Bol som trochu pod poveternostným podmienkami posledných pár dní – bojovať z chladu, nič, čo by Nič nebolo špeciálne navrhnuté NASA na zvládnutie (počkaj, verím z Tang? Oh, No, sú obaja oranžová) – rovnako ako trochu o trochu odlievanie, aby som sa uistil, že uspokojíte alebo prekonajte môj návrh na každodenný príspevok šťastia. (Šťastie je ešte efektívnejšie ako dayquil v boji proti chladnikom príznakmi. Ešte neurobili hlavu šťastia vs.

Mimochodom, niektoré veci len pracujú, šťastie-múdry. Ako Dr. Rovnako ako, bezdôvodné, ale citlivé, využitie syntetizátora. Podobne ako si predstavte, aj jednu minútu, že v určitom okamihu bude vaša e-mailová schránka prázdna.

Ale, viac ako akýkoľvek typ z týchto vecí (aj keď, v závislosti na epizóde, David Tennant ako Dr, ktorý je ťažké poraziť) šťastie sa prehliada náhodné kľúčové slová na vyhľadávanie kníh Google.

Pozrite sa na tento drahokam, objavený hľadaním “slávnych”, ako aj “šaty”:

Od roku 1873 do roku 1887, najmä v posledných troch rokoch tohto obdobia, prijatie európskeho šaty postupovali rýchlo medzi hornými triedami. Bola povinná pre úradníkov, keď v roku 1873, ako aj neustále získal pôdu medzi študentmi, bankári, obchodníkmi, ako aj iní, ktorí prichádzajú, viac alebo menej priamo, pod zahraničným vplyvom. Vlna nemeckého vplyvu, ktorá sa prejavila Japonsko od roku 1885 do roku 1887 prinieslo inováciu na ešte nebezpečnejší bod. Krásny kostým Ženy Japonska, takže absolútne ukončenie jeho použitia, ktoré človek môže sotva predpokladať, že je v akomkoľvek type iného spôsobu, bol ohrozený, rovnako ako nešťastné, aby sa vzťahovali, ženy Súdneho dvora začali objednať šaty Od-Paríž? No-Ten pera takmer odmieta kroniku na otrasnú skutočnosť – z Berlína! V Nickom časom, reakcia proti bolelovej imitácii occidental colných colných colných colných colných krajín prišla na záchranu.

[z Japonska, ako je vidieť, ako aj vysvetlené slávnych spisovateľov, Esther Singleton (1904).]

Dostali ste to “otroctvé” imitácia? Želám si, aby sa moje pero skoro znížili, keď sa snažím, aby sa tak stalo chudobným.

Mimochodom, ak sa cítite trochu nízke, začnite hrať so službou Google Book Browse (pre maximálnu radosť, odporúčam obmedziť vaše prezeranie na “Full Text” Len knihy – pod “Rozšírené vyhľadávanie”).

Mimochodom, pochádza z kariéry Fenwicku. Ak to robí, chcete skontrolovať zvyšok knihy, kliknite na obrázok …

Oh, rovnako ako výdatný šaty deň Vitajte našim najnovším inzerentom, tam vpravo: Michelle Lee vzory z minulosti! Ak budete, musíte skontrolovať svoju stránku.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Želám si to, čo bolo Endigenseedaugen 29, 2008
Recenzia knihy: Veci, ktoré si žela, moja mama povedala Medecember 1, 2008
Veľmi prvý šaty, ako aj posledný šalát 12, 2008

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *