, ako sú tieto príspevky? Sledujte nás na Twitteri alebo na Facebooku – toto je upravená verzia toho, čo čítame! (Tiež sme tweetovali, ak sa dozvieme o dobrom predaji prostredníctvom nášho kanalizácie Twitter Twitter.) Môžete nás tiež sledovať na Pintereste a Instagrame, alebo podľa nášho RSS Feed. Vyskúšali ste metódu Konmari, ako sa rozdeliť na svoje veci, vysvetlené v živote. -Zmenenie mágie upratovania? Lucky Magazine to skontroluje.
The Wall Street Journal zdieľa vedenie pre mužov pri hľadaní najlepších okuliarov, ale ženám to môže byť užitočné.
Business Insider sa pozerá na cenové triky, ktoré používajú predajcovia, aby nás prinútili minúť viac.
Čas komentuje Op-Ed Sheryl Sanderg v New York Times o „hovorení v ženskej“ a o tom, ako sa ženy môžu ubezpečiť, že sú počuť v práci.
Magazín Yankee poskytuje esej o Florencii Griswold a nájdení vašej životnej práce.
Bloomberg BusinessWeek správy o novej štúdii, ktorá sa zamerala na to, prečo ženy menej pravdepodobne vstúpia do určitých akademických oblastí, a zjavne našli odpoveď: Nemáme pocit, že máme „vrodenú brilanciu“.
Nový prieskum Pew Research Center poskytuje zaujímavé zistenia o veku, že profesionálne ženy majú deti a ako to môže ovplyvniť ich kariéru a pokrok.

Chýbalo nám niečo? Pridajte ich sem alebo ich pošlite na adresu news@corporette.com. Ďakujem! Tiež: Ste matka alebo mama? Nenechajte si ujsť aktualizáciu noviniek tohto týždňa na CorporetteMoms. Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu vyvinutý, ktorý nám ponúka predstavenie, aby sme získali poplatky prepojením na stránky Amazon.com a pridružené stránky.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *