Uncategorized

Zimné memorandum č. 1: Najkrajšie mikiny Fair Isle v každom nákladovom bode

Sveter: C/o Sezane (vypredané, podobné tu) | Džínsy: Zara (staré, podobné tu a tu) Okuliare: Vyrobené okuliare (podobné tu) Náramok: Monica Vinader (dostupná voľba tu)

Po našich cestách na západné pobrežie, bohaté, rovnako ako ja, dnes smerujem do obzvlášť chladného NYC. Ak ste online v časti krajiny, ktorá bola brutalizovaná nedávnym náporom snehu, ľadu a arktických teplôt, potom je zostava tohto týždňa na memorande pre vás! Každý deň budem zdôrazniť iný chladný poveternostný stav potrebný na to, aby som vás priniesol v nasledujúcich troch mesiacoch zimy (yikes) v štýle (a teplo).

Dnes sa týka najväčšieho trendu mikiny v tejto sezóne – tradičný sveter Fair Isle. Ako človek, ktorý má tendenciu k nezdravým klasikom, je vždy pochúťkou, keď sa stane „trendy“ v sezóne, pretože mi poskytuje šancu zásobiť sa na krásne mikiny, zatiaľ čo maloobchodníci ich skutočne majú na sklade. Nezabartujem, že práve minulý rok zúfalo prechádzal web pre pletenie v štýle spravodlivého ostrova, ako aj na nájdení. Nižšie som zaokrúhlil svoje absolútne preferované mikiny Fair Isle, ktoré sa pohybujú v všetkých nákladových bodoch (pozrite sa na túto krásu iba za 50 dolárov!) Alebo sa lepšie pozriete na tento omračovač z Tory Burch, ktorý som použil nedávno práve tu na Instagrame. Nemôžem vám presne povedať, aká krásna je farba, štýl, ako aj vysoká kvalita osobne.

Najkrajšie mikiny na ostrove Fair

Mikina Fair Isle, ktorú dnes používam, pochádza z mojej novej preferovanej francúzskej značky-Sézane-ktorá práve otvorila obchod v Soho, ako aj miesto elektronického obchodu v USA pred niekoľkými mesiacmi. Ak ste o nich ešte nepočuli, radšej by ste sa lepšie odhlásili a šnúrovali ste so svojimi bežeckými topánkami, pretože ich kult, ktorý dodržiava na oboch stranách rybníka Vážne, každá francúzska žena, ktorej chápem, sa konzumuje nad rámec slov). Zobrazenie A: Tento sveter na ostrove Fair. Ak naskočíte do svojho zoznamu adries, posielajú e -mailové ukážky ich nových zbierok a umožnia vám pochopiť, kedy budú vydávať nový produkt, ako aj ja, srandu z vás, nastavil som na svoj telefón, ako aj skočil Kúpte si túto mikinu v okamihu, keď sa na webe uskutočnila online. Určite to bolo úplne ponúkané o niekoľko hodín neskôr. Ak ste v tejto konkrétnej mikine rovnako ako ja, môžete naznačovať, že čakacia listina tu, aby ste dostali upozornenie, keď sa dopĺňajú. Zvyčajne dopĺňajú prominentné výrobky, takže mám prekrížené palce!

Podrobnosti o výstroji:

Sveter: Sezane (vypredané, podobné tu) | Džínsy: Zara (staré, podobné tu a tu) Okuliare: Vyrobené okuliare (podobné tu) Náramok: Monica Vinader (dostupná voľba tu)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *