Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Ľudia sa pozerajú. Stojí za to.
Harry Winston

Toto sú známe slová legendárneho amerického klenotníka Harryho Winstonu. Zdá sa, že jeho usmernenie rezonuje s hviezdami a celebritmi, najmä keď všetci zhromažďujú na oslavu svojej práce. Každý rok, Grammy sú podívaním módy a krásy, so štýlom od WOW na to, čo si myslia?

Vybrali sme päť z našich obľúbených wow vyzerá z Grammyho z roku 2017. Úplné zverejnenie: Tieto súbory nie sú veľmi nositeľné pre každodenné, ale vziať nahliadnuť a zistiť, či vás inšpirujú, aby ste pridali oveľa viac farieb a textúr do vašej šatníka tejto jari!

Fav Grammy Fashion vyzerá

1. Beyonce: Všetko, čo sa leskne

Lemonáda speváčka ukradol show s jej červenými šaty s hlbokým ponorom a štiepením. Šaty objatia jej najzákladnejšie krivky (Baby Bump) a zvyšok jej podpisových presýpacích hodiniek. A aký lepší spôsob, ako pristupovať ako s dvoma oceneniami na rukách? (OK, takže možno to nie je praktické, ale ak ho niekto môže vytiahnuť, je to kráľovná B.)

2. Demi Lovato: úlovok v sieťovine

Demi bol ohromujúci v jej dlhej forme-montážnej šaty, ktorá ponúka otvorené pliesť, ktorá poskytuje “plížiť saks” kože hore a dole šaty. Demiho stylista hovorí, že herečka je v úžasnej forme najlepšie, a chcela šaty, ktorá by predložila jej postavu. Misia splnená, že? Vysoký výstrih, dlhé rukávy a dĺžka všetky práce spoločne, aby zvýraznili krivky demi.

Taktiež milujeme jej jednoduché doplnky, ako prstene na rukách a náušnice, ktoré umožňujú šaty obliekať, aby boli centrom pozornosti.

3. Rihanna: Double The Fun

Pamätajte si J Lo’s Grammy Grammy v roku 2000? No, Rihanna sa pozrie do roku 2017 bol rovnako inovatívny. Jej dvojdielny, plodín top combo v oranžovej a čiernej je niečo z standout party šaty preč formálne. Čierna sukňa je plná s vlnitou textúrou, zatiaľ čo oranžový vrch platí hold Rihanny štíhlym torzom a štíhlym rukám.

4. Adele: Všetko v detailoch

Adele je trieda, šumivé v lese-zelenej, prispôsobené Givenchy Haute Couture šaty Riccardo Tisci. Šaty sú plné detailov, s korálkami silne šité na rukávoch a dole predných a bočných panelov. So toľko sa deje na šaty sám, spevák je šikovný, aby sa ľahké kúzlo a príslušenstvo rozhodnutia. Updo, zlaté náušnice a prstene nechať šaty vziať hlavnú fázu.

5. Halsey: Ideálne padákové nohavice

Halsey kráľovská modrá kombinéza sa relaxuje a módne dopredu. Nevedeli sme, že by ste mohli nosiť nohavice padáku na odovzdávanie cien Grammy! Spevák povedal Giuliana Rancic na E! ‘S naživo z červenom koberci, ktorý premáva na vzhľad, ktorý byl,sexy a androgénnym.’ Ak niekto môže vytiahnuť to preč, je to Halsey.

Zásadný voľba štýlu je, že náhrdelník. Dodáva toľko potrebnú iskru na oblečenie a udržuje Halsey z bytia príliš hrudnej.

Aký bol váš obľúbený outfit zo Grammy? dajte nám vedieť v komentároch!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *