Uncategorized

Štýl, ktorý budete nosiť najviac toto leto

, našiel som tieto šaty od Nicholasa na Nordstrom, a keď som si kúpil Oranžovú možnosť, 100% sa vraciam späť k kvetinám, pretože si myslím, že by som to mohol skutočne ako to ešte viac. To dokonale zapadá do môjho dňa cestovania a tento štýl je taký, že si myslím, že všetci musíme zvážiť za slnečných dní a pobyty, ktoré sa pohybujú vpred.

Nicholasfloral tlač píše midi prérie šaty

Nicholasfloral tlač píše midi prérie šaty (podobná cenovo dostupná možnosť tu)

Slnečné okuliare Tory Burchcat

Prairie šaty majú chvíľku, a to z dobrého dôvodu. Je na tom niečo, čo kričí sezónnosť a víta v teplejšom počasí, ako žiadne iné šaty. Obzvlášť sa mi páči na cestovanie teplým počasím, pretože je mimoriadne pohodlné nosiť a balenie tak ľahko. Štýl je tiež pohodlný pre cestovanie, pretože gázové, kvetinové, zhromažďované tkaniny skrývajú akékoľvek ďalšie vrásky, ktoré sa objavujú vo vašom kufri.

Nicholasfloral tlač píše midi prérie šaty

La Vie Rebecca Taylorprovencal midi šaty

CECETIE sa ujme šikmých džínsových šiat maxi

Okrem toho sú šaty Prairie mimoriadne univerzálne. Funguje s podpätkami na večeru alebo s plochými sandálmi (a dokonca aj teniskami) na deň objavovania. Tento štýl zvyčajne obsahuje veľa usmrcovania, volám a zhromaždených alebo kvetierskych prvkov, takže je veľmi pohodlný a neobmedzujúci – môžete v ňom ľahko chodiť celý deň. Veľký elastický pás (alebo sa v mnohých prípadoch) tiež dodáva pohodliu šaty, ktoré sa ľahko rozšíria pri každej ďalšej odmerke gelato.

Lily Pulitzeraviana Maxi šaty

Reformačné šaty

Existuje veľa štýlov obliekania, ako je tento, na Nordstrom ideálne na útek, kde žijeme v prospech slnečnejších oblohy, takže dôrazne odporúčame, aby ste sa pozreli. Nie je však potrebné vyčistiť váš rozvrh, aby ste vykopali stránky žaby. Nižšie som zaokrúhlil všetky svoje obľúbené!

Ideálne letné šaty prérie

Osobitné poďakovanie patrí spoločnosti Nordstrom a Shopstyle za partnerstvo na tomto príspevku!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *