vám od začiatku poviem, že s Gordonom ste na prekvapeniach, niektorých umeniach, niektorých veciach, ktoré sa vám budú páčiť a iné, ktoré absolútne nebudete. Ale celkovo budete cítiť zmätok. a začnite sa pýtať a potom sa pokúsiť nájsť vysvetlenia, a preto budete cítiť, čo sme všetci cítili pred Google, a všetky tieto vhodné zdroje boli k dispozícii, aby sme ich opísali. Frustrujete, že nájdete ideálny titulok pre každý postoj.
Aby som vás uľahčil, tu je to, čo vás pozdravuje na domovskej stránke:
Enterflowed this Humory, ale „Mute“ obraz:
Gordon Holdengordon má osobitný štýl v samom základnom zmysle slova a vytvára to, čo niektorí môžu akceptovať ako umenie, zatiaľ čo iní ho odmietnu. V každom prípade vás snímky a kontrast vás zarazia a rozhodnete sa ich interpretovať alebo dať odpoveď. Je to slávny pocit obrázkov, ktorý pre nás veľa bude mať zmysel a stále vyvolá rozpor.
A pretože sme všetci nasávaní veciami, ktoré nás zaujímajú, tu sú niektoré z kolážnych obrázkov, ktoré dáva dohromady:
Gordon Holdengordon Holdengordon Holdenbut nad všetkými týmito bláznivými kombináciami a mash-upmi, Gordon obsahuje niektoré tričká, ktoré sa cítil nútený vytvoriť v nákupe, aby dal umeleckým dielom funkciu funkčnej funkcie, inštinktu, ktorý často prichádza po kombinácii snímok. To, čo robí inak, je vytvoriť niečo základné a zmysluplné namiesto toho, aby sme spolu napĺňali symboly a znaky. Filmová fotografia je určite Gordonov podpis, ktorý to vidí ako nový aspekt.
Tu je niekoľko príkladov abstraktnej populárnej kultúry, ktorá – ako je to alebo nie – prelomí vzor, ​​na ktorý sme si zvykli, a nahradiť niektoré vzrušujúce originálne návrhy.
Morrison Livesromeo M. CrosspostModernwill Smith MusicBitches n Hoesfad
A málo informácií, ktoré Gordon spadol a prinútil ma zvedavý ako peklo-„Vlastne som začal robiť novú sériu tričiek, ktoré nie sú nositeľné. Radšej by som prinútil ľudí premýšľať o veciach, ktoré robím, a nie o interakcii s nimi. “ Vidieť? Teraz ich musím vidieť a chcem s nimi komunikovať!
Keď už hovoríme o interakcii, dajte si pozor na strmé ceny, ale neváhajte, aby ste sa potešili z irónie – koniec koncov je to umenie!
100 dolárov

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *