Sukňa: Club Monaco (práve vypredané! Pozrite sa na podobné sukne tu, tu, tu a tu) | Plodina: Alice + Olivia (podobná tu, tu, tu a tu) | Bunda: starý, podobný tu Topánky: C/o Biely dom čierneho trhu (podobne tu, tu a tu) | SLEDUJTE: C/O Daniel Wellington (Použite kód „Memorandum“ na 15% zľavu!)

< >

Existuje len málo vecí, ktoré ma teším oveľa viac v chladných jesenných dňoch, ako hádzať obrovský, útulný, robustný sveter. Existuje len málo vecí, ktoré ma teším v menej chladných jesenných dňoch, ako si uvedomujem po tom, čo som strčil hlavu vyššie uvedenou pohodlnou lahodnosťou, ktorú teraz musím obliecť na nohavice (alebo sukňu alebo čokoľvek), než čelím svetu. Dichotómia vašej hornej polovice, ktorá je potiahnutá v mäkkom a neustále sa oddychovom objatí úpletov s nízkym rozchodom, zatiaľ čo vaša spodná polovica je udusená … no čokoľvek, čo nie je úpletom s nízkym rozchodom, najmä v pondelok, môže byť často príliš veľa medveď.

Vstúpte do tejto slávnej sukne sveter. Už som videl početné iterácie pletených sukní s ceruzkou a bežne som ich zistil, že sú príliš skrátené (čítaj: trápne) na nosenie do kancelárie. Toto je však pondelok ráno sen. Je to útulné, odpúšťa, drží svoju tvar, je to skvelý neutrál a má druh Angeliny, ale nie príliš Angelina, bočnú štrbinu pre trochu štylistického oomfu. Prihlás ma.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *