vďaka niekoľkým odporúčaniami a celkom explicitné smeroch, urobil som to legendárny Tomato obchode tkaniny v textilnom Nippori Meste. To je bavlna poschodie vyššie.

Mal som skvelý čas v Tokiu. Je tu niečo zábavnejšie, o tom ako sa úplne na vlastnú päsť v neobvyklom mesta, kde sa nehovorí ani slovo, ani jediné slovo, jazyka. Všetko, čo potreboval, bolo, aby som bol sledovaný tienistých podsvetia zistí, že ma zabije, aby mohla byť hlavný film. (Hoci má dej byť “tieňové postavy podsvetia sa snaží zastaviť Erin od nákupu tkaniny” pravdepodobne nebude robiť to cez prvé skriptu zasadnutie.)

V každom prípade, aj keď museli mať pomalý vlak späť do Narita pondelka neskoro večer (vynechal som posledný expres), podarilo sa mi ísť svetom chcem * a * dostať sa späť na letisko včas, aby môj let do Tchaj-pej.

Tu je to, čo som si kúpil:

A niektoré ďalšie:

Jejda, prakticky zabudol jeden kus:

(Boy, s potešením som Zbalil som rezervné tašku!)

Takže, zhora nadol – pravdepodobne najviac “japonský” tkaniny som si kúpil, malé vtáky a stromy na ťažké bavlny. ťažšie ako prešívanie bavlnu, tak ako tak. Zámerne som nič nekúpila sebavedome Japanese: nie kanji vytlačí, žiadne gejše, nie “Engrish” písania. Chcel som roztomilá, ale nie “kawaii!”, Či to dáva nejaký zmysel. Rovnako tak ťažké, ako to bolo odolať, ja nič nekúpila hi Kitty.

Šedá bodka je pravdepodobne má dobrý kúsok polyesteru v ňom, a to má malú chybu, ale to bolo 100 len / yard a bodky sú naozaj pekné, nie je zlý tlač I obyčajne vidieť v Spojených štátoch.

Na jeseň-list tlač je veľmi ťažké, prakticky čalúnenie hmotnosti, takže si myslím, že bude sukne. To si myslím, že by bolo roztomilé s oranžovou menčestrové sako a zelené pančucháče na jeseň … aj keď v 90+ štúdia Taipei je veľmi * * náročné myslieť na jeseň!

Čiernej a šedej list tlačiť len * * Hovoril so mnou, čo čierne tkaniny málokedy robí. a kto som ja nie počúvať, keď japonská tkanina chce emigrovať? Musel som si ho kúpiť.

Brown-Greig tapety tlač má naozaj zaujímavú štruktúru, prakticky matelassé. a pretože som nikdy strach, aby vyzerala ako kombinácia tapety / prehoz, zistil som, že musím mať. Myslel som, že by to dobrý štruktúrované šaty – niečo s tvrdými mieru podrobnosti. Uvidíme …

Pruh je košeľovina pruh a je to zelená / sivá na jednu polovicu a žlto-šedej farby na strane druhej. Myslel som, že halucinácie, keď som vytiahol ho von; Vytiahol som zelená strana a potom zvieral skrutku, videl iba žltú; Aj tešil na okamih paniky, keď som sa divil, kde sa zelená tkanina išiel! Mám nejakú predstavu, ako sa šiť to? Nie, ja nie. ale za 100 jenov / dvore, zistil som, že príde ku mne. Jedného dňa. Počkám.

Posledný bit je oranžová / žltá sunburst bavlna. Stavím sa, že budem robiť, že ako prvý; Keď to funguje najlepšie to bude ideálny Indian-letné šaty, žltá meniace farbu na oranžovú na jeseň, rovnako ako padajúce lístie …

Napriek notoricky známy nákladovosti všetko v Japonsku, myslím, že som strávil menej ako 125 $. Aj keď som asi strávil aspoň polovica, že na lístky na vlak ….

Tu je fotografie pouličné scény, len preto, aby vám pomôže zorientovať sa budete nabudúce v Tokiu:

Ešte raz vďaka všetkým ľudí, ktorí mi poslal odporúčania a usmernenia pre svoj až príliš krátky čas v Tokiu … Nemôžem sa dočkať, až sa vrátiť!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Konečne! Tetris Dress 22.října 2009With 108 komentáre
Šaty príručka A Day sa učí šiť: časť OneFebruary 5. 2008
Postupy: nákup FabricMarch 5, 2007With 106 komentáre

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *