Uncategorized

Situácia pre vrecká na opasky + najflexibilnejšie (a najprekvapivejšie!) Fit na svetové nohavice

(kombinézy!): Veronica brada (tiež k dispozícii tu, dostupná alternatíva tu a tu) | Blazer: Veronica Beard (tiež k dispozícii tu, podobne tu) | Košeľa: Vypredané, podobné tu Topánky: Stuart Weitzman (podobná ekonomická alternatíva tu, tu a tu) | Taška: Pozri Chloe (tiež tu) | Okuliare: Garrett Leight

Ako už bolo uvedené vo včerajšom pondelok, chápete, že v tejto sezóne milujem vzor opasku. Ak sa vylomíte v úľoch, pretože veríte, že sa vracajú trápne balíčky mamy, nemajte strach. Dnešné tašky na opasky sú elegantné, súčasné preberá drsné nylonové bolesti hlavy, ktoré ste možno videli vyrastajúce, ako aj pri používaní v prírodnom páse, sa môžu zdvojnásobiť ako milí pásy a praktické nosenia. Z hľadiska pohodlia som sa cítil ako nová dáma, ktorá kráčala úplne bez použitia rúk [vložka Will Ferrell „Nerozumiem, čo robiť s mojimi rukami“ tu].

Ako je uvedené včera, ak si nie ste istí, či môžete tento trend vytiahnuť, taška See od Chloe, ktorú dnes používam (Ako vidíte tu v Shopbop). Podobne sa zdá, že táto rozkošná taška na opasok od Kate Spade ponúka presne rovnaké možnosti s viacerými nositeľmi, ako aj obe tašky sú krásne a flexibilné bez ohľadu na to, ako ich presne nosíte. Najmä pri teplých poveternostných podmienkach, ako aj letných cestách, ktoré sa objavujú, sa mi páči koncept, že dokážem hádzať tašku okolo mojej bránice, keď idem s letovým terminálom alebo dokonca tancujem v noci a tiež chcem byť bez rúk.

Odhliadnuc od opasku, musím poskytnúť veľký výkrik tomuto pruhovanému obleku Veronica. Na týchto obrázkoch nemôžete povedať, pretože som to navrhol dlhou bielym hodvábnym tunikom, avšak nohavice nie sú nohavice – sú to kombinézy! Som úplne zbitý s najvyšším načrtnutím a nemôžem sa dočkať, až budem mať toto kombinézy sólo, keď sa teploty začnú zvyšovať. Mám však pocit, že bunda, ako aj kombinézy, skutočne ponúkajú dokonalé duo každodenného dňa Amiright? Nemôžem sa dočkať, až ich budem nosiť toto leto s fit bundou počas dňa v kancelárii, ako aj potom toto krásne sólo kombinézy, keď chytím nábrežie zmiešané nápoje après-work s priateľkami.

Samozrejme, tiež máte na výber, aby ste ich nosili ako dnes s tunickou blúzkou vrstvenou medzi fit bundu, ako aj kombinézy. Rozhodol som sa pre tento vzhľad, pretože to bolo trochu chladné, požadované ďalšie pokrytie a nakoniec som sa skutočne páčil vrstveným vzhľadom. V každom prípade máte na výber možnosti! A ak (ako ja) váš „letný bod“ nie je dosť pripravený na hlavný čas, nepamätáte si presne, aké neuveriteľne sú chudnutie a predlžujú tieto silné vertikálne čiary.

Čo viac môžem povedať? Je to rýchlo jeden z mojich preferovaných hodení.

Nohavice (kombinézy!): Veronica brada (tiež k dispozícii tu, dostupná alternatíva tu a tu) | Blazer: Veronica Beard (tiež k dispozícii tu, podobne tu) | Košeľa: Vypredané, podobné tu Topánky: Stuart Weitzman (podobná ekonomická alternatíva tu, tu a tu) | Taška: Pozri Chloe (tiež tu) | Okuliare: Garrett Leight

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *