inak, ale to predsa poskytuje vám pohľad na miláčik výstrihom na ready-to-wear kus.

Ďakujem Regal monarchistom na Twitteri zdieľanie šaty odkaz McQueen.

Teraz pre rýchle vyhodnotenie diplomatické recepcii Kate vyzerá v priebehu rokov. Nižšie, vojvodkyňa zúčastní recepcia dnes večer, v minulom roku, kedy nosila Jenny Packham, a v roku 2016, keď jej bolo zaznamenané aj v prevedení Jenny Packham.

Nemáme žiadny druh fotografií od roku 2017 iný ako u okna vozidla.

vo 2015, rovnako ako v roku 2013 Kate na sebe čipkované štýl od Alexander McQueen. Neboli zistené žiadne interiérové ​​fotografie, ktoré boli vydané od jedného roka; sme videli len šaty cez Screengrab z ITV dokumentu.

Metóda umožňuje bazén profesionálneho fotografa fotografovať sa k úniku do médií je nedávny. predtým neboli žiadne fotky prepustený, alebo by sme vidieť jednu alebo dve z extrémne začiatok akcie, takže je to dobrý postup, ktorý vyzerá, že sa môžu skončil byť dlhodobá prax.

Pohybujúce sa zvyškom Kate súboru, početné okamžite spoznal Kate diadém, milovníka Knot.

The Royal Order of Splendor poznamenáva diadéme “palice k základnému štýle typickom v uzle čelenky iného milenca, predstavovať perlové prívesky visí z diamantových uzlov v rámci diamantu.” Bol vyrobený Garrard, poverený Queen Mary v roku 1914.

Na súd klenotník poukazuje na to, “milovník je uzol motívom bola extrémne prominentnú v devätnástom storočí; uzly sú praclík podobné prvky v hornej časti diadém -. Aká časť z ktorého sú prívesok perly pozastavená ” V tomto obrázku je oddnes môžete vidieť kapelu v dolnej časti, ktorá pomáha drží diadém na svojom mieste, je pokrytý tmavo hnedého zamatu, aby splynuli s Kate farbu vlasov.

A od kráľovského poradí Splendor: “Queen Elizabeth II zdedil diadém na kráľovnej Márie smrti v roku 1953, rovnako ako na sebe to sama predtým v nej vládnuť. Diadém získala svetový ohlas, keď ho zapožičal na Princezná Diana v súlade s jej 1981 manželstva. ”

Ktorá sa nachádza vľavo dole, vidíte vojvodkyňa nosenie lotosového kvetu diadém na túto akciu v roku 2013; začína v roku 2015, vojvodkyňa sa výhradne nosia milovníka Knôt diadém pre príjem. Domnievam sa, že čelenka bude tiež byť spájaný s vojvodkyňou ako to skončilo byť podpis kus za ňou.

Vojvodkyňa tiež nosil Nizam náhrdelník tohto večera. Na financie z HM, sme úplne prvý píla ju nosiť kus na 2014 National Portrait Gallery záberu sa.

Náhrdelník bol svadobné udalosť darček pre vtedajší Princess Elizabeth. Nižšie vidíte HM nosiť náhrdelník v obrazu používaného pre krytie Elizabeth: Panujúcej vo veľkom štýle, kniha študovať Queenovu šatník cez dekády.

Dvojitý-drop prívesok má 13 smaragd rezané diamanty, rovnako ako je možné oddeliť od reťaze 38 brilantné-cut open-back klieštin – e-mail od Artemisia je Royal Jewels blogu.

Jedným z najviac nádherných darčekov pochádza z Niza. Nizam bol majiteľom jedného z najslávnejších aj najväčších zbierok osobné šperky na svete, rovnako ako jeho dar bol vhodne vynikajúci – demi-Parure z diadém a necklace.The náhrdelník bol zakúpený od firmy Cartier.

V skutočnosti, v spôsobe to bolo získané Elizabeth sama: Nizam nebol v Londýne v tej dobe, rovnako ako ľavé inštrukcií Cartier že princezná osobne vybrať jej darček.

The Royal Collection má dobrú fotografiu náhrdelníka.

Prstenec je nezvyčajné, pretože nemáme často vidieť Kate na sebe iné ako jej angažmán / svadobné / večnosť prstene krúžky. Vojvodkyňa bola tiež športové Trblietavé náušnice, rovnako ako diamantový prsteň sme nevideli ju nosiť skôr.

UPDATE 12/12: Franck naznačuje k dejinám Kráľovskej klenoty výveskou, že to je “diamantový prsteň zo zníženia Diamond Luster Demi-Parure (od kráľa Fahda zo Saudskej Arábie – 1987 štátna návšteva).” Ten tiež poukazuje na “Queen Elizabeth II nosil prsteň počas štátneho cestách v Nemecku v roku 1992.”

Emma 4 Royals navrhne náušnice sú súčasťou poklesu Diamond Luster Demi-Parure, náhrdelník aj náušnice set nosia s určitou frekvenciou HM. Náušnice boli tiež vidieť nedávno na grófky Wessex, v júni na štátnu večeru. Verím Emmin teória je s najväčšou pravdepodobnosťou v poriadku. Nižšie, obrázok zo štátnej večere.

out môžete skontrolovať oveľa viac o natáčaní v tento post kráľovnej Jewel trezoru.

Kate mala na sebe jej kráľovskej domácnosti Order na ľavom ramene. Osobne poskytnuté HM ženským členom kráľovskej rodiny, Kate vôbec prvý nosil poradie v decembri 2017. To predstavuje miniatúrny portrét kráľovnej maľované na skle, obklopený diamanty zakončené červenú smaltovanú korunou. Máme ukázať, ako nosia na štátnu večeru Holandsko v októbri 2018, takže môžete oveľa lepšie vidieť portrét (l), rovnako ako opäť dnes večer (r).

Vojvodkyňa takisto malo na krídla, rovnako ako odznak v súvislosti s jej stavu ako Dame Veľkokríža (DONATISMUS) kráľovskej viktoriánskej objednávky. Česť bola poskytnutá k nej na jej ôsmom svadobné udalosti výročie tento rok v apríli ako uznanie jej službu panovníka. Kate prvý nosili poradí na štátnu večeru Spojených štátov v júni.

Odznak (vidieť vľavo dole ako nosí v júni) je maltézsky kríž s medailónom líčiť kráľovskou Cypher kráľovnej Viktórie na červenom pozadí, Surrys modrým krúžkom nesúcom motto objednávky.

Tu je lepší pohľad na odznak.

Aktualizácia 12/12: Šperky Professional Extraordinaire Franck, ktorý opustil komentár s fab info o KATE’S RING, tiež komentoval o brošňovacej holdingovej kateovej krídla na mieste. Môžete vidieť, že v júnovej štátnej večere využívala jej dubový list / žaluď brošňa v najlepšom ramene. Minulú noc v ducheskes urobil niečo na jej najlepšie zadné vziať na to vyzerá, že drží krídlo na mieste. Franck, ktorý vie oveľa viac o kráľovských klenotách ako ja, naznačuje, že je to bar brošňa. Nie som 100% súhlasím, nevyzerá to ako bar brošňa ku mne, je to však prakticky nemožné povedať z jedného malého obrazu, mám to, čo je presne. Nižšie, obrázok uvedený vyššie z kate triasúcich rúk; Pridal som najlepší detail shot, môžem zistiť dolný najlepší roh.

To prakticky vyzerá, že sú trojuholníkové kúsky alebo tvary na konci, rovnako ako strany ….? Vyzerá to, že metóda pre niekoho iného?

Od dnešného večera vás necháme s jedným ďalším obrazom.

Prepojenie:

Prečítajte si o všetkých dnešných klenotoch na súde klenotníka a / alebo jej Veličenskom klenotovej klenbe; Mesto, rovnako ako krajina má fascinujúci kúsok o Vladimir Tiara, ktorú si môžete odhlásiť; Existuje viac o uzole milenca Tiara v kráľovskom poradí nádhery v tomto príspevku; Súdny klenotník ponúka detaily v tomto príspevku

Ochrana každodennej pošty je tu; Krátky článok Telegraph je tu; Každý deň odhaliť kus je tu; Kúsok každodenného zrkadla je tu; Ochrana Slnka je tu

Bethan Holt Módny stĺp pre telegrafu je tu; Simon Perryho príbeh je tu; mesto, ako aj kus krajiny je tu; Ahoj! Krátky článok je tu; Len Jaredova galéria je tu; Puchov dievčatá publikujú tu

719SAVE

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *