Duchess nosila Alexander McQueň pre dnešnú angažovanosť na obrannom lekárskom rehabilitačnom centre.

Kate rovnako ako William sa pripojil k princovi Walesu, rovnako ako vojvodkyňa Cornwall pre spoločný ísť do Rehabilitačného centra, ktorý sa nachádza v Loughborough, približne 120 míľ severne od Londýna. Oveľa viac zo Simona Perryho v jeho príbehu pre ľudí:

Budúce Kings Prince William a jeho otec Prince Charles nastúpil do silov za nezvyčajné spoločné výlety v utorok – priniesť ich budúce kráľovné s nimi.

Na špeciálnom dni pre dedičov na britský trón, ktorý mal Kate Middleton a Camilla, vojvodkyňa Cornwall pri ich stranách, William ukázal svojmu otcovi nové rehabilitačné centrum pre servisných pracovníkov, ktorí sú blízko jeho srdca.

Victoria Murphy zdieľali video z kráľovských príchode.

Známy ako ‘DMRC Stanford Hall’, centrum je na pozemkoch Stanford Hall Estate v Leicestershire. Centrum prevádzkuje ministerstvo obrany, ktoré poskytuje in-pacient, ako aj rezidenčné rehabilitačné služby pre poskytovanie členov ozbrojených síl. Prince William je patrónom fundraisingového kúzla pre centrum.

Royals boli poskytnuté výletu zariadenia svojím veliteľom policajta kapitána Alison Hofman.

Kate hovoriaci s personálom, ako aj pacientmi o zariadení.

Foursome tiež navštívili niektoré z terapeutických oblastí.

Zariadenie bolo otvorené minulý október. Objavujeme oveľa viac z príbehu sietí síl:

Ministerstvo obranného centra prevádzkovaného na Stanford Hall Estate, v blízkosti Loughborough, začal priznať pacientov v októbri 2018, ako aj rehabilitačné ošetrenie, aby slúžili ozbrojeným silám, ktorí utrpeli bojisko, neurologické alebo iné zranenia, ako aj choroby.

Nové zariadenie v Stanford Hall je štvornásobok veľkosti jeho predchodcu, ako aj ponúka označené spálne pacientom, ktorí mali pri zdieľaní medzery medzi štyrmi.

Viac z príbehu každodenného pošty Rebecca Anglicky:

Bývalý hlavný Peter Norton, trojnásobný amputát, povedal z vojvodky: “Pýtala sa ma o duševnom zdraví a wellness, ako aj sociálnym prvkom práce, ktorá je tu veľká časť starostlivosti, ktorú dostanete. Je to tu veľmi prirodzený proces. Rozumejú dva go ruke v rukavici.

Duke sa rozhodol, že si vyskúšal ruku na Bezurchovo basketbal.

Viac z pokrytia telegrafu:

Presvedčil sa, že má ísť na basketbal, William herne vyliezol do invalidného vozíka, aby sa pripojil k skúseným služobným službám, ako aj ženám v hre.

Ako strieľal po strele – prevzaté zo sediacich nastavení – zmeškané, princ Charles zaujal do svojich vlastných rúk, aby zatlačili stoličku dopredu, aby bol bližšie k košíku.

Rovnako ako jeden viac výstrel zmeškal, Charles mu dal povzbudzujúci trieť ramená, ako aj William zvolal: “Nebude ísť dovnútra!”

Telegraph’s Valentine Low Tweetoval video z basketbalovej akcie.

Duchess sa rozlúčuje s niektorými pacientmi.

Cambridges, keď opustili zariadenie.

Kate Chatovanie s veliteľským dôstojníkom zariadenia, kapitán Alison Hofmanom.

Myšlienky o prejdenej na príbeh siete sily:

Bolo jasné presne to, koľko choďte na pacientov, najmä Lance telesné jack Silverwood, ktorý sa zotavuje po strate ruky v pracovnej nehode.

“Veľké vidieť ich prísť”, povedal.

“Pre ľudí, ktorí sú zranení počas práce, ako aj veci, je skvelé pochopiť, že nie sú len v rohu, rovnako ako zabudnuté o”, dodal.

Dvaja dedičia odhalili dnešnú návštevu plaku.

Kate rovnako ako William pozdraví ľudia, ktorí čakali v nádeji, že ich uspokojí.

Ako najlepšie chápem, že je to samotná prvá spoločná angažovanosť, ktoré dva páry sa uskutočnili, pretože všetci sa zúčastnili gary barlow show v decembri 2011.

Teraz pre Váš pohľad na to, čo Kate nosil, počnúc svojím Alexandra McQueen obleku.

Bunda sa zdá byť založená na bunke ozbrojených síl Značky (teraz vypredané), zatiaľ čo sukňa má podobnosti s ozbrojenými silami dlhej sukne (1395 €, približne 1500 USD na dnešných výmenných kurzoch), ako aj vlnenej Blend Midi Sukňa ($ 1065 ). Všetky tri kusy off-the-rack, ktoré sú uvedené nižšie, sú z kolekcie pre-Fall ’17, remesed z vlny / hodvábne / polyamidovej zmesi. Kate mal odtlačok odstránený z sukne.

Štruktúrovaná bunda má tradičné ozbrojené sily McQueen ako vysoký golier, ako aj tlačidlá. Kus tiež má výrazný Starburst Darting (môj termín) na živôtiku, definovaný pás, ako aj skrytý placket. Početné vďaka nebi pre jej rýchle identifikačné práce.

MačkaNY poznamenal podobnosť plášťa na iné odevy McQuenu, ktoré sme videli, že ste vémovra. Zľava na to najlepšie, čo vidíte dnešný vzhľad, kabát nosený pre deň sv. Patricka 2019, ako aj spomienkovanie v nedeľu 2018.

Srsť nosený na deň z januára v Bradforde má niektoré z rovnakých prvkov štýlu. Počet ľudí poznamenal na sociálnych médiách Kate vyzeral chlad. Meteorologické podmienky bolo menej ako príjemné. Práve tu je rýchle video Victoria Murphy Publikované z krupobitie, rovnako ako vietor na rehabilitačnom centre tesne predtým, ako prišli Royals.

Pod bundami, Kate nosil jemne rebrovaný pletený vrchol.

McQueen bola možnosť APT pre angažovanosť; Dnes je desiate výročie smrti Lee Alexander McQueen. Nižšie, jedna zo série Tweety vyslaných domovom na označenie výročia.

Môžete vidieť sériu desiatich fotografií, ako aj titulky využívané pre tweety priamo tu na stránke McQueen.

Duchesss tiež nesie kabelku na štítku, štýl Wicca.

Kate vykonáva Wicca v iných veľkostiach, ako aj tkaniny. Nižšie vľavo, prútená verzia v Wimbledone minulý júl, ako aj na pravej strane, off-biela farba pre oficiálny slávnostný slávnostný ceremoniál kráľovskej princeznej v júni 2013.

Videli sme návrat KATE’S BOOTS, KTORÉ SA VEDOMÉ, že je starším štýlom Ralph Lauren.

Verím, že KATE’s Rukavice sú štýl UFO, ktorý sa minulý týždeň používal pre Wales angažovanosti, ako aj pri iných príležitostiach.

Kate nosil svoje cisárovné náušnice v 18 ct. Biele zlato, ako aj diamanty (£ 3750, asi 4880 dolárov na dnešných výmenných kurzoch) Mappin, ako aj Webb.

Mnoho vďaka nebeským pre jej rýchle id prácu dnes!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tiež dnes, správy o jednej potvrdenej ceste, ako aj ešte jednu, ktorá ešte nie je potvrdená. Kensington Palace oznámil Kate, ako aj William bude vykonávať oficiálny chod do Írska z utorok 3. marca do štvrtka, 5. marca.

Tam sú tiež hlásenia Duchess sa pripojí k svojmu manželovi za výlet do Austrálie. oveľa viac z Sydney Morning Herald:

Prince William, ako aj jeho manželka, Catherine, sú nastavené na výlet časti Austrálie zničili nedávnou krízou Bushfire.

Scott Morrison bude neskôr tento týždeň formálne spomaliť Kensington palác s navrhovanými dátumami, ako aj miestami pre cestu.

Minulý mesiac, kráľovský pár poslal Austrálčanov posolstvo sympatie zameraného na tých, ktorí stratili svoje životy, ako aj hasičov, ktorí strávili mesiace obrany ľudí, ako aj vlastnosti.

“Pokračujeme v šokovaní, rovnako ako hlboko smutne, aby sme počuli o požiaroch, ktoré zničia domy, živobytie, ako aj voľne žijúcich živočíchov v mnohých z Austrálie,” povedal vyhlásenie. “Posielame našu najhlbšiu sústrasť rodinám, ako aj priateľom tých, ktorí tragicky stratili svoje životy, ako aj odvážnymi hasičmi, ktorí naďalej nebezpečenstvo ich vlastné životy, aby zachránili životy druhých.”

Pár najviac nedávno navštívil krajinu spolu s princom Georgeom v roku 2014.

Dúfajme, že dostaneme oficiálne slovo na túto metódu alebo druhú v nie tak ďaleko.

Budeme vás nechať s jedným oveľa viac obrazom vojvodkyňa dnes.

Videá:

Sily TV ponúka dve minúty príbeh o dnešnom stretnutí.

Kráľovský domáci kanál má v tomto videu oveľa viac ako 6 minút ochrany.

Združenie UK Press má približne jednu minútu videa z dnešného stretnutia v tomto kusu.

Prepojenie:

Veľkej Británii Forces Network má svoj príbeh tu; Zrkadlo má svoj príbeh tu; BBC krátky článok je tu; Telegraf hlavný príbeh Hannah Furness je tu; Rebeccy Slovensky svoje každodenné Mail krátky článok je tu

Kusei Simon Perryho je tu? Viktóriin Murphy príbeh pre mesto i krajinu, je tu

284Save

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *