Sme späť s niekoľkými rýchlych následných kontrol, náš pohľad na niektoré zmenách stavu zásob / Sales & sporenia príležitostí, a ešte niečo navyše Memorial Day fotiek.

Začneme s šaty Erdem nosia Kate do Chelsea kvetinovej výstavy náhľadu.

Rad komentovať poznamenal šaty bol zaznamenaný pred rokom, a nosia iný royal. To bola Katherine, vojvodkyňa z Kentu, keď prišiel na Meghan a Harry svadby vlani v máji.

Vojvodkyňa je ženatý s Princ Edward, ktorý je bratranec HM. Pre každý jednotlivec zmienku tenisky, verím, že tie sa nosili kvôli zdravotný problém.

Dostal som niekoľko otázok, či došlo k bočnej záber Kate vlasy v Chelsea Flower Show. Tieto dva obrazy nám peknú dobré pozrieť sa na podrobnosti opletenie.

V výstava kvetov poštou, spomenul som šek na poslednú chvíľu William a Kate urobil, aby sa ubezpečil späť do prírody záhrada bola upratať pred príchodom kráľovnej. Táto fotografia ukazuje, ako zámer pár bol na tendenciu k detailom, ako sa tam dostala.

Máme dve poznámky o položky, ktoré nosia Sophie grófka z Wessexu. Po prvé, Suzannah šaty nosila na výstave kvetín náhľadu, búrlivé srdce Midi-Length Tea šaty.

Mnoho poznamenal, koľko to vyzeralo ako Suzannah šaty Kate na sebe za prvé narodenín fotografiách Jiřího, nádejné Srdce čaj šaty.

Mnohí z nás si hneď myslel Kate šaty, keď vidí Sophie. Tkanina používa pre obe odevov je bohatý zelený odtieň, ale Kate vzor nemá žiadne čierne. Šaty tiež zdieľajú podobné návrhy živôtiku, ale rôzne rukávy, dĺžka, a myslím, že plnosť sukne sa líšia rovnako.

Druhý Sophie kus budeme pokrývať je Emilia Wickstead je Dionne makramé lemované Palacinka šaty, opotrebovaný do minulého týždňa záhradnej slávnosti.

Niekoľko pripomienok na sociálne médiá a tu na blogu poznamenal, že Sophie bol vo rovnaké šaty nosia na prvý deň Royal Ascot v minulom roku. ďakujem Ashley pre zdieľanie odkazu na Hello! Príbeh na Royal Ascot.

Súvisí aj záhradné slávnosti, na otázku, ktorú som dostal od niekoľkých čitateľov o zistených problémov pri chôdzi na trávniku v pätách.

Existujú produkty, ktoré poskytujú určitú mieru pomoci, aj keď nemôžem spomenúť kedy videl Kate použitím niečo také, keď na nejakej akcii. Avšak, Natasha Archer, veril byť Kate stylista, nosil za súčasť svojho príjmu po svadbe na Getty royal fotografom Chris Jackson. Na tejto fotografii uverejnenej Chris na jeho stránke Instagram, môžete jasne vidieť niečo na pätách.

Jedným z produktov dostupných na zmiernenie škôd na pätách je spoločnosť s názvom Solemates.

Bližší pohľad.

Jeden pár chráničov päty je $ 10; Sada troch je 20 $. Prichádzajú v čírej, čiernej, striebornej a zlatej.

Existujú dva ďalšie produkty som počul o. Vľavo dole GoGoHeel zátky ($ 9,99), ako je znázornené na Amazon; na pravej strane, Heelettos, 12 dolárov za sadu dvoch na Walmart.

Pre mňa, účtovanie položiek len podčiarkuje, že ja naozaj nemám potuchy, ako Kate a veľa ostatných Royals riadiť podpätky v tráve!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Aj dnes, niekoľko aktualizácií doplňovanie a niektoré aktualizácie Sales & úspory.

Naši priatelia na Madderson Londýne, dlho obľúbený sponzorom tu na WKW, majú niektoré vynikajúce obchodov v časti výstupu z webu. Niektoré štýly sú zľavnené až o 80%.

Aj keď to nie je na predaj, máme správu, že Kate Smythson Midi Mayfair Bag ($ 645) je teraz možné vopred objednať na dostupnosti v polovici júna.

A tam sú niektoré roztomilé štýly v predaji v Aspinal vrátane kúskov z kolekcie Giles Deacon. dole vľavo, Silk Twill Pocket námestí (teraz $ 45, bola 75 $) a Držiteľ akordeón Card (bol $ 150, teraz $ 75); v stredu, Micro Hat Box (pôvodne $ 650 teraz $ 390); a na pravej strane je Regent Tote (pôvodne $ 720, teraz $ 432).

Kate Gianvito Rossi, Piper ‘čerpadlá sú na sklade v takmer všetkých veľkostí v mojom Terézie.

Roland Mouret má kolekcie jar / leto so zľavou 40%.

Som vrátane to pre fanúšikov očiek textílie. Talbots má výber očka kusov. Pokiaľ sa vám dve položky predaja budú mať 50% zľavu; získať len jeden a zľava 40%. K dispozícii je tiež 40% zľava na jednu plné položku cien. použite promo kód leto dostávať zľavu. Nie sú to hviezdne repliKates, ale možnosť, ak hľadáte niečo letné.

Na Stuart Weitzman, je táto značka je každoročné letné výpredaj.

J. Posádka je podpora 50% z predaja tovaru a 40% zľavu všetkým ostatným s promo kódom víkendu. To činí cenu Kate Mockneck v supersoft priadze len 34,49 $. Jedna poznámka o svetra: nie každý bol nadšený kvalitou.

J. Posádka Factory podporuje 60% zľava na dámske a pánske oblečenie, s 50% zľavou detských predmetov. Ktorá prináša cenu na Zapečené semišové Heels-Strap 3 na $ 57.50.Štýl navrhol Audrey ako repliKate pre obe dvojice Prada sandále; Myslím, že to bol úžasný objav!

Stránky Hobbs US podporuje 30% z vybranej radu tovar, nie promo kód potrebný.

Nordstrom má značné množstvo tovaru zľavnené na jeho letnom predaji

Nordstrom Rack berie navyše 25% z predaja tovaru vo svojom Clear Rack Udalosť

Boden berie 30% zľava Dámska, pánske a Detské oblečenie štýly.

Net-a-Porter ponúka až 50% sleva na jeho predaj časti

Outnet (Net-a-Porter je zľava rameno) robí svoju konci sezóny predaja, s extra 50% off početnú skupinu tovaru.

Na Neiman to všetko na poslednú Call je ďalší 40% zľavu, s “navyše 60% až 75% z ceny tovaru odbavenia”

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pre tých, ktorí tu v USA, budeme zabaliť post s obrázkami od činností Memorial Day na počesť tých, ktorí zomreli slúžia našej zemi. Nižšie náhrobné na cintoríne Arlington.

Vojaci zo starej gardy, oficiálny obradnej jednotky armády (oficiálne 3. americkej pechoty), ktoré vlajok pred viac ako 228.000 náhrobky vo štvrtok.

To trvá asi štyri hodiny splniť úlohu.

Akonáhle príznaky sú umiestnené, že je na čase, aby kvety na náhrobky.

Tu vidíte US Naval mora kadetov s kvetinami.

4-ročný Matthew Murphy pomáha jeho otec Kevin pľaci kvety.

Niektoré z 70,000 jazdcov, ktorí sa zúčastňujú Rolling Thunder, ako sa objaví vo Washington D.C.

V rámci jazdy, topánky symbolizujúce padlí vojaci sú zobrazené po ceste.

Tu vidíte USAA mak múr Honor, s oveľa viac než 645,000 mak za sklom na National Mall. Každý z nich predstavuje americký člen služby, ktorý zomrel v úvahy, že prvá svetová vojna

Tu je video z Arlingtone národnej cintorín.

428Save

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *